تعمیر یخچال ساید


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: شیب محل نصب یخچال چقدر باید باشد؟
  پاسخ: شیب استاندارد محل نصب یخچال حداکثر 5 درجه است.
 2. سوال: آیا تعمیر در منزل من انجام میشود یا باید دستگاه به کارگاه حمل شود؟
  پاسخ: در اکثر موارد تعمیرات در منزل مشتری انجام میگردد اما در صورت خرابی قطعاتی همچون برد الکترونیکی ، فقط قطعه دارای ایراد جهت تعمیر به کارگاه حمل میگردد.
 3. سوال: آیا جابجا کردن یخچال در هنگام روشن بودن دستگاه ایراد دارد؟
  پاسخ: بهتر است در هنگام جابجایی یخچال دستگاه را از برق بکشید.
 4. سوال: علت نشتی آب از یخچال چیست؟
  پاسخ: معمولا پاره شدن شلنگ های یخچال باعث ایجاد نشتی از یخچال میگردد. علت پاره شدن شلنگ یخچال میتواند به دلیل کشیده شدن یا یک ضربه بیرونی و اجسام نوک تیز دچار پارگی شود ، اما در بسیاری از موارد تعویض دیرتر از موعد فیلتر تصفیه آب ، کثیفی کندانسور و گرمای بیش از اندازه موتور ، رسوب زیاد آب یا فشار بیش از اندازه آب محل نصب یخچال میتواند باعث پارگی یا سوراخ شدن شلنگ یخچال شود.
 5. سوال: جمع شدن آب کف جامیوه ای یخچال چیست؟
  پاسخ: علت جمع شدن آب در زیر کشوی یخچال عمدتا گرفتگی لوله دیفراست میباشد که بر اثر ورود نان خشک یا سبزی و یا کثیفی و گرد و خاک از کندانسور دچار گرفتگی میشود و یخ زدگی قسمت زیرین اواپراتور سبب سرریز شدن آب حاصل از دیفراست به زیر کشو ها میگردد. همچنین در مواردی خرابی المنت یا سنسور دیفراست نیز باعث بروز چنین ایرادی در یخچال میگردد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00023.html
شنبه, ۱۴ فروردین ۰۰ ساعت ۱۷:۳۵

وزیر ارتباطات: همکاری ایران و چین اینترنت را محدود نمی‌کند

وزیر ارتباطات گفت سند همکاری ایران و چین باعث محدودیت اینترنت نمی‌شود و از اعمال تحریم‌های یک‌جانبه توسط امریکا هم جلوگیری می‌کند.

سند جامع همکاری‌های ۲۵ ساله بین ایران و چین ۷ فروردین - تعمیر یخچال ساید - ۱۴۰۰ امضا - تعمیر یخچال ساید - شد. ایران و چین از این سند به‌عنوان نقشه راهی - تعمیر یخچال ساید - برای تحقق همکاری‌های جامع راهبردی بین دو کشور استفاده خواهند کرد. بخشی از سند به توسعه زیرساخت‌های مخابراتی و - تعمیر یخچال ساید - فناوری و خدمات این حوزه همچون موتورهای جست‌وجوگر، پیام‌رسان‌ها، گوشی و لپ‌تاپ مربوط می‌شود.

بخش‌هایی از سند خرداد ۱۳۹۹ در مطبوعات منتشر شد و باتوجه‌به مفاد - تعمیر یخچال ساید - مندرج‌شده، برخی افراد درباره تأثیر همکاری با چین بر محدودسازی اینترنت ایران ابراز نگرانی می‌کنند. چند روز پیش، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در اتاق گفت‌وگوی کلاب‌ هاوس و دعوت از وزیر امورخارجه برای شرکت در بحث، دراین‌باره اظهارنظر کرد.

به‌گزارش ایرنا، محمدجواد آذری جهرمی درباره ایجاد محدودیت در اینترنت ایران با آغاز همکاری دو کشور گفت:

در تفاهم‌نامه چنین چیزی - تعمیر یخچال ساید - وجود ندارد. همکاری با چین به‌هیچ‌وجه تأثیری بر محدودسازی حوزه ارتباطات نمی‌گذارد و باعث رشد هم می‌شود؛ چراکه از اعمال تحریم‌های ظالمانه در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات جلوگیری - تعمیر یخچال ساید - و نقش بازدارنده تحریم‌ها را ایفا می‌کند و می‌تواند باب توسعه فعالیت‌های را باز کند. البته تفاهم بین ایران و چین هنوز سند و محور است و زمانی‌که تبدیل به قرارداد شود، جنبه الزام‌آور پیدا می‌کند و درباره آن اطلاع‌رسانی خواهد شد. درحال‌حاضر، صرفا دو طرف بیانیه‌ای داده‌اند - تعمیر یخچال ساید - که در عرصه ارتباطات و حوزه فضایی به همکاری علاقه‌مندند.

آذری جهرمی: تفاهم ایران و چین فضایی به‌وجود می‌آورد که بازدارنده اعمال - تعمیر یخچال ساید - تحریم‌های بیشتر علیه ایران باشد

به‌گفته آذری جهرمی، همواره یکی از حوزه‌های تجاری بین ایران و چین مربوط - تعمیر یخچال ساید - به فناوری اطلاعات بوده است و شرکت‌های چینی ازجمله مجموعه‌های پیشرو در عرصه تکنولوژی‌های ارتباطی هستند. آذری جهرمی افزود در زمان اعمال سنگین‌ترین تحریم‌ها علیه ایران، شرکت‌های اروپایی ارتباطات خود را با ایران محدود کردند؛ درحالی‌که شرکت‌های چینی ارتباط با شرکت‌های ایرانی را حفظ - تعمیر یخچال ساید - و - تعمیر یخچال ساید - به خوبی پشتیبانی خوبی کردند.

به‌گفته وزیر ارتباطات، برخلاف محصولات ارتباطات و حوزه زیرساخت‌های اساسی، محصولات چینی در حوزه فناوری اطلاعات هنوز در ایران جا - تعمیر یخچال ساید - نیفتاده‌اند. آذری جهرمی به نقش پررنگ چین در دنیای ارتباطات امروز اشاره کرد و گفت:

در گذشته، تمامی وابستگی‌ها در حوزه فناوری‌های نیمه‌هادی به آمریکا بود؛ اما اکنون چین به سطحی از تکنولوژی رسیده که تمام قطعات موردنیاز در حوزه تکنولوژی را خودش تولید می‌کند و از محصولات شرکت‌های آمریکایی بی‌نیاز شده است. دعوای بسیار بزرگی در دوره ریاست‌جمهوری ترامپ شکل گرفت که به حوزه نسل پنجم ارتباطات 5G مربوط بود. جنجال دیگر نیز حضور - تعمیر یخچال ساید - چینی‌ها در بازارهای جهانی بود که استقلال آن‌ها عملا حکمرانی آمریکا در عرصه ارتباطات را از بین برد و شرکت‌های چینی در یافتن بازارهای جدید و اداره بازار خودشان توانمند شدند.

آذری جهرمی اضافه کرد چین همواره یکی از شرکای سنتی برای ایران در حوزه ارتباطات بوده و بیشترین همکاری‌های چین و ایران در حوزه - تعمیر یخچال ساید - ارتباطات است. او اضافه کرد با‌توجه‌به مخالفت‌ها در دنیا دربتره تک‌قطبی‌بودن فناوری اطلاعات در آمریکا، ایران می‌تواند با فضای ایجادشده، بین شرکت‌های چینی و آمریکایی موازنه ایجاد کند تا بدین‌صورت، قدرت و تعامل بیشتری به‌وجود آید و از اعمال تحریم‌های یک‌جانبه - تعمیر یخچال ساید - جلوگیری شود. او دراین‌باره گفت: «اگر زمانی آمریکایی‌ها تحریمی اعمال - تعمیر یخچال ساید - می‌کردند، تصور می‌کردند ایران - تعمیر یخچال ساید - آسیب جدی می‌بیند؛ اما اکنون این‌طور نیست.»

وزیر ارتباطات درباره همکاری ایران و چین در حوزه ماهواره نیز توضیح داد:

مسائل - تعمیر یخچال ساید - مربوط به - تعمیر یخچال ساید - حوزه - تعمیر یخچال ساید - فضایی نیز از محورهای این همکاری ‌است. - تعمیر یخچال ساید - آمریکا مدتی قبل سازمان فضایی، پژوهشگاه فضایی و پژوهشگاه هوافضا را یک‌جانبه تحریم کرده است. همکاری‌های ما همیشه با چین - تعمیر یخچال ساید - تنگاتنگ بوده و این تفاهم‌نامه فضایی به‌وجود می‌آورد که بازدارنده اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران باشد.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone