تلفن نمایندگی یخچال زیمنس


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: چقدر زمان میبرد تا باکس یخساز پر شود؟
  پاسخ: وقتی دستگاه را تازه به برق میزنید 12 ساعت زمان نیاز است تا دمای فریزر به 20- درجه برسد و بعد از آن یخساز شروع به تولید یخ نموده و حدودا دو الی سه روز زمان میبرد تا مخزن یخساز پر شود. فشار آب منزل و حجم مواد غذایی درون فریزر و باز و بسته کردن درب یخچال در طول روز نیز در سرعت ساخت یخ موثر است.
 2. سوال: فریزر خنک نمیکند اشکال از چیست؟
  پاسخ: خنک نکردن فریزر به عوامل متعددی از جمله کمپرسور ، گاز ، فن و قطعات دیفراست ارتباط دارد که نیازمند بررسی توسط کارشناسان متخصص را دارد.
 3. سوال: علت بوی بد داخل یخچال چیست؟
  پاسخ: علت بوی بد داخل یخچال میتواند با باقی ماندن طولانی مدت برخی مواد غذایی داخل یخچال باشد. برای جلوگیری از ایجاد بوی بود در یخچال حتما مواد غذایی را داخل ظروف در بسته نگه دارید و یخچال را به طور مرتب هر هفته تمیز کنید و مواد رو به خرابی را از یخچال خارج نمایید.
 4. سوال: فیلتر یخچال را باید هرچند وقت یکبار تعویض کنیم؟
  پاسخ: میزان مصرف از آبریز و یخساز یخچال و کیفیت و رسوب آب منطقه بر عملکرد فیلتر یخچال تاثیرگذار است. بهترین زمان برای تعویض فیلتر تصفیه آب یخچال هر 6 ماه یکبار میباشد. تعویض دیر هنگام فیلتر آب یخچال میتواند باعث آسیب رسیدن به شیربرقی و یخساز و شلنگ های یخچال شود.
 5. سوال: صدای جیر جیر از پشت یخچال مربوط به چیست؟
  پاسخ: معمولا صدای جیر جیر از پشت یخچال مربوط به خرابی فن کندانسور میباشد که علت آن خرابی بوش فن و کارکرد نامناسب فن یخچال میگردد. در صورت شنیدن صدایی مشابه حتما در صدد بررسی فن کندانسور و رفع ایراد در اولین فرصت باشید. زیرا از کار افتادن فن کندانسور تبعات زیادی داشته و باعث آسیب به کمپرسور یخچال میگردد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00822.html
پنجشنبه, ۷ اسفند ۹۹ ساعت ۱۱:۰۰

پرداخت خسارت بیمه خودرو به‌صورت آنلاین با بیمیتو

در پی اعلام بیمیتو، وب‌سایت فروش آنلاین خدمات بیمه، از این پس می‌توان خسارت‌های خودرو را به‌صورت آنلاین دریافت کرد و نیازی به مراجعه حضوری به شعب بیمه نیست.

 بیشترین عدم - تلفن نمایندگی یخچال زیمنس - رضایت مردم از بیمه، مربوط به فرایند پرداخت و دریافت خسارت خودرو است. مشکلاتی که - تلفن نمایندگی یخچال زیمنس - پس از خرید بیمه و در زمان دریافت خسارت وجود دارد، معمولا برای افراد زمان‌بر و گیج‌کننده است. عدم آشنایی افراد با روند دریافت خسارت، نیاز به مراجعه حضوری، طی کردن مراحل پیچیده برای ارزیابی و دریافت خسارت، زمان‌بر بودن فرایند تعیین خسارت تا دریافت خسارت و ... از مشکلاتی هستند که برای افراد ایجاد می‌شود.

بااین‌حال، شرکت‌های بیمه اقدام جدی برای حل این مشکل نکرده‌‌اند و تنها راه ‌حل نسبی که ارائه شده، پرداخت خسارت سیار توسط برخی از شرکت‌های بیمه است.

پس از مشاهده و ارزیابی این مشکلات، بیمیتو، یکی از اولین پلتفرم‌های استعلام و خرید آنلاین بیمه در ایران، بخشی تحت عنوان «پرداخت خسارت آنلاین» به وب‌سایت خود اضافه کرده است.

چگونه می‌توان خسارت خودرو را به‌صورت آنلاین پرداخت یا دریافت کرد

تمام افرادی که بیمه بدنه یا بیمه شخص ثالث خود را از وب‌سایت بیمیتو خریداری کرده‌اند، در زمان خسارت چه مقصر باشند چه زیان‌دیده، می‌توانند به وب‌سایت بیمیتو بخش «پرداخت خسارت آنلاین» مراجعه کنند - تلفن نمایندگی یخچال زیمنس - و با ثبت درخواست، روند دریافت خسارت خود را به کارشناسان بیمیتو واگذار کنند.

کارشناسان بخش خسارت بیمیتو پس از تأیید درخواست، دریافت - تلفن نمایندگی یخچال زیمنس - مدارک لازم و ارزیابی خسارت، مراحل دریافت خسارت از شرکت بیمه را به‌ جای بیمه‌گذار یا زیان‌دیده طی می‌کنند و در نهایت مبلغ نهایی خسارت - تلفن نمایندگی یخچال زیمنس - به شماره حساب فرد زیان‌دیده واریز می‌شود.

پرداخت آنلاین خسارت در - تلفن نمایندگی یخچال زیمنس - حال‌ حاضر به تعدادی از شرکت‌ها و استان‌ها محدود است که در آینده با همکاری - تلفن نمایندگی یخچال زیمنس - شرکت‌های بیمه، این خدمت گسترده و برای شرکت‌های بیشتر و در استان‌های بیشتر ارائه خواهد شد.

کارشناسان بیمیتو به‌صورت ۲۴ساعته پاسخگوی سؤالات درباره نحوه پرداخت یا دریافت آنلاین خسارت - تلفن نمایندگی یخچال زیمنس - هستند.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone