تلفن نمایندگی یخچال ساید


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: آیا تعمیر در منزل من انجام میشود یا باید دستگاه به کارگاه حمل شود؟
  پاسخ: تمامی تعمیرات در منزل مشتری انجام میگردد و در صورتی که قطعه ای خراب بوده و امکان تعمیر آن در منزل نباشد ، فقط قطعه معیوب جهت تعمیر به کارگاه حمل میگردد.
 2. سوال: آیا جابجایی یخچال وقتی دستگاه روشن است خطرناک است؟
  پاسخ: خیر در صورتی که جابجایی به صورت عمودی باشد ایرادی ندارد اما برای اطمینان خاطر بهتر است در هنگام جابجایی یخچال دستگاه را از برق بکشید.
 3. سوال: علت پاره شدن شلنگ یخچال چیست؟
  پاسخ: شلنگ یخچال ممکن است بر اثر کشیده شدن یا یک ضربه بیرونی و اجسام نوک تیز دچار پارگی شود ، اما در بسیاری از موارد تعویض کردن دیر هنگام فیلتر تصفیه آب ، کثیفی کندانسور و گرمای بیش از حد موتور ، رسوب بیش از اندازه آب یا فشار بالای آب محل نصب یخچال میتواند باعث پارگی یا سوراخ شدن شلنگ یخچال گردد.
 4. سوال: علت روشن نشدن یخچال چیست؟
  پاسخ: ابتدا باید برق ورودی یخچال و محافظ برق را بررسی نمایید و در صورتی که در این قسمت ها مشکلی وجود نداشت ممکن است خرابی برد الکترونیکی یا خرابی سنسور یخچال از علت های روشن نشدن یخچال باشند.
 5. سوال: آیا تکنسین که مراجعه میکند قطعات مورد نیاز برای تعمیر یخچال را همراه خود دارد؟
  پاسخ: تکنسین های ما قطعاتی که خرابی آن ها بیشتر رخ میدهد را همراه خود دارند و در صورتی که قطعه همراه تکنسین نباشد امکان ارسال قطعه مورد نیاز با پیک وجود دارد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00602.html
شنبه, ۱۶ اسفند ۹۹ ساعت ۱۲:۰۵

وزیر ارتباطات: به ‌جای VDSL، اینترنت خانگی 5G ارائه می‌کنیم

وزیر ارتباطات می‌گوید از آنجا که مخابرات نتوانسته است منابع مالی واگذاری ۵ میلیون پورت VDSL را برای امسال تأمین کند، اینترنت خانگی 5G به مردم عرضه می‌شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در گروه تلگرامی خود، به - تلفن نمایندگی یخچال ساید - سؤالات مردم در مورد وضعیت توسعه VDSL و 5G - تلفن نمایندگی یخچال ساید - پاسخ داد. محمدجواد آذری جهرمی با اشاره به اینکه - تلفن نمایندگی یخچال ساید - منابع مالی واگذاری ۵ میلیون پورت VDSL برای امسال تأمین نشد، اعلام - تلفن نمایندگی یخچال ساید - کرد که برای جبران این موضوع به‌زودی اینترنت خانگی 5G راه‌اندازی می‌شود.

پیش از این، رئیس سازمان تنظیم مقررات به زومیت گفته بود مصوبه ۲۶۰ یا بیت‌استریم، به ‌منظور به - تلفن نمایندگی یخچال ساید - ‌اشتراک‌ گذاشتن زیرساخت‌های فیبر نوری در بخش - تلفن نمایندگی یخچال ساید - دسترسی شرکت مخابرات ایران با شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات اینترنت ثابت (FCP و Servco) تصویب شد. به ‌گفته‌ی حسین - تلفن نمایندگی یخچال ساید - فلاح جوشقانی، تبدیل ۵ میلیون پورت VDSL نیاز به دست ‌کم ۷ تا ۸ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری دارد. مطابق مصوبه بیت‌استریم، ۷۰۰ هزار پورت مخابرات در اختیار دیگر شرکت‌ها قرار می‌گیرد و عملیات آن - تلفن نمایندگی یخچال ساید - در تهران آغاز شده است. های وب، آسیاتک، شاتل، صبانت و فناپ برنامه دارند که ظرفیت‌های VDSL را در شهرهای دیگر تا شهریور سال آینده ایجاد کنند.

حال که به ‌گفته‌ی آذری جهرمی، مخابرات مصوبه‌ی بیت‌استریم را اجرا نکرد، وزارت ارتباطات به‌ جای VDSL، تمرکز خود را بر توسعه‌ی اینترنت خانگی 5G و FWA (اینترنت بی‌سیم ثابت) گذاشته است. وزیر ارتباطات - تلفن نمایندگی یخچال ساید - گفت:

توسعه VDSL لست مایل است که سیم مسی است؛ یعنی نقطه‌ی نهایی ارتباط از کابینت مخابرات تا منزل در انحصار مخابرات است و این یکی از اشتباهات خصوصی‌سازی است. برنامه داشتیم که تا پایان امسال ۵ میلیون پورت VDSL در شهرهای قم، تهران و ۸ شهر دیگر واگذار کنیم که مخابرات ایران نتوانست منابع مالی این کار را تأمین کند و از طرفی هم با شرکت‌های بخش ‌خصوصی با وجود قراردادی که بسته بود همکاری نکرد. نتیجه آن شده که حالا در حد ۱ میلیون پورت VDSL  نصب‌شده داریم و نتوانستیم به برنامه‌مان دراین زمینه برسیم.

به ‌گفته‌ی جهرمی، راهکار جایگزین وزارت‌خانه - تلفن نمایندگی یخچال ساید - در این خصوص، تمرکز روی 5G - تلفن نمایندگی یخچال ساید - به‌ جای - تلفن نمایندگی یخچال ساید - VDSL بوده است و بر این اساس، اینترنت خانگی 5G به‌زودی راه‌اندازی می‌شود. وزیر خبر داد اولین شرکتی که این کار را انجام می‌دهد، مبین‌نت است. مبین‌نت روز دوشنبه از اولین مجموعه‌ی کاری خود در زمینه‌ی 5G خانگی در تهران رونمایی می‌کند و سال آینده به‌تدریج نقاط بیشتری را پوشش می‌دهد.

البته به ‌گفته‌ی آذری جهرمی، مذاکرات با مخابرات هم ادامه دارد و با تأمین سرمایه‌ی لازم و کوتاه آمدن از لج‌بازی مخابرات با بخش خصوصی، توسعه‌ی VDSL سرعت می‌گیرد.

جهرمی: در دنیا، به ازای ۱۰۰ درصد رشد ترافیک، قیمت اینترنت ۵۰ درصد کاهش می‌یابد

وزیر ارتباطات در مورد تعرفه‌ی اینترنت 5G توضیح داد:

زمانی‌که نسل پنجم برقرار شود، سرعت - تلفن نمایندگی یخچال ساید - بالا می‌رود - تلفن نمایندگی یخچال ساید - و میزان مصرف به‌واسطه‌ی آن افزایش پیدا می‌کند. در دنیا معمولا این‌گونه است که به ازای ۱۰۰ درصد رشد ترافیک، قیمت ۵۰ درصد کاهش پیدا می‌کند. این فرمول در تمام دنیا اجرایی می‌شود و اصولا قیمت اینترنت همواره نزولی است اما کمک می‌کنند که ترافیک رشد کند و مصرف بالا برود. تأثیر اینترنتی که توسط شرکت زیرساخت - تلفن نمایندگی یخچال ساید - برای اپراتورها تأمین می‌‌شود، صرفا ۵ درصد است و ۹۵ درصد تعرفه‌ی مصرفی مردم به تصمیمات اپراتور برمی‌گردد.

وزیر ارتباطات با رد گرانی اینترنت به ‌دلیل انحصار - تلفن نمایندگی یخچال ساید - شرکت ارتباطات زیرساخت، می‌گوید:

این تصور غلطی است. تنها ۵ درصد از هزینه‌ی اپراتورها برای - تلفن نمایندگی یخچال ساید - بسته‌های اینترنتی به شرکت زیرساخت پرداخت می‌شود؛ اما اپراتورها هزینه‌های دیگری مانند هزینه‌ی اجاره‌ی فضا برای دکل، خرید تجهیزات، برق و نیروی انسانی دارند که مبلغ بالایی می‌شود.

آذری جهرمی در بخش دیگری از صحبت‌های خود در مورد قیمت بالای گوشی و مودم‌های بومی اذعان کرد به‌ دلیل اینکه ایران تولیدکننده‌ی نیمه‌هادی نیست و بیشتر قطعات را از خارج وارد می‌کند، واردات آن وابسته به ارز است و افزایش سرسام‌آور قیمت ارز در سال‌های اخیر روی این موضوع مانند بخش‌های دیگر زندگی مردم تأثیر گذاشته است. جهرمی اضافه کرد:

در نهایت کالاهای این حوزه هم مانند قیمت مودم و گوشی رشد کرده است. البته باید بگویم که تولید گوشی و مودم در اختیار وزارت ارتباطات نیست و جزئی از وظایف وزارت صمت است؛ ولی قیمت مودم و گوشی و قدرت مردم برای خرید آن - تلفن نمایندگی یخچال ساید - ارتباط مستقیمی با توسعه‌ی ارتباطات و فناوری اطلاعات در این - تلفن نمایندگی یخچال ساید - بخش دارد. برای همین ما از این بخش حمایت می‌کنیم.

به ‌گفته‌ی جهرمی، اقدامات وزارت ارتباطات در این زمینه، کاهش دادن تعرفه‌ی واردات این کالاها و اختصاص خط اعتباری ۵۰۰ میلیارد تومانی به مردم برای خرید اقساطی این محصولات است. جهرمی خبر داد:

شرایط اجرای این تصمیم توسط کارگروهی که در این - تلفن نمایندگی یخچال ساید - زمینه تشکیل شده در حال نهایی شدن است و امیدواریم تا پایان فروردین‌ماه این شرایط - تلفن نمایندگی یخچال ساید - و نحوه‌ی بهره‌مندی مردم از این وام را اعلام کنیم.

جهرمی گفت برخی بانک‌ها به این طرح پیوسته‌اند و برخی منابع غیر دولتی هم از طریق بانک در این زمینه سرمایه‌گذاری شده است تا به خرید مودم و گوشی بومی کمک شود. - تلفن نمایندگی یخچال ساید - به‌ گفته‌ی جهرمی، زیرساخت‌های این امر در حال آماده‌ شدن است.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone