تلفن نمایندگی یخچال آرچلیک


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: قیمت موتور یخچال چقدر است؟
  پاسخ: قیمت موتور یخچال با توجه به نوع و ابعاد یخچال متفاوت بوده و قدرت موتور بر حسب پارامتر اسب بخار دسته بندی میشود. مهم ترین خصوصیت موتورحجم جابجایی و توان موتور میباشد که با توجه به مارک موتور و نوع سیم پیچ قیمت های متفاوتی دارد.
 2. سوال: دلیل ایجاد برفک داخل فریزر چیست؟
  پاسخ: علت ایجاد برفک داخل فریزر میتواند به دلیل باز ماندن طولانی مدت درب فریزر یا خراب شدن و پارگی و دفرمگی لاستیک فریزر باشد. خرابی یکی از قطعات برفک زدای یخچال نیز میتواند از دلایل بروز چنین ایرادی در یخچال شود
 3. سوال: درجه یخچال در زمستان و تابستان باید روی چند باشد؟
  پاسخ: درجه مناسب و استاندارد یخچال در تمام فصول برای یخچال 3+ و برای فریزر 19- میباشد ، اما این درجات با توجه به نیاز و سلیقه شما قابل تغییر بوده و هیچ اجباری به قرار دادن دمای یخچال روی این درجه ها وجود ندارد.
 4. سوال: آیا تعمیرکاری که مراجعه میکند تخصص کافی برای تعمیر یخچال من را دارد؟
  پاسخ: همه تعمیرکاران ما مدرک فنی تعمیرات لوازم خانگی را دارا بوده و تجربه ای چند ساله در زمینه تعمیرات دارند.
 5. سوال: یخساز یخچال چند ساعت یکبار یخ خالی میکند؟
  پاسخ: اگر سرمای فریزر مناسب باشد و معمولا هر 4 ساعت یکبار موتور یخساز شروع به چرخش نموده و بین 6 تا 10 عدد قالب یخ را درون باکس یخ میریزد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 01039.html
دوشنبه, ۲۷ بهمن ۹۹ ساعت ۲۰:۰۰

امکانات همه درگاه‌های پرداخت در درگاه پرداخت هوشمند دیجی‌پی

دیجی‌پی، عرضه‌کننده خدمات پرداخت در ایران و یکی از شرکت‌های زیرمجموعه دیجی‌کالا، با عرضه راهکارهای نوآورانه در حوزه پرداخت و به‌طور مشخص درگاه پرداخت هوشمند، تلاش می‌کند میزان خطا در فرایند پرداخت فروشگاه‌های اینترنتی را تاحدممکن کاهش دهد.

شرکت نوآوران پرداخت مجازی ایرانیان با نام تجاری - تلفن نمایندگی یخچال آرچلیک - دیجی‌پی درگاه پرداخت هوشمندی (Smart IPG) به بازار درگاه‌های پرداخت عرضه کرده که باتوجه‌به قابلیت‌هایش، با درگاه‌های پرداخت عادی متمایز است. این درگاه پرداخت اولین‌بار در خود فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا استفاده شد. پس از گذشت چند سال - تلفن نمایندگی یخچال آرچلیک - از پیاده‌سازی درگاه پرداخت هوشمند دیجی‌پی و باتوجه‌به علاقه کسب‌وکارهای آنلاین به امکانات هوشمند این - تلفن نمایندگی یخچال آرچلیک - درگاه، شرکت مذکور امکان استفاده از آن را برای سایر وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها فراهم کرده است. درگاه پرداخت هوشمند چیست و چگونه کار می‌کند؟

درگاه پرداخت هوشمند دیجی‌پی چگونه کار می‌کند؟

دیجی‌پی الگوریتم پرداخت خود را براساس کمترین میزان خطا در انجام تراکنش و کمترین زمان در پاسخ به درخواست تراکنش طراحی کرده است. این الگوریتم حجم زیادی از تراکنش‌ها روی درگاه‌های پرداخت - تلفن نمایندگی یخچال آرچلیک - شرکت‌های پی‌اس‌پی (PSP) را لحظه‌ای بررسی می‌کند و به - تلفن نمایندگی یخچال آرچلیک - هر درگاهی امتیاز می‌دهد.

امتیازهای هر درگاه در لحظه براساس عملکرد آن تغییر می‌کند و حجم تراکنش‌های ارسالی به آن متناسب با عملکرد تنظیم می‌شود؛ بنابراین، اگر به‌دلیل مشکلات موجود در شبکه کیفیت یکی از درگاه‌ها برای لحظه‌ای کاهش پیدا کند، الگوریتم دیجی‌پی آن را تشخیص و امتیاز درگاه را تا زمان رفع مشکل کاهش می‌دهد. درنتیجه پردازش لحظه‌ای - تلفن نمایندگی یخچال آرچلیک - این الگوریتم تراکنش‌های کمتری به‌سوی درگاه دارای امتیاز پایین یا همان درگاه مشکل‌دار ارسال می‌کند؛ - تلفن نمایندگی یخچال آرچلیک - بنابراین بخت انجام موفق تراکنش افزایش می‌یابد. درگاه پرداخت هوشمند دیجی‌پی با به‌کارگیری همین رویه تراکنش‌های وب‌سایت دیجی‌کالا را مدیریت می‌کند.

درگاه پرداخت هوشمند دیجی‌پی چه ویژگی‌هایی دارد؟

بنابر اعلام وب‌سایت رسمی دیجی‌پی، صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی ازاین‌پس می‌توانند به‌جای ثبت - تلفن نمایندگی یخچال آرچلیک - چندین قرارداد با PSPهای مختلف، فقط با راه‌اندازی درگاه پرداخت هوشمند دیجی‌پی از خدمات متنوع درگاه‌های پرداخت معتبر و برتر کشور استفاده کنند. البته به‌گفته‌ کارشناس‌های این شرکت، مزایای درگاه پرداخت دیجی‌پی فقط در هوشمندی آن خلاصه نمی‌شود و ویژگی‌های دیگری هم دارد که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از:

 • همه درگاه‌ها با یک مسیر قراردادی: راه‌اندازی درگاه پرداخت هوشمند دیجی‌پی فروشگاه‌های اینترنتی را از پیگیری جداگانه قرارداد با سایر شرکت‌های عرضه‌کننده درگاه پرداخت بی‌نیاز می‌کند. درواقع، آن‌ها می‌توانند با راه‌اندازی یک درگاه و به‌کمک کارشناسان دیجی‌پی، از خدمات همه درگاه‌های پرداخت استفاده کنند.
 • راه‌اندازی آسان: دیجی‌پی رابط نرم‌افزاری آسان و کاربرپسندی برای دسترسی به همه روش‌های پرداخت دراختیار فروشگاه‌های اینترنتی قرار می‌دهد. راه‌اندازی این رابط نرم‌افزاری به دانش تخصصی نیاز ندارد و صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی می‌توانند با هماهنگی کارشناسان دیجی‌پی، آن را پیاده‌سازی کنند.
 • پنل اختصاصی: هر فروشگاه اینترنتی در دیجی‌پی پنلی اختصاصی دارد. صاحبان کسب‌وکارهای اینترنتی با مراجعه به پنل اختصاصی‌شان در دیجی‌پی، گزارش‌های مختلفی از همه سرویس‌های پرداخت دریافت می‌کنند.
 • دریافت‌نکردن کارمزد تراکنشی از درگاه‌های مستقیم: طبق گفته کارشناسان شرکت، دیجی‌پی درحال‌حاضر هیچ کارمزدی برای استفاده از درگاه‌های مستقیم از تراکنش‌های شما - تلفن نمایندگی یخچال آرچلیک - کسر نمی‌کند و این درگاه‌ها خدمات را به‌رایگان - تلفن نمایندگی یخچال آرچلیک - دریافت می‌کنند.
 • پشتیبانی شبانه‌روزی: تیم پشتیبانی این شرکت ۲۴ساعته عملکرد درگاه پرداخت هوشمند دیجی‌پی را کنترل می‌کند و خطاها را به کمترین میزان کاهش می‌دهد. مشتریان و کاربران دیجی‌پی می‌توانند پرسش‌ها و مسائل خود را در هر ساعتی با آن‌ها در میان بگذارند.

شرایط تسویه درگاه پرداخت هوشمند دیجی‌پی چیست؟

فروشگاه‌ها و کسب‌وکارهای اینترنتی طرف قرارداد با دیجی‌پی به‌عنوان پذیرنده - تلفن نمایندگی یخچال آرچلیک - در درگاه پرداخت هوشمند تعریف می‌شوند. حساب‌های بانکی هر - تلفن نمایندگی یخچال آرچلیک - پذیرنده هم به‌نام خود آن کسب‌وکار خواهند بود. شرایط تسویه درگاه پرداخت هوشمند دیجی‌پی هم مانند سایر درگاه‌های مستقیم است و طبق سیکل واریزی شاپرک انجام می‌شود. بنابر اعلام این شرکت، اگر از خدمات درگاه پرداخت جامع دیجی‌پی استفاده کنید، - تلفن نمایندگی یخچال آرچلیک - واریزی‌ها از مسیر درگاه پرداخت مبتنی‌بر کیف‌پول شما نیز به‌صورت خودکار و روزانه به حسابتان واریز می‌شوند.

درگاه پرداخت هوشمند دیجی‌پی احتمال بروز خطا در فرایند پرداخت آنلاین را به حداقل ممکن می‌رساند. همین مزیت آن را به گزینه مناسبی برای درگاه پرداخت فروشگاه‌های اینترنتی و کسب‌وکارهای عرضه‌کننده محصولات و خدمات در بستر اینترنت تبدیل می‌کند. درضمن، درگاه پرداخت هوشمند دیجی‌پی به‌دلیل بازپرداخت خودکار وجه هنگام بازگرداندن کالا، زمان موردنیاز برای دریافت - تلفن نمایندگی یخچال آرچلیک - وجه بازگشتی را در بیشتر خریدها - تلفن نمایندگی یخچال آرچلیک - به کوتاه‌ترین زمان ممکن کاهش می‌دهد. همه این‌ ویژگی‌ها رضایت خریداران و همین‌طور صاحبان کسب‌وکار را از انجام تراکنش‌های موفق به‌ارمغان می‌آورد.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone