تلفن نمایندگی یخچال بکو


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: درجه مناسب یخچال در فصول مختلف چیست؟
  پاسخ: درجه نرمال یخچال به صورت حد وسط تعیین شده روی 3+ و درجه نرمال فریزر 19- میباشد. و در فصول مختلف نیازی به تغییر درجات وجود ندارد.
 2. سوال: آیا باید بعد از جابجایی عمودی یخچال باید یخچال را چند ساعت خاموش کنیم؟
  پاسخ: خیر، در صورتی که جابجایی به صورت عمودی باشد و یخچال کج نشود احتیاجی به خاموش کردن دستگاه به مدت طولانی نیست.
 3. سوال: علت پاره شدن شلنگ یخچال چیست؟
  پاسخ: معمولا پاره شدن شلنگ های یخچال باعث ایجاد نشتی از یخچال میگردد. علت پاره شدن شلنگ یخچال میتواند به دلیل کشیده شدن یا یک ضربه بیرونی و اجسام نوک تیز دچار پارگی شود ، اما در بسیاری از موارد تعویض دیرتر از موعد فیلتر تصفیه آب ، کثیفی کندانسور و گرمای بیش از اندازه موتور ، رسوب زیاد آب یا فشار بیش از اندازه آب محل نصب یخچال میتواند باعث پارگی یا سوراخ شدن شلنگ یخچال شود.
 4. سوال: در صورتی که از خدمات رضایت نداشته باشیم چه اتفاقی می افتد؟
  پاسخ: دارا بودن بیش از بیست هزار مشترک فعال گواه بر رضایت مشتریان از خدمات ماست ؛ اما در صورتی که شما از خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران ما راضی نباشید در اسرع فرصت به مشکل شما رسیدگی میگردد و در صورت عدم رضایت امکان استرداد وجه پرداختی به شما وجود دارد.
 5. سوال: وظیفه سنسور دیفراست در یخچال چیست؟
  پاسخ: سنسور دیفراست مانند یک خبرچین عمل نموده و برد دستگاه را از وضعیت المنت با خبر میکند. در واقع سنسور دیفراست یک مقاومت NTC بوده که در قبال تغییرات دمایی عملکرد منفی دارد و با افزایش دما مقاومت آن کاهش میابد. به تبع این تغییرات مقاومت ولتاژ عبوری و بازگشتی از سنسور دیفراست به برد یخچال تغییر نموده و برد دستگاه متوجه میشود که دمای اواپراتور در چه وضعیتی میباشد و دستور قطع یا ادامه کار المنت را صادر میکند.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00435.html
پنجشنبه, ۲۱ اسفند ۹۹ ساعت ۲۰:۱۰

پیش‌نمایش نسخه 0.5 پروژه Reunion ویندوز ۱۰ منتشر شد

مایکروسافت رسما از انتشار پیش‌نمایش نسخه‌ی ۰.۵ پروژه‌ی Reunion خبر داد. Reunion سال گذشته‌ی میلادی معرفی شد و APIهای Win32 و UWP ویندوز ۱۰ را یکپارچه می‌کند.

مایکروسافت در کنفرانس بیلد ۲۰۲۰ پروژه‌ی بازپیوست (Project Reunion) را با هدف ساده‌سازی فرایند توسعه‌ی اپلیکیشن - تلفن نمایندگی یخچال بکو - برای پلتفرم ویندوز ۱۰ (Windows 10) رونمایی کرد. براساس گزارش خبرگزاری MSPoweruser، پروژه‌ی Reunion دسترسی به APIهای Win32 و UWP (مخفف Universal Windows Platform) را یکپارچه و این دو API را ازطریق ابزارهایی مثل NuGet از سیستم‌عامل جدا می‌کند.

اپلیکیشن‌های توسعه‌داده‌شده با ابزارهای پروژ‌ه‌ی Reunion روی تمامی نسخه‌های ویندوز ۱۰ و دستگاه‌های متنوع مجهز به این سیستم‌عامل کار خواهند کرد. روز - تلفن نمایندگی یخچال بکو - گذشته، پیش‌نمایش نسخه‌ی ۰.۵ پروژه Reunion مایکروسافت منتشر شد. مایکروسافت می‌گوید پروژه‌ی Reunion مزایای متعددی به توسعه‌دهندگان اپلیکیشن در ویندوز - تلفن نمایندگی یخچال بکو - ۱۰ ارائه می‌دهد. 

توسعه‌دهندگانی که می‌خواهند برای ویندوز ۱۰ اپلیکیشن بسازند، باید از بین چندین پلتفرم و فریم‌ورکِ ارائه‌شده، گزینه‌ی مدنظرشان را انتخاب کنند. هر پلتفرم - تلفن نمایندگی یخچال بکو - قابلیت‌ها و APIهای زیادی ارائه می‌دهد که اپلیکیشن‌های توسعه‌داده‌شده‌ی پلتفرم‌های دیگر بتوانند از آن‌ها استفاده کنند. بااین‌حال، از شماری از قابلیت‌ها و APIها فقط پلتفرم‌هایی خاص می‌توانند - تلفن نمایندگی یخچال بکو - بهره‌مند شوند.

پروژه‌ی Reunion دسترسی به APIهای ویندوز را برای تمامی اپلیکیشن‌های دسکتاپ یکپارچه می‌کند. بدین‌ترتیب، در پروژه‌ی Reunion صرف‌نظر از مدل انتخابی‌تان، به مجموعه‌ی واحدی از APIهای ویندوز دسترسی خواهید داشت. مایکروسافت می‌گوید قصد دارد به‌مرور‌زمان بهبودهای بیشتری روی پروژه‌ی Reunion اعمال کند تا تفاوت‌های بین مدل‌های مختلف اپلیکیشن‌ها را بیش‌ازپیش کاهش دهد. Reunion APIهای WinRT و APIهای نیتیو C را شامل خواهد شد.

با هر نسخه‌ی جدید سیستم‌عامل، APIهای ویندوز نیز تکامل پیدا می‌کنند؛ به‌همین‌دلیل، توسعه‌دهندگان باید سراغ استفاده از تکنیک‌هایی مثل Version Adaptive Code بروند. این - تلفن نمایندگی یخچال بکو - نوع تکنیک‌ها میزان پیچیدگی کد را افزایش می‌دهند و به‌طورکلی فرایند توسعه‌ی اپلیکیشن را سخت‌تر می‌کنند. APIهای - تلفن نمایندگی یخچال بکو - پروژه‌ی Reunion روی نسخه‌ی ۱۸۰۹ و تمامی نسخه‌های بعدی ویندوز ۱۰ کار می‌کنند. این یعنی تا زمانی‌که کاربرانتان از ویندوز ۱۰ نسخه‌ی ۱۸۰۹ یا نسخه‌های جدیدتر استفاده می‌کنند، بدون نیاز به استفاده از تکنیک Version Adaptive Code، می‌‌توانید از قابلیت‌ها و APIهای جدید پروژه‌ی Reunion به‌محض انتشار بهره ببرید. 

معمولا قابلیت‌ها - تلفن نمایندگی یخچال بکو - و APIهای جدید ویندوز به‌همراه نسخه‌های جدید این سیستم‌عامل در‌دسترس قرار می‌گیرند و نسخه‌ی جدید ویندوز یک یا دو بار در سال منتشر می‌شود. پروژه‌ی Reunion باعث می‌شود سرعت انتشار به‌روزرسانی‌ها افزایش یابد.

به‌گفته‌ی مایکروسافت، نسخه‌ی پیش‌نمایش ۰.۵ پروژه‌ی Reunion برای اپلیکیشن‌هایی پشتیبانی نمی‌شود که در محیط‌های تولیدی به‌کار گرفته می‌شوند و کاربران باید انتظار وجود باگ‌ها و محدودیت‌هایی - تلفن نمایندگی یخچال بکو - را در آن داشته باشند. همچنین به‌نوشته‌ی ردموندی‌ها، نسخه‌ی فعلی پروژه‌ی Reunion صرفا در اپلیکیشن‌های دسکتاپ مبتنی‌بر MSIX، یعنی C#/.NET 5 یا C++/Win32، استفاده می‌شود. ناگفته نماند امکان استفاده از نسخه‌ی ۰.۵ پروژه Reunion در اپلیکیشن‌های پکیج‌نشده‌ی دسکتاپ وجود ندارد. 

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone