نمایندگی یخچال تکنوگاز


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: وظیفه سنسور دیفراست در یخچال چیست؟
  پاسخ: سنسور دیفراست یک مقاومت حساس به حرارت میباشد که در برابر افزایش دما عملکرد عکس داشته و مقاومت آن کم میشود. برد الکترونیکی از طریق تغییرات مقاومت و ولتاژ سنسور دیفراست متوجه وضعیت دمایی المنت و اواپراتور شده و عملیات برفک زدایی را خاتمه میدهد.
 2. سوال: نقش کمپرسور در یخچال چیست؟
  پاسخ: نقش کمپرسور یا همان موتور یخچال متراکم نمودن و افزایش فشار گاز در سیکل میباشد که به سبب آن گاز مبرد در داخل سیکل شروع به گردش مینماید و با عبور از لوله موئی به واسطه افت ناگهانی فشار دمای آن کاهش پیدا کرده و فرآیند جذب گرما از محیط فریزر انجام میگردد.
 3. سوال: در صورت خرابی مجدد دستگاه باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟
  پاسخ: در صورتی که خرابی مجدد دستگاه شما در بازه ضمانت سه ماهه تعمیرات قبلی باشد و خرابی ایجاد شده مجددا در همان قسمتی باشد که قبلا تعمیرات انجام شده ، از شما هزینه ای دریافت نخواهد شد.
 4. سوال: تفاوت یخچال نوفراست با یخچال های قدیمی چیست؟
  پاسخ: در یخچال های قدیمی بعد از مدتی کارکرد در اواپراتور یخچال شاهد انباشته شدن حجم زیادی برفک بودیم و به تبع آن سرمای یخچال کاهش پیدا میکرد و برای حل این مشکل باید یخچال را برای مدتی از برق کشیده و اقدام به برفک زدایی مینمودیم. در یخچال های نوفراست عمل برفک زدایی به صورت مداوم و چندین بار در طول شبانه روز انجام شده و از انباشته شدن برفک جلوگیری مینماید. در این سیستم از المنت ، ترموفیوز و سنسور دیفراست اضافه شده که یک مجموعه هماهنگ با برد دستگاه هستند و برفک زدایی را به صورت اتوماتیک انجام میدهند.
 5. سوال: فاصله استاندارد یخچال از طرفین باید چقدر باشد؟
  پاسخ: یخچال باید از پشت با دیوار حداقل 10 سانتی متر فاصله داشته باشد و از طرفین بهتر است 5 سانتی متر فاصله داشته باشد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00280.html
جمعه, ۲۹ اسفند ۹۹ ساعت ۱۳:۴۵

مدیرعامل وان پلاس وجود گوشی هوشمندی به نام وان پلاس 9 آر را تایید کرد

پیت لائو، مدیرعامل شرکت وان‌پلاس، طی مصاحبه‌ای تأیید کرد که گوشی هوشمندی به نام وان‌پلاس 9 آر در دست تولید است.

انتظار می‌رود هفتهٔ آینده شرکت وان‌پلاس، سه گوشی هوشمند و یک ساعت هوشمند را معرفی کند. یکی از محصولات، وان‌پلاس ۹ آر نام دارد که مودمی 5G داشته و به نظر می‌رسد نسبت به دو پرچم‌دار وان‌پلاس ۹ و وان‌پلاس ۹ - نمایندگی یخچال تکنوگاز - پرو قیمتی ارزان‌تر داشته باشد. درواقع شرکت چینی در نظر دارد طیف بیشتری از کاربران محصولات اندرویدی را به سمت خود جذب کند و این کار را با عرضهٔ سه مدل جدید از خانوادهٔ وان‌پلاس ۹ با مشخصات و قیمت‌های مختلف انجام خواهد داد.

تا - نمایندگی یخچال تکنوگاز - پیش از این انتظار می‌رود محصولان ارزان‌قیمت از سری وان‌پلاس ۹ اسمی مانند وان‌پلاس ۹ ای (OnePlus 9E) یا وان‌پلاس - نمایندگی یخچال تکنوگاز - ۹ لایت داشته باشد؛ اما رسانهٔ خبری News18 نام دقیق محصولات معرفی‌نشدهٔ وان‌پلاس را مشخص می‌سازد. اخیراً پیت لائو، مدیرعامل شرکت وان‌پلاس، مصاحبه‌ای داشته است که به محصولات شرکت چینی، به‌خصوص، مدل ارزان‌قیمت سری وان‌پلاس ۹ اشاره می‌کند.

طبق گفتهٔ پیت لائو، گوشی - نمایندگی یخچال تکنوگاز - هوشمند مدنظر، وان‌پلاس ۹ آر ۵ جی (OnePlus 9R 5G) نام دارد. گویا این مدل برای بازار هند در نظر گرفته شده است. هنوز مشخص نیست که چرا چنین نامی برای وان‌پلاس ۹ آر انتخاب شده و حرف آر به چه معنی است. درواقع اسامی محصولات به‌گونه‌ای انتخاب می‌شود که کاربر در یافتن تفاوت‌ها میان مدل‌های یک سری به مشکلی برنخورد.

در هر صورت، پیت لائو در مصاحبهٔ خود اشاره می‌کند: «ما بسیار هیجان‌زده هستیم که در کنار - نمایندگی یخچال تکنوگاز - وان‌پلاس ۹ و وان‌پلاس ۹ پرو، مدل دیگری به نام وان‌پلاس ۹ آر را نیز - نمایندگی یخچال تکنوگاز - در بازار هند عرضه خواهیم کرد. ما در وان‌پلاس در نظر داریم که سری جدید وان‌پلاس ۹ را در اختیار کاربران بیشتری با توجه به توان خریدشان قرار دهیم و وان‌پلاس ۹ آر نیز محصولی خواهد بود که امکانات گوشی پرچم‌دار - نمایندگی یخچال تکنوگاز - را با برچسب قیمت اقتصادی به کاربران ارائه می‌دهد.»

در صحبت‌های پیت لائو می‌توان به این موضوع پی برد که اختلاف بسیار کمی از نظر سخت‌افزاری میان وان‌پلاس ۹ آر و مدل استاندارد وان‌پلاس ۹ وجود دارد؛ زیرا مدیرعامل شرکت چینی در مصاحبه از وان‌پلاس ۹ آر به‌عنوان مدلی پریمیوم یاد کرده است. شاید دلیل نام‌گذاری این مدل نیز به‌جای استفاده از پسوندی مانند لایت، همین امر باشد؛ زیرا وان‌پلاس ۹ آر محصولی در حد پرچم‌داران، اما با قیمتی اقتصادی خواهد بود.

در مورد وان‌پلاس ۹ آر گفته می‌شود گوشی هوشمندی مناسب برای اجرای بازی‌های اندرویدی با تجربهٔ کاربری نرم و روان خواهد بود که صفحه‌نمایشی با کیفیت بسیار بالا را یدک می‌کشد. اصولاً محصولات شرکت وان‌پلاس به برخورداری از برچسب قیمت مناسب و رقابتی با پرچم‌داران شرکت‌های دیگر شناخته می‌شوند و می‌توان انتظار داشت وان‌پلاس ۹ آر در ردهٔ قیمت خود، تمامی رقبا را به چالش بکشد. پیت لائو در مصاحبهٔ خود در مورد وان‌پلاس ۹ آر می‌گوید:

با وان‌پلاس ۹ آر ما در نظر داریم که قدمی رو به جلو برداشته و محصولی ایده‌آل با آخرین - نمایندگی یخچال تکنوگاز - فناوری‌های روز را همراه‌با طراحی بی‌نظیر در اختیار کاربران قرار دهیم؛ محصولی که می‌تواند - نمایندگی یخچال تکنوگاز - تجربه‌ای روان و سریع در اجرای بازی‌های اندرویدی و فعالیت‌های سنگین روزانه را به کاربران ارائه دهد. 

در ادامهٔ مصاحبه، پیت لائو توضیح می‌دهد که وان‌پلاس به‌دنبال گسترش فعالیت خود در هند خواهد بود؛ فعالیتی که تنها به گوشی‌های - نمایندگی یخچال تکنوگاز - هوشمند ختم نمی‌شود و شامل اکوسیستم خانهٔ هوشمند می‌شود. باید دید که شرکت چینی برای آیندهٔ خود چه برنامه‌هایی را در نظر گرفته است و آیا طی روزهای آینده علاوه بر سه گوشی هوشمند و یک ساعت هوشمند، محصول دیگری نیز معرفی می‌شود یا خیر.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone