تعمیرات یخچال


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: یخچال هرچند وقت یکبار باید سرویس شود؟
  پاسخ: یخچال فریزر باید به صورت مرتب و سالیانه سرویس دوره ای شده و کندانسور آن تمیز شود و عملکرد فن کندانسور بررسی شود. همچنین فیلتر تصفیه آب یخچال را باید هر 6 ماه یکبار تعویض کنید.
 2. سوال: دمای محیط نصب یخچال باید چند درجه باشد؟
  پاسخ: دمای استاندارد محل نصب یخچال بین 5 تا 35 درجه سانتی گراد میباشد و نصب یخچال در محیط هایی با دمای کمتر یا بیشتر از دمای ذکر شده میتواند باعث آسیب به یخچال شود.
 3. سوال: آیا گاز یخچال خطرناک است؟
  پاسخ: در یخچال ها از گازهای مختلفی استفاده میشود گاز R12 و R134 که از خانواده گاز فرئون میباشند گاز اشتعالزایی نیستند و فاقد خطر جانی میباشند اما در حجم بالا میتواند به محیط زیست و لایه اوزون آسیب برساند. اما گاز R600 از خانواده گاز بوتان بوده و اشتعالزا میباشد و باید در گاز گیری یخچال نکات ایمنی را رعایت نمود. این گاز برای محیط زیست خطر کمتری دارد.
 4. سوال: آیا میشود یخچال ساید بای ساید را به دستگاه تصفیه آب وصل نمود؟
  پاسخ: اتصال یخچال ساید بای ساید در صورتی که فشار دستگاه تصفیه آب مناسب باشد بلامانع است ، اما در صورتی که فشار آب کم باشد ممکن است باعث آسیب رسیدن به شیربرقی یخچال گردد.
 5. سوال: نقش سنسور دیفراست در یخچال چیست؟
  پاسخ: سنسور دیفراست مانند یک خبرچین عمل نموده و برد دستگاه را از وضعیت المنت با خبر میکند. در واقع سنسور دیفراست یک مقاومت NTC بوده که در قبال تغییرات دمایی عملکرد منفی دارد و با افزایش دما مقاومت آن کاهش میابد. به تبع این تغییرات مقاومت ولتاژ عبوری و بازگشتی از سنسور دیفراست به برد یخچال تغییر نموده و برد دستگاه متوجه میشود که دمای اواپراتور در چه وضعیتی میباشد و دستور قطع یا ادامه کار المنت را صادر میکند.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00004.html
یکشنبه, ۱۵ فروردین ۰۰ ساعت ۱۴:۴۰

شاید سیری به‌زودی هم زمزمه کند و هم فریاد بزند

اپل پتنتی ثبت کرده است که به‌واسطه آن، سیری با تشخیص صدای محیط به کاربران پاسخ می‌دهد و این امکان را خواهد داشت که زمزمه کند یا حتی فریاد بزند.

اپل روی تشخیص حجم صدای مزاحم محیط - تعمیرات یخچال - تحقیق می‌کند تا سیری بتواند نسبت به شرایط محیط، - تعمیرات یخچال - به فرمان صوتی کاربر پاسخ بدهد؛ در نتیجه دستیار صوتی اپل در واکنش به شرایط محیط، می‌تواند زمزمه کند یا حتی می‌تواند فریاد بزند.

یکی از انتقادهایی که به سیری می‌شود، این است که - تعمیرات یخچال - از ویژگی‌های رقابتی - تعمیرات یخچال - خاصی نسبت به رقبای خود برخوردار نیست؛ البته توقف تولید هوم‌پاد - تعمیرات یخچال - باعث شده است سیری دوباره مورد توجه کاربران قرار بگیرد.  امسال دهمین - تعمیرات یخچال - سال تولد این دستیار صوتی هم - تعمیرات یخچال - به شمار می‌رود.

به‌تازگی پتنتی منتشر شده است که - تعمیرات یخچال - نشان می‌دهد اپل در حال اضافه‌ کردن ویژگی‌های جدید به سیری است. در این پتنت اشاره شده که سیری از صدای مزاحم محیط آگاهی پیدا می‌کند. در حال حاضر سیری در محیط‌های مختلف با یک ‌صدای یکسان به سؤال کاربران واکنش نشان می‌دهد.

دستیار صوتی الکسا این امکان را دارد که بتواند با صدای کمتر و شبیه به زمزمه جواب کاربران را بدهد. سیری از این ویژگی برخوردار نیست و این موضوع در بسیاری موارد ناخوشایند است. این احتمال وجود دارد که سیری روزی به - تعمیرات یخچال - این ویژگی مجهز شود و بتواند متوجه صدای مزاحم محیط و حتی فاصله کاربر با گوشی بشود تا بتواند با صدای - تعمیرات یخچال - مناسب - تعمیرات یخچال - جواب کاربران را بدهد.

به گزارش اپل اینسایدر، اپل قصد دارد با استفاده از - تعمیرات یخچال - پردازنده دستگاه، متوجه لحن و بلندی صدای کاربران بشود. اطلاعات دیگری مانند زمان روز هم در نظر گرفته - تعمیرات یخچال - می‌شود تا سیری متوجه شود که کاربران معمولا در چه ساعتی از روز آهسته صحبت می‌کنند. با درنظرگرفتن این شرایط، کاربران می‌توانند در شب با صدای آهسته با سیری صحبت کنند و سیری با صدای - تعمیرات یخچال - آهسته پاسخ می‌دهد. در محیط‌های شلوغ  سیری با صدای بلندتری صحبت می‌کند تا کاربر متوجه شود.

صدای سیری توسط صداهای - تعمیرات یخچال - سنتزشده که توسط بازیگران مختلف ضبط شده به وجود آمده است. سپس هوش مصنوعی می‌تواند نوشته‌ها را به صدا تبدیل کند تا پردازنده فرمان‌های صوتی را اجرا کند. در iOS 14.5 سیری دو صدای انگلیسی دیگر هم خواهد داشت که بیش از گذشته به صدای انسان واقعی شباهت دارند.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone