تلفن نمایندگی یخچال آ ا گ


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: دلیل زود خراب شدن مواد غذایی درون یخچال چیست؟
  پاسخ: انتخاب دمای نامناسب برای یخچال ، خرابی سنسور ها یا خرابی داکت هوا یا فن از میتواند باعث کاهش سرما در یخچال و کپک زدن مواد غذایی شود.
 2. سوال: آیا یخچال و فریزر دو موتور جدا از هم دارند؟
  پاسخ: تقریبا در تمام یخچال های موجود در بازار از یک موتور استفاده شده است که وظیفه تولید سرما هم در قسمت فریزر و هم در قسمت یخچال بر عهده همان موتور بوده و در بیشتر مدل ها سرمای یخچال از طریق دمپر از فریزر تامین میگردد. در موارد بسیار نادری در یخچال ها از دو موتور مجزا استفاده شده است.
 3. سوال: آیا باز گذاشتن درب یخچال به موتور یخچال آسیب میزند؟
  پاسخ: باز ماندن درب یخچال به مدت طولانی باعث خارج شدن سرمای موجود در کابین یخچال شده و به تبع آن موتور یخچال باید برای مدت بیشتری کارکند تا سرمای از دست رفته را تامین نماید. باز ماندن درب یخچال به مدت طولانی مثلا یک شبانه روز میتواند باعث آسیب رساندن به کمپرسور یخچال بشود.
 4. سوال: صدای جیر جیر از پشت یخچال مربوط به چیست؟
  پاسخ: عمدتا صدایی شبیه صدای جیرجیرک که از پشت یخچال شنیده میشود میتواند مربوط به خرابی فن کندانسور باشد که دلیل آن خراب شدن بوش فن و کارکرد ناصحیح فن یخچال میباشد. در صورت شنیدن صدای غیرطبیعی از یخچال حتما کمپرسور وفن یخچال را بررسی نمایید و در صورت مشاهده ایراد در فن کندانسور در سریعترین ضمان جهت رفع این ایراد اقدام کنید زیرا عملکرد نادرست فن کندانسور میتواند باعث آسیب رسیدن به موتور یخچال شود.
 5. سوال: بوی بد یخچال را چگونه از بین ببریم؟
  پاسخ: در صورتی که یخچال شما بوی بدی گرفته است ، بهترین راه حل این است که تمام مواد غذایی داخل یخچال را خارج نموده و پس از تمیز کردن داخل یخچال ، فضای داخلی دستگاه را با استفاده از محلول جوش شیرین و وانیل حل شده در آب تمیز نمایید. سپس چند قطعه ذغال کبابی را داخل فویل آلومینیوم قرار داده و در درون طبقات یخچال بگذارید. پس از چند روز شاهد از بین رفتن بوی بد داخل یخچال خواهید بود.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00773.html
شنبه, ۹ اسفند ۹۹ ساعت ۱۸:۵۵

مسابقه ایران ۱۵۰۰ با همکاری سازمان فناوری، ایران را در ۱۰۰ سال آینده به‌تصویر می‌کشد

سازمان فناوری اطلاعات در همکاری با استارتاپ آی‌قصه، پویشی راه‌اندازی کرده است که سعی می‌کند وضعیت ایران را در سال ۱۵۰۰ با بهره‌گیری از تخیل در قالب آثار هنری روایت کند.

سازمان فناوری اطلاعات - تلفن نمایندگی یخچال آ ا گ - با همکاری استارتاپ آی‌قصه، کمپینی با نام «ایران ۱۵۰۰» و شعار «صد سال بعد را تصور کن!» راه‌اندازی کرده است. در این کمپین قرار است شرکت‌کنندگان در تمام گروه‌های سنی ایده‌هایشان از وضعیت ایران و جهان را در ۱۰۰ سال آینده ازطریق آثار هنری - تلفن نمایندگی یخچال آ ا گ - نمایش دهند. این آثار می‌تواند نقاشی، متن، موسیقی، معماری یا هر طرح خلاقانه‌ی دیگری باشد.

به‌گزارش زومیت، امیر ناظمی، معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات در نشست خبری - تلفن نمایندگی یخچال آ ا گ - این رویداد اعلام کرد که اگر بدانیم در آینده چه وضعیتی خواهیم داشت، می‌توانیم اکنون بهتر رفتار کنیم - تلفن نمایندگی یخچال آ ا گ - و به‌سمت آینده قدم برداریم. ناظمی افزود:

ایرانیان به نگاه کوتاه‌مدت به آینده تمایل دارند و هیچ‌گاه به آینده بلندمدت نگاه نمی‌کنند. می‌خواهیم با این پویش آینده را بلندمدت به‌تصویر بکشیم تا راه امروزمان را بسازیم.

ایده‌ی این کمپین را ستارتاپ آی‌قصه مطرح کرد که در حوزه‌ی قصه‌گویی برای کودکان فعالیت می‌کند. ناظمی دلیل قرارگرفتن سازمان فناوری درکنار این کمپین را نقش مهم فناوری در دنیای آینده عنوان کرد.

تلفن نمایندگی یخچال آ ا گ

پوریا عالمی، یکی از بنیان‌گذاران آی‌قصه، با اشاره به شیوع کرونا و ادامه‌یافتن آن در سال ۱۴۰۰ اعلام کرد آی‌قصه می‌خواهد کودکان را سرگرم و آن‌ها را مشغول خیال‌پردازی کند. او درادامه گفت: «تمامی شرکت‌ها اکنون تنها به ۱۴۰۰ فکر می‌کنند و درباره‌ی - تلفن نمایندگی یخچال آ ا گ - آن ایده‌پردازی می‌کنند؛ اما می‌خواهیم تخیل کنیم ۱۰۰ سال بعد چه اتفاقاتی می‌افتد؟ بچه‌ها درباره‌ی آن چه فکر می‌کنند؟»

به‌گفته‌ی عالمی، پویش ایران ۱۵۰۰ سه بخش دارد که حضور افراد حرفه‌ای و کودکان و بخش ویژه را شامل می‌شود. عالمی توضیح داد:

افراد حرفه‌ای می‌توانند ایده‌هایشان را در قالب متن، پادکست، ویدئو، کاریکاتور، گزارش و... ارسال کنند. کودکان هم می‌توانند با کمک خانواده نقاشی یا پادکست یا فایل صوتی برای ما ارسال کنند؛ - تلفن نمایندگی یخچال آ ا گ - اما جذاب‌ترین بخش مسابقه، بخش ویژه است که هر اثر خلاقی - تلفن نمایندگی یخچال آ ا گ - خارج از قالب‌های ذکرشده می‌تواند کار شود. در این - تلفن نمایندگی یخچال آ ا گ - بخش، ایده مهم‌تر از - تلفن نمایندگی یخچال آ ا گ - اجرا است.

طریقه‌ی ارسال آثار، بارگذاری در وب‌سایت www.ir1500.ir یا اشتراک در فضای مجازی با هشتگ فارسی و - تلفن نمایندگی یخچال آ ا گ - انگلیسی «ایران ۱۵۰۰» یا ارسال پستی با درج عبارت «برسد به‌دست ایران ۱۵۰۰» از سرتاسر ایران است. علاقه‌مندان می‌توانند تا ۳۰ فروردین آثارشان را ارسال کنند. گفتنی است در اردیبهشت ۱۴۰۰، داوری نهایی انجام و در خرداد، برندگان اعلام می‌شوند.

امیر ناظمی به خبرنگار زومیت گفت تاکنون ۲۰۰ میلیون تومان برای این مسابقه جایزه تعیین شده و این مبلغ ممکن است با افزایش اسپانسرها بیشتر شود. به‌گفته‌ی رئیس سازمان فناوری اطلاعات، هنوز مشخص نیست مسابقه چند برنده خواهد داشت و این موضوع با‌توجه‌به میزان ارسال آثار مشخص می‌شود.

آی قصه پیش‌تر هم مسابقه‌ای به نام «تخته‌سیاه، تخته‌سفید» با هدف‌گذاری معلمان برگزار کرده و از آن‌ها خواسته بود - تلفن نمایندگی یخچال آ ا گ - خاطرات خود را از تدریس در دوران کرونا تعریف کنند. عالمی به زومیت می‌گوید این مسابقه شرکت‌کننده‌ی خارجی هم داشت و با استقبال ویژه مواجه شد. همچنین، مسابقه‌ ۱۲۰ برنده داشتیم که ۲۰ نفر برنده‌ی اصلی بودند و به ۱۰۰ نفر دیگر - تلفن نمایندگی یخچال آ ا گ - هم هدایای نفیسی اهدا شد.

دیگر مسابقه‌ی - تلفن نمایندگی یخچال آ ا گ - آی‌قصه نیز با همیاری شهرداری تهران در اوایل شیوع کرونا برگزارش شد - تلفن نمایندگی یخچال آ ا گ - و در آن، از - تلفن نمایندگی یخچال آ ا گ - بچه‌ها خواسته شد جهان کرونازده را توصیف کنند. عالمی به این موضوع اشاره که دید رقابتی در مسابقات آی قصه وجود ندارد و در این زمینه، نگاه اصلی نگاه خلاق و هدف کشف - تلفن نمایندگی یخچال آ ا گ - ایده‌ها است.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone