تعمیر یخچال ویرپول


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: چند ساعت بعد از جابجایی یا اسباب کشی باید یخچال را به برق بزنیم؟
  پاسخ: حتما بعد از جابجایی و اسباب کشی و در صورت کج شدن یخچال باید یخچال به مدت 8 الی 12 ساعت خاموش باشد.
 2. سوال: جمع شدن آب کف جامیوه ای یخچال چیست؟
  پاسخ: دلیل جمع شدن آب در زیر کشوی یخچال عموما گرفتگی لوله درین میباشد که به دلیل ورود نان خشک یا سبزی و یا کثیفی و گرد و خاک از کندانسور دچار گرفتگی میگردد و یخ زدگی قسمت کف اواپراتور باعث لبریز شدن آب ناشی از دیفراست اواپراتور به زیر کشو ها میشود. در مواردی نیز ممکن است سوختن المنت یا سنسور دیفراست باعث بروز این مشکل در یخچال شود.
 3. سوال: دلیل یخ زدگی مواد غذایی درون یخچال چیست؟
  پاسخ: تنظیم نبودن دمای یخچال ، چیدمان ناصحیح مواد غذایی ، خرابی سنسور محیطی یخچال ، خرابی برد ، خرابی دمپر انتقال هوا میتوانند باعث یخ زدن مواد غذایی در یخچال شوند.
 4. سوال: دلیل خرابی شیربرقی یخچال چیست؟
  پاسخ: رسوب بیش از اندازه آب ، تعویض دیر هنگام فیلتر تصفیه آب یخچال ، فشار بیش از حد آب ، فشار خیلی کم آب و یا نوسانات برقی و خرابی برد الکترونیکی یا نشتی آب از شلنگ ها میتواند باعث آسیب به شیربرقی یخچال گردد.
 5. سوال: چقدر طول میکشد تا مخزن خالی یخساز پر شود؟
  پاسخ: وقتی دستگاه را به برق بزنید حدودا 12 ساعت طول میکشد تا دمای فریزر به 20- درجه برسد و بعد از 12 ساعت عملیات ساخت یخ شروع شده و معمولا 48 تا 72 ساعت طول میکشد تا مخزن یخساز کاملا پر بشود. البته فشار آب و حجم مواد غذایی داخل فریزر و باز و بسته شدن درب در طول روز نیز میتواند بر سرعت یخسازی موثر باشد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00097.html
سه شنبه, ۱۰ فروردین ۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

داروخانه آنلاین داروهلپ

 امروزه به مدد اینترنت و پیشرفت روزافزون فناوری بسیاری از کسب‌وکارها رونق چشمگیری داشته‌اند و بسیاری از مشاغل به واسطه‌ی اینترنت خلق شده و پا به عرصه‌ی کسب‌و‌کار گذاشته‌اند؛ یکی از این مشاغل کارآمد و مفید، 

داروخانه آنلاین دارای - تعمیر یخچال ویرپول - مزایای بی‌شماری است و همان‌گونه که از نامش مشخص است، همیشه برای استفاده‌ی عموم در دسترس بوده و خرید آسان و بدون دغدغه‌های تکراری را برای متقاضیان به همراه دارد. شاید بارها - تعمیر یخچال ویرپول - برای همه‌ی ما اتفاق افتاده باشد که برای تهیه و خرید یک محصول غیر نسخه‌ای مدت‌ها در صف دریافت به انتظار ایستاده باشیم و این انتظار باعث تأخیر در کارهای روزمره‌مان شده باشد در اینجا است - تعمیر یخچال ویرپول - که به اهمیت داروخانه آنلاین پی برده و درمی‌یابیم که این نوع از داروخانه‌ها که به‌صورت آنلاین فعالیت و خدمت‌رسانی می‌کنند سهولت در خرید و تهیه‌ی محصولات مورد نیازمان را برای ما - تعمیر یخچال ویرپول - آسان کرده و همچنین صرفه‌جویی در وقت را برای ما به ارمغان آورده‌اند.

به‌ غیر از داروهای تجویز پزشک کلیه‌ی محصولات موجود در داروخانه‌ها را می‌توان از داروخانه‌های آنلاین تهیه و خریداری کرد. روزهایی که دچار بی‌حالی و کسالت هستید یا بدون آنکه مجبور باشید برای خروج از خانه مهیا شوید راحت و بدون آنکه در ترافیک و شلوغی داروخانه‌ها کلافه شوید روی کاناپه لم داده، محصول مورد نظرتان را سفارش و در منزل دریافت می‌کنید.

از دیگر مزایای این داروخانه‌های اینترنتی و محبوب می‌توان به موارد دیگری که قابل‌توجه هستند اشاره کرد که در ادامه به توضیح تعدادی از - تعمیر یخچال ویرپول - آن‌ها می‌پردازیم.

همیشه و در طول شبانه‌روز در دسترس

این داروخانه‌ها به‌صورت ۲۴ ساعته و در تمامی روزهای هفته مشغول به فعالیت بوده و جواب گوی تقاضای متقاضیان خود است. شما این امکان را دارید - تعمیر یخچال ویرپول - که در هر ساعتی سفارش خود را انجام داده و در زمانی کوتاه محصول سفارشی خود را دریافت کنید.

سفارش‌دهی آسان

خرید ازاین‌گونه داروخانه‌ها همانند خرید از دیگر فروشگاه‌های اینترنتی است و فرایند سفارش و تحویل دارای فرایند‌ی خاصی نیست. به سهولت محصولات مد نظر خود را انتخاب کرده در سبد خرید خود قرار دهید و در منزل تحویل بگیرید.

در زمان صرفه‌جویی می‌کند

با - تعمیر یخچال ویرپول - خرید از این داروخانه دیگر نیازی به خروج از خانه و محل کار نبوده و مجبور نیستید ک در هیاهوی شهر و ترافیک قرار بگیرید. عرضه‌ی آنلاین خرید را آسان کرده و وقتتان صرف حضور در صف‌های طولانی نخواهد شد.

قابل استفاده برای همه افراد و در هر شرایطی

افراد مسن، کم‌توان، زنان خانه‌دار و دیگر - تعمیر یخچال ویرپول - افراد جامعه که نیازمند محصولات داروخانه‌ای - تعمیر یخچال ویرپول - و پزشکی هستند بدون خروج از - تعمیر یخچال ویرپول - خانه قادر - تعمیر یخچال ویرپول - هستند خرید خود را آنلاین انجام دهند و - تعمیر یخچال ویرپول - در محل دلخواه تحویل بگیرند. برای مثال مادرانی که نیازمند به - تعمیر یخچال ویرپول - شیر خشک یا مکمل‌های غذایی برای کودکان خود هستند و توانایی - تعمیر یخچال ویرپول - خروج - تعمیر یخچال ویرپول - از منزل را به هر دلیلی ندارند بدون آنکه مجبور باشند از منزل خارج شده - تعمیر یخچال ویرپول - و کودک خود را در معرض آلودگی شهر قرار دهند قادر هستند خرید خود را بدون دغدغه از این داروخانه‌ها - تعمیر یخچال ویرپول - انجام داده و محصول مورد نظر خود را تهیه کنند. یا فردی را در نظر بگیرید که به یک محصول آرایشی یا بهداشتی نیازمند بوده اما بعد از گذراندن یک روز کاری خسته‌کننده توان ایستادن در صف‌های شلوغ داروخانه‌ها را ندارد و همچنین مجبور است برای اطمینان از کیفیت محصول مورد نظر از یک داروخانه‌ی معتبر خریداری کند پس برای رهایی از این شرایط بهترین گزینه‌ی پیش رویش - تعمیر یخچال ویرپول - خرید از داروخانه‌های معتبر آنلاین است.

در امان ماندن از بیماری

داروخانه‌های عمومی یک مکان کاملا عمومی بوده که تعداد زیادی از مردم جامعه به آنجا رفت‌و‌آمد دارند. در این میان اگر تعداد کمی از مراجعه‌کنندگان ناقل بیماری‌های مسری باشند باز هم این احتمال وجود دارد که تعداد زیادی از افراد را مبتلا به بیماری‌های ویروسی کنند. مخصوصاً در این روزها که ویروس کووید ۱۹ بسیار شایع بوده و بسیاری از هم‌وطنانمان را به کام بیماری و مرگ کشانده است. در این ایام که قرنطینه - تعمیر یخچال ویرپول - و حضور نداشتن در اماکن عمومی از واجبات است و باید به‌طور جدی رعایت شود چه - تعمیر یخچال ویرپول - بهتر که تمامی احتیاجات خود را آنلاین سفارش و تهیه کرده و از حضور در اماکن عمومی و سطح شهر خودداری کنیم.

بهره‌گیری از نظرات و تجربیات افراد

در یک داروخانه‌ی حضوری برای شناخت و تحقیق - تعمیر یخچال ویرپول - در مورد محصول مد نظرتان نهایتا بتوان با متصدی یا یکی از متقاضیان صحبت و نظرسنجی انجام داد؛ اما در خرید آنلاین می‌توان به - تعمیر یخچال ویرپول - قسمت کامنت‌ها و نظرات، مراجعه کرده و نظر افرادی که از محصول استفاده کرده و مورد رضایتشان بوده است یا خیر را - تعمیر یخچال ویرپول - مشاهده کرده و از - تعمیر یخچال ویرپول - تک‌تک آن‌ها بهره برد. قاعدتاً تجربه‌ی شخصی که از محصول استفاده کرده است چه مثبت باشد چه منفی می‌تواند کمک شایانی به انتخاب شما کرده و در صورت عدم رضایت، صرفه‌جویی در هزینه را برای شما به همراه داشته باشد.

آگاهی از موجودیت و قیمت محصول قبل از خرید

یکی دیگر از آپشن‌ها - تعمیر یخچال ویرپول - و مزایای خرید آنلاین از داروخانه‌ی اینترنتی بررسی قیمت محصول قبل از خرید و موجود بودن محصول مورد نظر در لیست داروخانه است. درصورتی‌که در داروخانه‌های حضوری چنین امکانی برای افراد وجود ندارد و به منظور دانستن موجودیت و قیمت کالا باید تک‌به‌تک از متصدی سؤال شود.

اطلاعات پزشکی

تعدادی از داروخانه‌های آنلاین به منظور بالا بردن اطلاعات عمومی و آشنایی کاربران با علائم و بیماری‌ها و روش‌های پیشگیری و درمان آن‌ها، مقالاتی حاوی اطلاعات پزشکی بسیار مفیدی را در سایت‌های خود منتشر کرده و در دسترس عموم قرار می‌دهند؛ که این کار به‌نوبه‌ی خود - تعمیر یخچال ویرپول - بسیار ارزشمند و - تعمیر یخچال ویرپول - مفید است. 

محصولاتی که می‌توان از داروخانه‌های آنلاین خریداری کرد

 • محصولات آرایشی و بهداشتی
 • محصولات مادر و کودک
 • انواع مکمل‌های بدن‌سازی مجاز
 • مکمل‌های غذایی
 • کلیه‌ی - تعمیر یخچال ویرپول - تجهیزات پزشکی
 • محصولات گیاهی
 • داروهای ضد چاقی و لاغری مجاز
 • مولتی‌ویتامین‌ها
 • محصولات غذایی

کپسول آوودین چیست؟

آوودین یک داروی کاملا گیاهی بوده که برای کمک به بهبود دردهای آرتروز و مفصلی تجویز و مورد استفاده بیماران قرار می‌گیرد. این کپسول غضروف ساز بوده و با ساخت کلاژن و پروتئوگلیکان سرعت پیشرفت آرتروز را کاهش می‌دهد و باعث تسکین دردهای مفصلی می‌شود از ترکیبات اصلی در ساخت - تعمیر یخچال ویرپول - این دارو می‌توان به زنجبیل، سویا، آووکادو اشاره کرد. در طب سنتی هر ماده‌ی خوراکی که داری طبع گرم است برای درمان دردهای استخوانی تجویز شده و مصرف آن‌ها به بیماران توصیه می‌شود. در گذشته‌های دور نیز اطبا از این گیاهان برای درمان دردهای مفصلی و استخوانی استفاده می‌کرده‌اند. همان‌گونه که در بالا اشاره شد زنجبیل که اصلی‌ترین ماده‌ی تشکیل‌دهنده‌ی این کپسول است دارای طبع بسیار گرم بوده و در تسکین درد مفاصل بسیار مفید است

پزشکان مصرف آوودین را به مدت ۳ ماه تا ۳ سال برای - تعمیر یخچال ویرپول - درمان و بهبود دردهای مفصلی و همچنین بازسازی مفاصل از بین رفته توصیه می‌کنند. اگر این کپسول گیاهی به‌طور منظم مصرف شود قطعا تأثیر بسزایی روی بازسازی مفاصل و تسکین درد ناشی از آرتروز خواهد داشت.

آرتروز چیست و چه زمانی به سراغ ما می‌آید؟

زمانی‌که مفاصل دچار ساییدگی، تغییر شکل ظاهری، تخریب سطح و ایجاد درد به هنگام حرکت در مفصل می‌شوند را آرتروز می‌نامند. آرتروز زمانی به وجود می‌آید که بدن دیگر توانایی ترمیم آسیب‌های وارده - تعمیر یخچال ویرپول - به بدن و قسمت‌های مفصلی را ندارد و قادر به بازسازی - تعمیر یخچال ویرپول - این قسمت‌ها نیست. سیستم بدنی انسان به‌گونه‌ای عمل می‌کند که در طول روز و در هنگام فعالیت‌های بدنی، به این دلیل که مفاصل مدام در حال حرکت و تکان هستند و به‌طور مرتب دچار آسیب - تعمیر یخچال ویرپول - شده و در معرض ضربه قرار می‌گیرند را ترمیم کرده و مانع آسیب‌دیدگی آن‌ها می‌شود؛ اما زمانی‌که - تعمیر یخچال ویرپول - این آسیب‌ها بیشتر از حد معمول باشد بدن دیگر قادر به ترمیم آن قسمت‌ها نخواهد بود و در همین زمان است که آرتروز مهمان ناخوانده‌ی بدن ما می‌شود و شروع دردها و خرابی - تعمیر یخچال ویرپول - مفاصل را با خود به همراه می‌آورد‌. در همین زمان است که مصرف آوودین باید آغاز شود تا حداقل از بیشتر ساییده شدن مفاصل جلوگیری به عمل - تعمیر یخچال ویرپول - بیاید و غضروف سازی آغاز شود.

ازآنجایی‌که این دارو خاصیت تسکین دهندگی دارد به‌مرور درد را کاهش داده و باعث قطع مصرف مسکن‌های دیگر شده و از عوارض ناشی از مصرف داروهای شیمیایی جلوگیری می‌کند. داروهای مسکن و ضد التهابی همچون ایندومتاسین، دیکلوفناک و مفنامیک اسید و در بعضی از بیماران که با درد شدیدتری دست‌وپنجه نرم می‌کنند و داروهای نام‌برده - تعمیر یخچال ویرپول - شده جواب گوی تسکین درد آن‌ها نیست کورتون نیز تجویز - تعمیر یخچال ویرپول - و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

عوارض - تعمیر یخچال ویرپول - مصرف داروهای شیمیایی بر کسی - تعمیر یخچال ویرپول - پوشیده نیست و متأسفانه اگر به‌صورت مداوم مصرف شود بدن بیمار پس از گذشت مدتی در مقابل اثرات ضد دردی این مسکن‌ها مقاومت نشان داده و دیگر باعث تسکین درد نخواهند شد. عوارضی که در مصرف طولانی‌مدت داروهای نام‌برده شده بیماران مصرف‌کننده را مورد آزار قرار خواهد داد می‌توان به مشکلات گوارشی، نارسایی کبد، - تعمیر یخچال ویرپول - نارسایی کلیه و خونریزی معده اشاره کرد. کپسول آوودین با منشأ کاملا گیاهی گزینه‌ی مناسبی برای تسکین درد و جلوگیری از تمامی عوارض نام برده شده است. علاوه بر عصاره‌ی زنجبیل، آووکادو و سویا از ویتامین D3 نیز - تعمیر یخچال ویرپول - در ترکیب این محصول استفاده شده است.تعمیر یخچال ویرپول

 

کپسول آوودین

 

ویتامین D و اثرات مفید آن در بدن و استخوان‌ها

گروه ویتامین‌های D به‌مانند ویتامین‌های دیگر - تعمیر یخچال ویرپول - برای بدن لازم و ضروری هستند. ویتامین D3 نیز - تعمیر یخچال ویرپول - که از خانواده‌ی ویتامین D است در سلامت بدن نقش مهمی را ایفا می‌کند. این - تعمیر یخچال ویرپول - ویتامین کلسیم را از روده جذب کرده و میزان کلسیم و فسفات خون را تنظیم می‌کند. میزان ویتامین D که بدن ما  روزانه باید از غذا یا نور آفتاب دریافت کند - تعمیر یخچال ویرپول - کافی نیست و نیاز بدن ما را تأمین نمی‌کند. ویتامین - تعمیر یخچال ویرپول - D دارای - تعمیر یخچال ویرپول - فرم‌های مختلفی است که مهم‌ترین آن‌ها D2 و D3 هستند. D3 در کبد تبدیل به کلسی دیول شده و بخشی از آن در کلیه تبدیل به کلسی تریول می‌شود. کلسی تریول فرم فعال بیولوژیکی این ویتامین است که همانند هورمون در خون جریان داشته و باعث تنظیم سطح کلسیم و فسفات خون می‌شود که همین تنظیم نگه داشتن میزان کلسیم و - تعمیر یخچال ویرپول - فسفات خون باعث پیشبرد رشد و استحکام استخوان‌ها در بدن می‌شود. بدن ما روزانه به ۴۰۰ تا - تعمیر یخچال ویرپول - ۸۰۰ واحد ویتامین  D نیازمند است که مقداری از آن را می‌توان از جذب - تعمیر یخچال ویرپول - نور آفتاب دریافت و تأمین کرد. ویتامین استفاده‌شده در آوودین تنها ویتامین کوله کلسیفرول موجود در منابع طبیعی غیر حیوانی است که به - تعمیر یخچال ویرپول - دلیل منشأ خاص آن فاقد چربی حیوانی و لانولین است. گل سنگی (lichen) که در - تعمیر یخچال ویرپول - این محصول استفاده شده است حاوی ویتامین D3 است که از کشورهای کانادا، ایرلند و اسکاندیناوی تأمین می‌شود که مرغوب‌ترین نوع گل‌سنگ بوده و فاقد هرگونه آلودگی ناشی از آفت‌کش‌ها هستند. در تهیه و تولید این محصول از - تعمیر یخچال ویرپول - روش‌های تغییر ژنتیکی به‌هیچ‌عنوان استفاده نشده و هیچ یک از موارد اولیه در مراحل تولید تحت اشعه‌ی گاما (GMO) یا همان تغییر ژنتیک قرار - تعمیر یخچال ویرپول - نگرفته و محصول تولیدشده دارای نانو ذرات نبوده و فاقد لانولین - تعمیر یخچال ویرپول - است. این نوع خواص ویتامین D3 برای افرادی که طرفدار رژیم‌های گیاهخواری هستند مفید بوده و منشأ حیوانی ندارد. کمبود ویتامین D عوارض زیادی را متوجه بدن انسان می‌کند. همین‌طور کمبود این ویتامین در بدن کودکان موجب بیماری نرمی استخوان می‌شود - تعمیر یخچال ویرپول - که در این نوع بیماری استخوان‌ها نرم، ضعیف و بدشکل می‌شوند.

آشنایی با انواع - تعمیر یخچال ویرپول - آرتروز

پزشکان آرتروز را به هفت گروه اصلی تقسیم‌بندی کرده‌اند که شامل موارد زیر - تعمیر یخچال ویرپول - است:

 • آرتروز دژنراتیو (تخریبی) یا مکانیکی
 • آرتروز التهابی
 • درد اسکلتی عضلانی و بافت نرم
 • درد در ناحیه‌ی کمر
 • بیماری بافت همبند
 • آرتروز عفونی
 • آرتروز متابولیک

شربت ایمیونیس چیست؟

شربت ایمیونیس ویتابیوتیکس (Immunace) شربتی است که به منظور تقویت سیستم - تعمیر یخچال ویرپول - ایمنی بدن و بالا بردن انرژی و افزایش قدرت - تعمیر یخچال ویرپول - بدنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این داروی مقوی حاوی موادی است که بسیار برای بدن حیاتی بوده و نیازهای آن - تعمیر یخچال ویرپول - را تأمین می‌کند. موادی همچون سلنیوم، ال کارنتین، روی و... - تعمیر یخچال ویرپول -  که باعث - تعمیر یخچال ویرپول - حذف مواد شیمیایی مضر و رادیکال‌های آزاد - تعمیر یخچال ویرپول - از بدن می‌شود. تمامی افراد در هر سن و سالی مجاز به مصرف این - تعمیر یخچال ویرپول - دارو هستند - تعمیر یخچال ویرپول - زیرا همان‌گونه که بیان شد این دارو باعث تقویت سیستم ایمنی - تعمیر یخچال ویرپول - بدن شده و برای کودکان هم بسیار مفید است. ایمیونیس دارای یک فرمول کاملا منحصر‌به‌فرد - تعمیر یخچال ویرپول - است که سرشار از ریزمغذی‌ها بوده و سطح - تعمیر یخچال ویرپول - انرژی مصرف‌کننده را بالا برده و باعث افزایش اشتها می‌شود. به - تعمیر یخچال ویرپول - همین دلیل است که این شربت برای رشد کودکان ضعیف و همچنین تقویت سیستم ایمنی و بالا بردن قدرت بدن آن‌ها - تعمیر یخچال ویرپول - توسط پزشکان توصیه و تجویز می‌شود. ازآنجایی‌که این فرآورده در ترکیب خود از آنتی‌اکسیدان‌های قوی و مؤثر بهره برده است به محافظت طولانی‌مدت از سلول‌ها کمک شایانی خواهد کرد. این مکمل غذایی کاربردهای دیگری نیز برای بدن دارد اما مهم‌ترین - تعمیر یخچال ویرپول - علت استفاده از آن همان تقویت سیستم ایمنی بدن است. مخصوصاً در این روزها که ویروس کووید ۱۹ در کمین سلامتی همه‌ی ما نشسته مصرف چنین داروهای مقوی و مؤثری برای همه الزامی است تا بدن توانایی مقابله با آن را داشته باشد.

مکانیزم بدن انسان به‌گونه‌ای است که به‌صورت هوشمندانه با میکروب‌ها و ویروس‌ها مبارزه کرده و آن‌ها را پس از ورود به بدن از بین می‌برد اما اگر کسی مرتب بیمار می‌شود یا عفونت‌های گوناگون به سراغش می‌رود مطمئنا در سیستم دفاعی بدن خود ضعف دارد که باید سعی در قدرتمند کردن آن داشته باشد و راهکارهایی را برای رسیدن به سلامتی در نظر - تعمیر یخچال ویرپول - بگیرد. شربت Immunace یکی از راه‌هایی است که می‌توان از آن برای تحقق بخشیدن به این امر استفاده کرد. البته ورزش، تغذیه‌ی مناسب، دوری از مصرف - تعمیر یخچال ویرپول - دخانیات نیز برای سلامت بدن باید در نظر گرفته شده و رعایت شوند.

اگر بخواهیم به‌طور - تعمیر یخچال ویرپول - خلاصه اما جامع ترکیبات این شربت را توصیف کنیم به شرح زیر است. برای آشنایی - تعمیر یخچال ویرپول - بیشتر خود با این فرآورده با ما همراه باشید.

تعمیر یخچال ویرپول

 شربت ایمیونیس

D3: D3 جزو آن دسته از ویتامین‌ها است که برای بدن ضروری بوده و باید در برنامه‌ی غذایی گنجانده شود. ایمیونیس این ویتامین را در ترکیب خود جای داده و - تعمیر یخچال ویرپول - با مصرف آن نیاز بدن به D3 را تأمین می‌کند.

روی: روی یا همان زینک تأثیر چشمگیری در تقویت سیستم ایمنی بدن دارد. به‌هیچ‌عنوان نمی‌توان نقش مهم و حیاتی زینک در بدن را نادیده گرفت. ۱۰۰ آنزیم و هورمون در بدن برای ترشح و فعال شدن به زینک محتاج هستند.

سلنیوم: سلنیوم یک ماده‌ی ضروری برای بسیاری از فعالیت‌های سلولی است. این ماده به بدن در جلوگیری از پیری زودرس، پیشگیری از سرطان، زیبایی پوست و مو، عملکرد صحیح تیروئید و... کمک شایانی می‌کند؛ اما - تعمیر یخچال ویرپول - مهم‌ترین عملکرد سلنیوم تقویت سیستم ایمنی بدن است. 

بتاکاروتن: بتاکاروتن پیش ساز ویتامین A است که خواص زیادی دارد. جلوگیری از بروز سرطان، کمک به عملکرد صحیح مغز، سلامت پوست، تقویت بینایی، تقویت سیستم ایمنی بدن و بسیاری خواص دیگر شامل حال بتاکاروتن است.

کولین: - تعمیر یخچال ویرپول - کولین یک ماده‌ی مغذی است که نقش مؤثری در سلامت بدن بر عهده دارد. این ماده به عملکرد صحیح کبد، رشد مغز، عملکرد صحیح سیستم عصبی، سوخت‌وساز بدن و سلامت ماهیچه‌ها کمک می‌کند.

ال کارنیتین: بدن در تولید انرژی به ال کارنیتین نیازمند است. این ماده از ترکیب دو آمینه اسید یعنی لیزین و متیونین ساخته می‌شود. انرژی تولید شده توسط آن‌ها به چربی تبدیل شده و در اختیار مغز، قلب و دیگر عضلات بدن قرار می‌گیرند. این ماده در بسیاری از مواد - تعمیر یخچال ویرپول - خوراکی یافت می‌شود.

از دیگر مواد موجود در این شربت می‌توان به منیزیوم، منگنز - تعمیر یخچال ویرپول - و ویتامین‌های گروه B از جمله B2، B12 و B6 اشاره کرد.

قرص ایمیونیس

این محصول به‌صورت قرص نیز فرآوری و عرضه شده است؛ که دارای آنتی‌اکسیدان و ریزمغذی‌های ضروری بوده، سیستم ایمنی بدن را تقویت و از سلول‌ها محافظت می‌کند. بیماران مبتلا به سرطان، سل، دیابت و کسانی که دچار نارسایی قلب هستند می‌توانند برای سلامت بیشتر خود - تعمیر یخچال ویرپول - از این مکمل استفاده کنند.

عوارض جانبی

هر دارویی علاوه بر تمامی فواید و خواصی  که دارد ممکن است عوارضی را با خود به همراه داشته باشد؛ اما فواید این شربت تقویت‌کننده آن‌قدر زیاد است که می‌توان عوارض آن را نادیده گرفت. اگر این محصول زیر نظر پزشک و با دوز اندازه و تعیین‌شده مصرف شود هیچ‌گونه عوارض جانبی از خود به‌جای نمی‌گذارد. کاهش فشار خون، افزایش وزن، سرگیجه و سردرد، خارش پوست، زردی کف دست و پا از عوارض این مکمل است که احتمال بروز آن‌ها بسیار کم بوده و در موارد اندکی ممکن است اتفاق بیفتد.

وب‌سایت داروهلپ: DAROOHELP.COM

صفحه‌ی اینستاگرام داروهلپ: [email protected] 

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone