تلفن نمایندگی یخچال قدیمی


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: کارشناسی که برای تعمیر یخچال مراجعه میکند قطعات مورد نیاز را همراه خود می آورد؟
  پاسخ: تکنسین های ما قطعاتی که خرابی آن ها بیشتر رخ میدهد را همراه خود دارند و در صورتی که قطعه همراه تکنسین نباشد امکان ارسال قطعه مورد نیاز با پیک وجود دارد.
 2. سوال: دلیل ایجاد برفک داخل فریزر چیست؟
  پاسخ: برفک زدن داخل فریزر ممکن است به علت باز ماندن طولانی مدت درب فریزر یا خرابی لاستیک دور درب رخ دهد. همچنین بروز خرابی در قطعات دیفراست میتواند باعث ایجاد برفک در یخچال شود.
 3. سوال: در صورتی که از تعمیرات ارائه شده راضی نباشیم چه اتفاقی رخ میدهد؟
  پاسخ: داشتن بیش از بیست هزار مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات ماست ؛ اما در صورتی که به هر دلیل شما از خدمات ارائه شده توسط همکاران ما رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد و در صورت عدم رضایت امکان بازگشت وجه پرداختی وجود دارد.
 4. سوال: آیا استفاده از محافظ برق برای یخچال ضروری است؟
  پاسخ: بله ، با توجه به اینکه برد و موتور یخچال در برابر نوسانات برقی آسیب پذیر هستند ، بهتر است از یک محافظ استاندارد یخچال با حداقل 5 دقیقه زمان تاخیر استفاده نمایید.
 5. سوال: چه ضمانتی بابت حفظ حریم شخصی من وجود دارد؟
  پاسخ: تمامی کارشناسان ما دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی بوده و دوره های ارتباطی برخورد با مشتری را گذرانده اند.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00769.html
شنبه, ۹ اسفند ۹۹ ساعت ۲۱:۱۵

رویداد روابط‌عمومی‌های حوزه‌ فناوری ۱۰ اسفند آنلاین برگزار می‌شود

سومین رویداد روابط‌عمومی‌های حوزه‌ی فناوری (گراف‌دی) با هدف بررسی تجربیات «مسئولیت اجتماعی در ایران و جهان» فردا، ۱۰ اسفند، برگزار می‌شود.

سومین رویداد روابط‌عمومی‌های حوزه‌ی فناوری (گراف‌دی) با هدف بررسی تجربیات «مسئولیت - تلفن نمایندگی یخچال قدیمی - اجتماعی در ایران و جهان» فردا، - تلفن نمایندگی یخچال قدیمی - ۱۰ اسفند، به‌میزبانی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود. در این رویداد، جمعی از - تلفن نمایندگی یخچال قدیمی - مدیران شرکت‌های بانکی، فناوری، ارتباطی و استارتاپی حضور خواهند داشت.

دبیر رویداد گراف‌دی می‌گوید این رویداد به‌منظور - تلفن نمایندگی یخچال قدیمی - کسب دانش و ارائه‌ی راهکارهای علمی برای ارتقای فعالیت‌های ارتباطی برگزار می‌شود. به‌گزارش روابط‌عمومی گراف‌دی، - تلفن نمایندگی یخچال قدیمی - سخنرانان درباره‌ی چگونگی استفاده از دانش - تلفن نمایندگی یخچال قدیمی - مسئولیت اجتماعی برای انتقال پیام و اهداف آن به‌منظور انتقال تجربه و تعامل گفت‌وگو می‌کنند.

یکی از موضوعاتی که در دنیای امروز در حوزه‌های مختلف ازجمله حوزه‌ی اجتماعی در کانون توجه قرار می‌گیرد، موضوع مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها و بنگاه‌ها و تعهدی است - تلفن نمایندگی یخچال قدیمی - که آن‌ها در‌کنار درآمد و سودشان در عرصه‌های - تلفن نمایندگی یخچال قدیمی - دیگر ازجمله محیط‌زیست، آموزش و مسائل اجتماعی، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، برای حمایت - تلفن نمایندگی یخچال قدیمی - از کارکنانشان انجام می‌دهند.

موضوع دیگر مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها حضور در بحران‌ها، به‌خصوص پیامدهای اجتماعی و زیست‌محیطی است که یا خودِ سازمان یا دیگران آن را پدید آورده‌اند. تایماز سیدمصطفایی، دبیر پنل روابط‌عمومی و مسئولیت اجتماعی و بنیان‌گذار جایزه‌ی ملی مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی ایران، دراین‌باره می‌گوید:

مسئولیت - تلفن نمایندگی یخچال قدیمی - اجتماعی شرکتی از کارکنان و هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آغاز می‌شود. ابتدا باید آموزه‌های مسئولیت اجتماعی شرکتی را بیاموزند و به فرهنگ ‌سازمانی - تلفن نمایندگی یخچال قدیمی - تبدیل کنند؛ بنابراین، - تلفن نمایندگی یخچال قدیمی - هر مسئولیت اجتماعی شرکتی از درون سازمان شروع می‌شود.

به‌اعتقاد او، مسئولیت اجتماعی در اکثر شرکت‌های - تلفن نمایندگی یخچال قدیمی - ایرانی سلیقه‌ای یا طبق مُد روز عمل می‌شود و در‌واقع، سلیقه‌ی مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره است که اعمال می‌شود، نه استانداردهای جهانی. سیدمصطفایی می‌افزاید:

بر‌این‌اساس، آنچه مدیرعامل و هیئت‌مدیره به‌اشتباه از مفهوم مسئولیت اجتماعی شرکتی برداشت می‌کنند، الزاما به‌عنوان مسئولیت اجتماعی در سازمان اجرا می‌شود؛ - تلفن نمایندگی یخچال قدیمی - به‌همین‌دلیل، گاهی امور خیریه جزئی از مسئولیت اجتماعی سازمانی به‌حساب می‌آید. درحقیقت، مسئولیت اجتماعی شرکتی ابزاری برای امور خیریه نیست و کاملا این برداشت - تلفن نمایندگی یخچال قدیمی - شخصی و سلیقه‌ای به رویکردی - تلفن نمایندگی یخچال قدیمی - در بنگاه‌ها و سازمان‌ها تبدیل می‌شود.

متخصصان و دست‌اندرکاران حوزه‌ی مسئولیت اجتماعی در - تلفن نمایندگی یخچال قدیمی - ایران، همایش‌ها و جلسه‌هایی در این زمینه برگزاری کردند تا با افزایش سطح آگاهی و دانش و تجارب شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی، مدیران و تصمیم‌گیران و برنامه‌ریزان شرکت‌ها و سازمان‌ها را با مفهوم واقعی مسئولیت اجتماعی بیشتر آشنا و به‌نوعی در سطح وسیع فرهنگ‌سازی کنند.

تایماز سیدمصطفایی به نبود سازمان واحد در دولت اشاره می‌کند که امور - تلفن نمایندگی یخچال قدیمی - مربوط به مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها را دست بگیرد و برنامه‌ریزی کند. او در‌این‌باره می‌گوید:

دولت باید مشوق‌های مالیاتی و گمرکی و تسهیلاتی را برای بنگاه‌ها - تلفن نمایندگی یخچال قدیمی - و بودجه‌ای برای حوزه‌ی مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها در نظر بگیرد و وزارتخانه‌ها و شرکت‌ها و سازمان‌ها را به اجرای مسئولیت اجتماعی موظف کند و - تلفن نمایندگی یخچال قدیمی - از آن‌ها گزارش بخواهد. لایحه‌ی قانون مالیاتی نیز باید اصلاح و معافیت‌های مالیاتی برای برخی سازمان‌های موفق و فعال در حوزه‌ی مسئولیت اجتماعی شرکتی در نظر گرفته شود.

به‌گفته‌ی مصطفایی، شرکت‌های خصوصی باید توجه کنند که امروزه باید در مسیر توسعه‌ی پایدار گام بردارند و بر‌این‌اساس، خود را به گزارش‌دهی مسئولیت اجتماعی و پایداری مطابق با استانداردهای جهانی ملزم و کسب‌و‌کار خود را از حالت سنتی به کسب‌و‌کار مسئولانه تبدیل کنند.

سومین رویداد روابط‌عمومی‌های حوزه‌ی فناوری (گراف‌دی) از ساعت ۹ تا ۱۳ فردا ازطریق آپارات و اسکای روم و اینستاگرام گراف دی برای تمامی علاقه‌مندان پخش می‌شود. 

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone