تعمیر یخچال سامسونگ


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: علل سوختن کمپرسور یخچال چیست؟
  پاسخ: علت های مختلفی میتوانند باعث سوختن کمپرسور یخچال شود. نوسانات برق ، خرابی برد الکترونیکی ، خرابی ترموستات ، کثیفی و گرد و خاک در کندانسور ، کارکرد ناصحیح فن کندانسور ، فاصله کم یخچال از طرفین ، کیپ شدن لوله کپی ، نشتی در سیکل گاز و ... جزو علت هایی هستند که باعث می شوند موتور یخچال دچار خرابی شود.
 2. سوال: آیا گاز یخچال خطرناک است؟
  پاسخ: در یخچال ها از گازهای متفاوتی استفاده میشود گاز R12 و R134 که گازهای زیر مجموعه فرئون بوده و اشتعالزا نمیباشد و خطر جانی ندارند اما برای محیط زیست در حجم بالا زیان بار هستند. اما گاز R600 زیرمجموعه گاز بوتان بوده و اشتعال زا میباشد و باید در هنگام تخلیه گاز یخچال نکات ایمنی را رعایت نمود. این گاز برای محیط زیست خطر کمتری دارد.
 3. سوال: دلیل خرابی شیربرقی یخچال چیست؟
  پاسخ: رسوب بیش از اندازه آب ، تعویض دیر هنگام فیلتر تصفیه آب یخچال ، فشار بیش از حد آب ، فشار خیلی کم آب و یا نوسانات برقی و خرابی برد الکترونیکی یا نشتی آب از شلنگ ها میتواند باعث آسیب به شیربرقی یخچال گردد.
 4. سوال: هزینه کمپرسور یخچال چقدر است؟
  پاسخ: قیمت موتور یخچال با توجه به نوع و ابعاد یخچال متفاوت بوده و قدرت موتور بر حسب پارامتر اسب بخار دسته بندی میشود. مهم ترین خصوصیت موتورحجم جابجایی و توان موتور میباشد که با توجه به مارک موتور و نوع سیم پیچ قیمت های متفاوتی دارد.
 5. سوال: آیا تعمیرکاری که مراجعه میکند تخصص کافی برای تعمیر یخچال من را دارد؟
  پاسخ: همه تعمیرکاران ما مدرک فنی تعمیرات لوازم خانگی را دارا بوده و تجربه ای چند ساله در زمینه تعمیرات دارند.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00136.html
شنبه, ۷ فروردین ۰۰ ساعت ۲۱:۰۰

گوگل اتحادی برای تبدیل گوشی‌های اندرویدی به کلید خودرو ایجاد کرد

گوگل اتحاد جدیدی با حضور چند شرکت دیگر تشکیل داده است تا استانداردهایی برای گوشی‌های اندرویدی به‌منظور استفاده از آن‌ها به‌عنوان کلید مجازی خودرو تعیین کند.

درحالی‌که اپل ازطریق محصولی با نام ایرتگز (که هنوز معرفی نشده است) برای ورود به صنعت ردیاب‌های هوشمند آماده می‌شود، گوگل رویکردی متفاوت در پیش می‌گیرد. به‌نوشته‌ی دیجیتال ترندز،‌ گوگل با معرفی اتحاد جدیدی تحت عنوان Android Ready SE - تعمیر یخچال سامسونگ - Alliance قصد دارد استانداردهایی برای گوشی‌های اندرویدی تعیین کند تا بتوان از این - تعمیر یخچال سامسونگ - دستگاه‌ها برای باز کردن در استفاده کرد. گوگل همچنین قصد دارد گوشی‌های اندرویدی را به جایگزینی برای شناسنامه و پاسپورت تبدیل و در آینده کاربردهای جاه‌طلبانه‌تری را - تعمیر یخچال سامسونگ - به آن‌ها - تعمیر یخچال سامسونگ - اضافه کند. 

قطعا - تعمیر یخچال سامسونگ - در میان دیدگاه‌های ضد و نقیض، بسیاری از مردم اتفاق نظر دارند که مهم‌ترین ویژگی‌های هر گوشی هوشمند راحتی و ایمنی آن است و این دو مشخصه باید در کنار هم حضور داشته باشند. به‌نظر می‌رسد اتحاد جدید گوگل نقطه‌ی آغازی بر تکامل جدیدی خواهد بود که روی راحتی و ایمنی گوشی‌های هوشمند اعمال می‌شود. 

شاید در سال‌های نه‌چندان دور کلیدهای دیجیتالی بیشتر به موضوعی جذاب برای داستان‌های علمی تخیلی شبیه بودند، اما امروزه چنین - تعمیر یخچال سامسونگ - گفته‌ای صدق نمی‌کند. قابلیت CarKey اپل به‌کمک واحد Secure Enclave درون تراشه‌های آن به کاربران - تعمیر یخچال سامسونگ - امکان می‌دهد شماری از خودروها را با آیفون باز کنند. با درنظرگرفتن افزایش درخورتوجه سرقت هویت در سال‌های اخیر، فرایند تأیید هویت - تعمیر یخچال سامسونگ - از طریق موبایل باید حتما به‌شکلی درست پیاده‌سازی شود. 

گوگل از مدت‌ها پیش هدف استفاده از موبایل برای تأیید هویت را دنبال می‌کند و مهم‌ترین قدمی که در این زمینه برداشت، معرفی تراشه‌ی Titan M در سال - تعمیر یخچال سامسونگ - ۲۰۱۸ با گوشی پیکسل 3 بود. تراشه‌ی امنیتی Titan M فضایی برای ذخیره‌سازی کلیدهای مخصوص اپلیکیشن‌های اندرویدی در محلی به‌نام Strongbox فراهم می‌کند. همه‌چیز از بوت شدن گوشی هوشمند گرفته تا باز کردن قفل آن با روش‌های بیومتریک و دسترسی به سرویس‌ها و اطلاعات حساس ازطریق تراشه‌ی Titan M - تعمیر یخچال سامسونگ - به‌شکلی امن‌تر انجام می‌شوند. به‌همین دلیل ایده‌ی ذخیره‌سازی کلید مجازی خودرو در این - تعمیر یخچال سامسونگ - تراشه به ذهن متخصصان گوگل خطور کرد.

به‌غیر از گوگل، اتحاد جدید شامل Giesecke+Devrient و Kigen و NXP و STMicroelectronics و Thales هم - تعمیر یخچال سامسونگ - می‌شود. گوگل همچنین می‌گوید چند تولیدکننده‌ی اندروید سراغ استفاده از استانداردهای Android Ready SE برای دستگاه‌هایشان می‌روند؛ البته فعلا نام این شرکت‌ها مشخص نشده است. قطعا - تعمیر یخچال سامسونگ - اگر استانداردهای Android Ready SE محدود به یک شرکت باشند، کارکرد قابلیت جدیدی که گوگل به آن فکر می‌کند بسیار محدود می‌شود. 

پیاده‌سازی استانداردهای جدید گوگل به‌شکل گسترده ممکن است - تعمیر یخچال سامسونگ - درنهایت باعث شود قابلیت‌های مورد اشاره در دستگاه‌هایی به غیر از گوشی‌های - تعمیر یخچال سامسونگ - هوشمند هم در دسترس قرار بگیرند، خصوصا با درنظرگرفتن این حقیقت که چنین قابلیت‌های امنیتی هم‌اکنون در Wear OS و Android Auto Embedded و Android TV هم یافت می‌شوند. 

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone