تلفن نمایندگی یخچال مابه


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: علت روشن نشدن یخچال چیست؟
  پاسخ: اشکال در پریز برق ، خرابی محافظ ، خرابی برد الکترونیکی یخچال و یا خرابی سنسور ها از عواملی هستند که میتوانند باعث روشن نشدن یخچال شوند.
 2. سوال: آیا تعمیرکار بدون هماهنگی با من مراجعه میکند؟
  پاسخ: تمام کارشناسان قبل از مراجعه با شما تماس میگیرند و زمان مراجعه خود را با شما هماهنگ میکنند.
 3. سوال: در صورتی که از خدمات رضایت نداشته باشیم چه اتفاقی می افتد؟
  پاسخ: داشتن بیش از بیست هزار مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات ماست ؛ اما در صورتی که به هر دلیل شما از خدمات ارائه شده توسط همکاران ما رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد و در صورت عدم رضایت امکان بازگشت وجه پرداختی وجود دارد.
 4. سوال: فیلتر یخچال را باید هرچند وقت یکبار تعویض کنیم؟
  پاسخ: میزان مصرف از آبریز و یخساز یخچال و کیفیت و رسوب آب منطقه بر عملکرد فیلتر یخچال تاثیرگذار است. بهترین زمان برای تعویض فیلتر تصفیه آب یخچال هر 6 ماه یکبار میباشد. تعویض دیر هنگام فیلتر آب یخچال میتواند باعث آسیب رسیدن به شیربرقی و یخساز و شلنگ های یخچال شود.
 5. سوال: علت نشتی آب از یخچال چیست؟
  پاسخ: معمولا پاره شدن شلنگ های یخچال باعث ایجاد نشتی از یخچال میگردد. علت پاره شدن شلنگ یخچال میتواند به دلیل کشیده شدن یا یک ضربه بیرونی و اجسام نوک تیز دچار پارگی شود ، اما در بسیاری از موارد تعویض دیرتر از موعد فیلتر تصفیه آب ، کثیفی کندانسور و گرمای بیش از اندازه موتور ، رسوب زیاد آب یا فشار بیش از اندازه آب محل نصب یخچال میتواند باعث پارگی یا سوراخ شدن شلنگ یخچال شود.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00537.html
دوشنبه, ۱۸ اسفند ۹۹ ساعت ۱۵:۰۰

یوآیدی؛ کاندیدای دومین جشنواره نهال فین تک

در جلسه داوری دومین جشنواره نهال فین تک، یوآیدی به‌عنوان استارتاپ برتر و نیما شمساپور به‌عنوان فرد مؤثر در سال ۹۹ با بیشترین آرای داوران کاندیدا شدند.

نخستین جشنواره «نهال فین تک» در سال ۹۸ هم‌زمان با یازدهمین رویداد فیناپ با عنوان «جایزه سال فین تک ایران» برگزار شد که یوآیدی به‌عنوان استارتاپ برگزیده، هم از نگاه داوران و هم از نگاه - تلفن نمایندگی یخچال مابه - مردم انتخاب - تلفن نمایندگی یخچال مابه - شد. این - تلفن نمایندگی یخچال مابه - جشنواره با هدف تقدیر از برگزیدگان صنعت فین تک در پایان هر سال با معرفی برترین‌های این حوزه برگزار می‌شود. این تقدیر با هدف هرچه پربارتر شدن نهال فین تک در ایران انجام می‌پذیرد.

در فراخوان امسال امکان ثبت - تلفن نمایندگی یخچال مابه - نام برای فعالان حوزه‌های فین تک، بانک تک، پی تک، رگ تک، ولث تک، کرادفاندینگ، بانکداری باز، - تلفن نمایندگی یخچال مابه - رمزارز و تمام شرکت‌های فناوری بانکی وجود داشت. شتاب‌دهنده‌ها و فضای کار اشتراکی نیز در این جشنواره امکان ثبت نام داشتند.

تلفن نمایندگی یخچال مابه

۵۰ استارتاپ در این جشنواره ثبت نام کرده‌اند - تلفن نمایندگی یخچال مابه - که از - تلفن نمایندگی یخچال مابه - این میان، ۵ استارتاپ بالاترین امتیاز را کسب کردند و در نهایت، با نظر داوران ۳ استارتاپ برای سال ۹۹ انتخاب شدند. یوآیدی یکی از این سه استارتاپ کاندیدا بر اساس معیارهای نوآوری، رشد و تأثیرگذاری است.

نیما - تلفن نمایندگی یخچال مابه - شمساپور، مدیرعامل یوآیدی نیز یکی از ۳ فرد تأثیرگذار در حوزه‌های فناوری - تلفن نمایندگی یخچال مابه - مالی و بانکی در سال ۹۹ کاندید شد. دومین جشنواره نهال فین تک در حالی برگزار می‌شود که داوران امسال روی نهال فین تک تأکید دارند. نهال‌هایی که در سال ۹۹ ریشه دواندند و در آینده به درختانی - تلفن نمایندگی یخچال مابه - تنومند و پربار تبدیل خواهند شد.

تلفن نمایندگی یخچال مابه

نیما شمساپور - مدیرعامل یوآیدی

مراسم اختتامیه این جشنواره، چهارشنبه ۲۰ اسفند از ساعت ۱۵ تا ۱۷ با - تلفن نمایندگی یخچال مابه - اعلام منتخبین دومین جشنواره نهال فین تک برگزار خواهد شد.

درباره یوآیدی

شرکت یوآیدی یک استارتاپ ایرانی است که در حوزه احراز - تلفن نمایندگی یخچال مابه - هویت با چهره کاربر با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی فعالیت می‌کند. این شرکت با استفاده از تکنولوژی‌های روز و کاملا بومی در زمینه احراز هویت، موفقیت‌های چشمگیری در مدت کوتاه به دست - تلفن نمایندگی یخچال مابه - آورده است.

سرویس احراز هویت با ویدیوی سلفی آخرین تکنولوژی احراز هویت و امن‌ترین روش شناسایی و تأیید هویت کاربر است. در این روش کاربر یک ویدئو سلفی زنده از خود می‌گیرد و سرویس یوآیدی به‌صورت بلادرنگ (Real Time) زنده بودن این ویدئو را با استفاده از تکنولوژی تشخیص زنده بودن (Liveness Detection) و با - تلفن نمایندگی یخچال مابه - دقت بالای ۹۸ درصد بررسی می‌کند.

در صورت تأیید زنده بودن ویدئو، عکسی از - تلفن نمایندگی یخچال مابه - چهره کاربر از ویدئو گرفته و با تصویر موجود در بانک اطلاعاتی سازمان ثبت احوال با هوش مصنوعی و با دقت ۹۹٫۹ درصد مقایسه می‌شود. این مقایسه با استفاده از - تلفن نمایندگی یخچال مابه - تکنولوژی تطبیق تصویر (Face Verification) انجام می‌پذیرد. در صورت تطابق دو تصویر، هویت - تلفن نمایندگی یخچال مابه - کاربر تأیید خواهد شد. همه این اتفاقات در پشت زمینه و به‌صورت بلادرنگ اتفاق می‌افتد. کاربر فقط کافی است یکی ویدیوی سلفی چندثانیه‌ای بگیرد.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone