تلفن نمایندگی یخچال پروفایل


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: دلیل یخ زدگی مواد غذایی درون یخچال چیست؟
  پاسخ: انتخاب دمای نامناسب برای یخچال ، چیدمان نادرست مواد غذایی ، خرابی سنسور های یخچال ، اشکال در برد الکترونیکی ، خرابی داکت انتقال هوا عواملی هستند که ممکن است باعث ایجاد یخ زدگی در مواد غذایی درون یخچال شوند.
 2. سوال: در صورتی که از خدمات رضایت نداشته باشیم چه اتفاقی می افتد؟
  پاسخ: داشتن بیش از بیست هزار مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات ماست ؛ اما در صورتی که به هر دلیل شما از خدمات ارائه شده توسط همکاران ما رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد و در صورت عدم رضایت امکان بازگشت وجه پرداختی وجود دارد.
 3. سوال: جمع شدن آب کف جامیوه ای یخچال چیست؟
  پاسخ: علت جمع شدن آب در زیر کشوی یخچال عمدتا گرفتگی لوله دیفراست میباشد که بر اثر ورود نان خشک یا سبزی و یا کثیفی و گرد و خاک از کندانسور دچار گرفتگی میشود و یخ زدگی قسمت زیرین اواپراتور سبب سرریز شدن آب حاصل از دیفراست به زیر کشو ها میگردد. همچنین در مواردی خرابی المنت یا سنسور دیفراست نیز باعث بروز چنین ایرادی در یخچال میگردد.
 4. سوال: آیا باز کردن طولانی مدت درب یخچال باعث از بین رفتن گاز یخچال میشود؟
  پاسخ: خیر، گاز یخچال در یک سیکل بسته درون لوله ها قرار داشته و باز ماندن درب یخچال ارتباطی به نشتی گاز یخچال ندارد.
 5. سوال: علت کپک زدن مواد غذایی داخل یخچال چیست؟
  پاسخ: انتخاب دمای نامناسب برای یخچال ، خرابی سنسور ها یا خرابی داکت هوا یا فن از میتواند باعث کاهش سرما در یخچال و کپک زدن مواد غذایی شود.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 01286.html

کانن تاکنون ۱۵۰ میلیون واحد لنز قابل تعویض تولید کرده است

کانن به رکورد تولید ۱۵۰ میلیون واحد لنز قابل‌ تعویض رسید. آخرین لنز در این آمار، RF 70–200mm F2.8 L IS USM است و در دسته‌ی لنز تله‌فوتو جای می‌گیرد. 

کانن به «دستاوردی در خور توجه» رسیده و توانسته است در ماه ژانویه‌ی ۲۰۲۱ (دی و بهمن ۱۳۹۹) ۱۵۰ میلیونمین لنز قابل‌ تعویض خود (مانت EF و RF) را تولید کند. کانن در بیانیه‌ای برای گرامی‌داشت این اتفاق، می‌گوید آخرین لنز، RF 70–200mm F2.8 L IS USM است که در دسته‌ی لنز زوم تله‌فوتو جای می‌گیرد.

براساس گزارش Digital Photography Review، کانن در سال ۱۹۸۷ نخستین لنز EF را برای دوربین سینمایی رفلکس تک‌لنزی سری EOS در کارخانه‌ی اوتسونومیای ژاپن تولید کرد. از آن زمان، کانن سه کارخانه‌ی تولیدی دیگر احداث کرده است که در تایوان و مالزی و بخش جنوبی ژاپن قرار دارند.

کانن تنها هشت سال پس از عرضه‌ی لنز اول، در سال ۱۹۹۵ تولید ۱۰ میلیونمین لنزش را جشن گرفت. ۱۴ سال بعد، در سال ۲۰۰۹ رکورد تولید لنز کانن به ۵۰ میلیون واحد رسید و صرفا پنج سال بعد شاهد دو برابر شدن تعداد لنزهای تولیدشده توسط کانن بودیم (۱۰۰ میلیون واحد).

برای درک اینکه تعداد لنزهای تولیدی کانن تا چه حد زیاد است، این شرکت مثالی ارائه داده. کانن می‌گوید اگر تمامی لنزهای EF و RF آن را از زمان تولید نخستین لنز تاکنون پشت سر هم قرار بدهید، صفِی به طول تقریبا به ۱۲,۴۴۹ کیلومتر (حدودا برابر قطر زمین) تشکیل می‌شود. - تلفن نمایندگی یخچال پروفایل - قطر زمین تقریبا ۱۲,۷۴۲ کیلومتر است. 

کانن در بیانیه‌ی مطبوعاتی به یک‌ سری از قابلیت‌های لنزهای EF و RF خود اشاره کرد که - تلفن نمایندگی یخچال پروفایل - تا قبل از عرضه‌ی آن‌ها، در بازار پیدا نمی‌شد. جزئیات این قابلیت‌ها در تصویری که توسط کانن منتشر شده، قابل‌ مشاهده است. سرعت تولید محصول توسط کانن صرفا به لنز خلاصه نمی‌شود. این شرکت در ماه اکتبر ۲۰۱۹ (مهر و آبان - تلفن نمایندگی یخچال پروفایل - ۱۳۹۸) اعلام کرد موفق - تلفن نمایندگی یخچال پروفایل - شده است ۱۰۰ میلیونمین دوربین مجهز به لنز - تلفن نمایندگی یخچال پروفایل - قابل‌ تعویض سری EOS را به‌ مرحله‌ی تولید برساند.

کانن هنوز به‌طور دقیق مشخص نکرده است که چه تعداد از این ۱۵۰ - تلفن نمایندگی یخچال پروفایل - میلیون واحد، در - تلفن نمایندگی یخچال پروفایل - دسته‌ی لنز جدید مانت RF قرار می‌گیرند؛ اما شکی نداریم که تعداد لنزهای RF کانن به‌‌زودی‌ نمی‌تواند به تعداد لنزهای تولیدشده با مانت EF یا EF-S برسد. 

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره‌ی این خبر چیست؟

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone