تعمیر یخچال تکنوگاز


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: آیا یخچال فریزر به سرویس سالیانه احتیاج دارد؟
  پاسخ: یخچال فریزر باید به صورت مرتب و سالیانه سرویس دوره ای شده و کندانسور آن تمیز شود و عملکرد فن کندانسور بررسی شود. همچنین فیلتر تصفیه آب یخچال را باید هر 6 ماه یکبار تعویض کنید.
 2. سوال: دلیل ایجاد برفک داخل فریزر چیست؟
  پاسخ: علت ایجاد برفک داخل فریزر میتواند به دلیل باز ماندن طولانی مدت درب فریزر یا خراب شدن و پارگی و دفرمگی لاستیک فریزر باشد. خرابی یکی از قطعات برفک زدای یخچال نیز میتواند از دلایل بروز چنین ایرادی در یخچال شود
 3. سوال: در صورتی که بعد از جابجایی بلافاصله یخچال را برق بزنیم چه آسیبی به یخچال وارد میشود؟
  پاسخ: بر اثر جابجایی و کج شدن یخچال ، روغن کمپرسور وارد لوله های گاز میشود و باید بعد از جابجایی 10 ساعت صبر کنید تا این روغن به درون کمپرسور باز گردد. در صورتی که یخچال را بعد از جابجایی بلافاصله به برق بزنید گاز پشت روغن موجود در لوله ها گیر کرده و باعث ایجاد کیپی در مدار میشود و باید دستگاه شارژ گاز شود.
 4. سوال: نقش سنسور دیفراست در یخچال چیست؟
  پاسخ: سنسور دیفراست مانند یک خبرچین عمل نموده و برد دستگاه را از وضعیت المنت با خبر میکند. در واقع سنسور دیفراست یک مقاومت NTC بوده که در قبال تغییرات دمایی عملکرد منفی دارد و با افزایش دما مقاومت آن کاهش میابد. به تبع این تغییرات مقاومت ولتاژ عبوری و بازگشتی از سنسور دیفراست به برد یخچال تغییر نموده و برد دستگاه متوجه میشود که دمای اواپراتور در چه وضعیتی میباشد و دستور قطع یا ادامه کار المنت را صادر میکند.
 5. سوال: صدای جیر جیر از پشت یخچال مربوط به چیست؟
  پاسخ: معمولا صدای جیر جیر از پشت یخچال مربوط به خرابی فن کندانسور میباشد که علت آن خرابی بوش فن و کارکرد نامناسب فن یخچال میگردد. در صورت شنیدن صدایی مشابه حتما در صدد بررسی فن کندانسور و رفع ایراد در اولین فرصت باشید. زیرا از کار افتادن فن کندانسور تبعات زیادی داشته و باعث آسیب به کمپرسور یخچال میگردد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00133.html
یکشنبه, ۸ فروردین ۰۰ ساعت ۰۹:۳۰

پتنت اپل؛ افزایش عمر باتری مک بوک بدون ضخیم‌تر شدن دستگاه

اپل پتنتی برای افزایش ظرفیت باتری مک بوک ثبت کرده است. به ‌نظر می‌رسد راهکار شرکت کوپرتینویی شامل استفاده از محفظه‌ای فلزی برای باتری است. 

سال‌ها است شرکت‌های مختلف وعده‌ی تولید باتری‌های جدیدی می‌دهند که شارژدهی بسیار بیشتری - تعمیر یخچال تکنوگاز - دارند و بررسی بازار نشان می‌دهد هیچ‌یک از این وعده‌ها به - تعمیر یخچال تکنوگاز - شکل مورد انتظار پیاده‌سازی نشده‌ است. به‌ گزارش 9to5Mac، اپل به‌تازگی پتنتی برای شرح دادن راهکاری ثبت کرده است که می‌تواند باعث بالا رفتن عمر باتری مک بوک شود. به ‌نظر - تعمیر یخچال تکنوگاز - می‌رسد اپل برای عملی کردن این هدف قصد دارد به استفاده از محفظه‌ی - تعمیر یخچال تکنوگاز - فلزی متکی شود. 

پتنت جدید اپل راه ‌حلی برای مشکلی است که این شرکت در سال ۲۰۱۵ در باتری مک بوک ایجاد کرد و سپس شاهد استفاده از همان فناوری در دیگر لپ‌تاپ‌های این خانواده - تعمیر یخچال تکنوگاز - بودیم. در مک بوک 12 اینچ اپل به ‌جای استفاده از باتری مستطیلی سخت سراغ محفظه‌ی - تعمیر یخچال تکنوگاز - به‌ نسبت انعطاف‌پذیری رفت که می‌توان فرم آن را برای سازگار - تعمیر یخچال تکنوگاز - کردنش با فضایِ در دسترس، تغییر داد. اپل در سال ۲۰۱۵ از این محفظه‌ی انعطاف‌پذیر به‌عنوان دستاوردی انقلابی یاد کرد؛ زیرا به باتری‌ها امکان می‌داد تمامی فضای داخلی داخل بدنه‌ی مک بوک را پر کنند. این کار مزایای زیادی دارد؛ اما مشکلاتی نیز به ‌همراه می‌آورد.

اپل می‌گوید «باتری‌های لیتیوم‌پلیمر به‌طور معمول به‌عنوان باتری قابل ‌شارژ به‌منظور ارائه‌ی انرژی به دستگاه‌های الکترونیکی متنوعی نظیر لپ تاپ، تبلت، گوشی، دستیار شخصی دیجیتال، - تعمیر یخچال تکنوگاز - موزیک‌پلیر دیجیتال و ابزارهای برقی بی‌سیم مورد استفاده قرار می‌گیرند.» باتری‌های لیتیوم‌پلیمر ممکن است در اغلب مواقع شامل الکترود و الکترولیت در محفظه‌ای باشند که از آلومینیوم ساخته شده است. این باتری‌های درون محفظه در دستگاه‌های الکترونیکی قابل‌ حمل کوچکی مثل گوشی ‌موبایل، لپ تاپ و گجت‌های پوشیدنی استفاده می‌شوند.

طبق مستندات پتنت اپل، لبه‌ی محفظه‌ای که باتری در آن قرار می‌گیرد به‌خوبی مهر و موم می‌شود و همین لبه ابعاد محفظه را افزایش می‌دهد و محفظه ممکن است ولتاژی مثبت داشته باشد و به ‌همین دلیل سطح خارجی محفظه باید در داخل دستگاه از سطوح رسانا جدا و ایزوله شود. به ‌همین دلیل «محفظه‌ی باتری - تعمیر یخچال تکنوگاز - باید کوچک‌تر از فضای خالی داخل دستگاه الکترونیکی باشد» و در نتیجه‌ی این اتفاق، بخشی از فضای داخلی هدر می‌رود. این موضوع در دستگاه‌های الکترونیکی کوچک بسیار اهمیت پیدا می‌کند.

اپل برای حل کردن این مشکل سراغ استفاده از اَشکال نامنظم می‌رود تا باتری‌ها بتوانند از تمامی فضای خالی داخل دستگاه استفاده کنند. این شرکت همچنین تصمیم دارد محفظه‌ی انعطاف‌پذیر را کنار بگذارد و از محفظه‌ی فلزی سخت استفاده کند. سازنده‌ی لپ‌تاپ‌های خانواده‌ی مک بوک، در بخش توضیحات پتنت جدیدش به راهکاری که ارائه می‌دهد اشاره می‌کند.

آن‌طور که در توضیح آمده است، پتنت اپل - تعمیر یخچال تکنوگاز - راهکاری برای تولید «سیستم باتری بهبودیافته که در آن فاصله‌ی بین باتری و قطعات در داخل دستگاه الکترونیکی کاهش می‌یابد» ارائه می‌دهد. اپل می‌گوید در برخی از تصاویر - تعمیر یخچال تکنوگاز - همراه پتنت «باتری ممکن است دارای محفظه‌ای سخت یا نیمه‌سخت باشد که در ارتباط با قطعات درون دستگاه الکترونیکی هستند.» برای مثال در برخی از تصاویر «باتری شامل الکترود و کاتدی است که با محفظه‌ی فلزی احاطه شده‌اند. امکان تغییر - تعمیر یخچال تکنوگاز - ابعاد باتری برای بهینه‌سازی فضایِ در دسترس در داخل دستگاه الکترونیکی بدون نیاز به ایجاد فاصله در بین محفظه‌ی باتری و دیگر قطعات داخلی، فراهم است.»

به گفته‌ی اپل، «در برخی از تصاویر، محفظه‌ی فلزی می‌تواند به سطح زمینه‌ایِ - تعمیر یخچال تکنوگاز - مشترکی متصل شود تا قطعات الکترونیکی دیگر بتوانند بدون ایجاد اتصال کوتاه با محفظه‌ی باتری تماس داشته باشند.» به ‌نظر می‌رسد که می‌توان از محفظه‌ی فلزی باتری به‌عنوان «المان ساختاری» در داخل دستگاه استفاده کرد. اپل در توضیح می‌گوید «می‌توان - تعمیر یخچال تکنوگاز - نگه‌دارنده‌ی باتری را به محفظه‌ی فلزی متصل کرد.»

توضیحات - تعمیر یخچال تکنوگاز - اپل به‌طور خلاصه نشان می‌دهند که می‌توان با راهکاری جدید بدون افزایش - تعمیر یخچال تکنوگاز - ضخامت مک بوک، ظرفیت باتری آن را افزایش داد. البته با اپل طرف هستیم؛ شرکتی که به - تعمیر یخچال تکنوگاز - طراحی دستگاه‌های مدرن علاقه‌ی زیادی دارد. با درنظرگرفتن این موضوع احتمال می‌دهیم شرکت کوپرتینویی بخواهد با همین راهکار بدون دست‌کاری ظرفیت باتری، ضخامت مک بوک را کاهش بدهد.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone