تلفن نمایندگی یخچال کنوود


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: آیا تکنسین قبل از مراجعه با من هماهنگ میکند؟
  پاسخ: تمام کارشناسان قبل از مراجعه با شما تماس میگیرند و زمان مراجعه خود را با شما هماهنگ میکنند.
 2. سوال: فریزر خنک نمیکند اشکال از چیست؟
  پاسخ: علت خنک نبودن فریزر به پارامترهای مختلفی ارتباط دارد که میتوان به خرابی موتور یخچال ، گاز ، فن و قطعات دیفراست اشاره نمود که نیازمند بررسی توسط تعمیرکاران متخصص میباشد.
 3. سوال: علت کپک زدن مواد غذایی داخل یخچال چیست؟
  پاسخ: تنظیم نبودن دمای یخچال، خرابی سنسور ها یا خرابی دمپر یا فن از عواملی هستند که میتواند باعث بروز این ایراد شود.
 4. سوال: آیا نصب یخچال در محیط های خیلی سرد یا خیلی گرم ایراد دارد؟
  پاسخ: یخچال باید در محیط هایی با دمای بین 5 درجه سانتی گراد الی 38 درجه سانتی گراد نصب گردد. محیط های خیلی گرم و یا خیلی سرد در عملکرد یخچال اخلال ایجاد کرده و ممکن است به دستگاه شما آسیب برساند.
 5. سوال: علت بوی بد داخل یخچال چیست؟
  پاسخ: علت بوی بد داخل یخچال میتواند با باقی ماندن طولانی مدت برخی مواد غذایی داخل یخچال باشد. برای جلوگیری از ایجاد بوی بود در یخچال حتما مواد غذایی را داخل ظروف در بسته نگه دارید و یخچال را به طور مرتب هر هفته تمیز کنید و مواد رو به خرابی را از یخچال خارج نمایید.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00727.html
دوشنبه, ۱۱ اسفند ۹۹ ساعت ۱۲:۴۰

HTTPS احتمالا به‌صورت پیش‌فرض به نوار آدرس مرورگر کروم اضافه خواهد شد

با بررسی کد منبع کرومیوم، مشخص شده است که

گوگل احتمالا - تلفن نمایندگی یخچال کنوود - از مدتی - تلفن نمایندگی یخچال کنوود - دیگر به‌صورت آزمایشی و به شکل خودکار، HTTPS را به آدرس وب‌سایت‌هایی که در مرورگر کروم وارد می‌کنید، اضافه می‌کند.

در طول سال‌های گذشته - تلفن نمایندگی یخچال کنوود - HTTPS با رشد خوبی همراه بوده و استفاده از وب‌سایت‌های مختلف را برای کاربران امن‌تر کرده است. مرورگر کروم وب‌سایت‌هایی که از پروتکل امن HTTPS استفاده می‌کنند، با عبارت Secure مشخص می‌کند و وب‌سایت‌‌هایی که این ویژگی امنیتی را ندارند، به‌عنوان Not Secure نشان می‌دهد.

به گزارش 9to5google، از مدتی دیگر HTTPS به حالت پیش‌فرض کروم تبدیل می‌شود و تمام آدرس‌ها به‌صورت خودکار HTTPS را دریافت می‌کنند. اگر HTTP جست‌وجو کنید، کروم آن را به HTTPS تبدیل می‌کند. اگر آدرس وب‌سایت شما از HTTPS برخوردار باشد، وارد آن خواهید شد و اگر  از آن استفاده نکند، پس - تلفن نمایندگی یخچال کنوود - از چند ثانیه به نسخه HTTP دسترسی خواهید داشت.

البته این ویژگی هنوز به‌صورت رسمی توسط گوگل اعلام نشده و اولین اطلاعات آن با بررسی کد منبع کرومیوم به ‌دست‌ آمده است. انتظار نداریم این ویژگی به کروم ۸۹ یا کروم ۹۰ اضافه شود و احتمالا در فصل تابستان - تلفن نمایندگی یخچال کنوود - با این ویژگی روبه‌رو خواهیم شد.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone