نمایندگی یخچال سامسونگ


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: یخچال باید چقدر با دیوار فاصله داشته باشد؟
  پاسخ: فاصله استاندارد یخچال از دیوار پشت حداقل 10 سانتی متر و از اطراف باید حداقل 5 سانتی متر باشد تا اجازه گردش جریان هوا اطراف یخچال وجود داشته باشد.
 2. سوال: شیب محل نصب یخچال چقدر باید باشد؟
  پاسخ: حداکثر شیب مجاز برای محل نصب یخچال 5 درجه میباشد.
 3. سوال: آیا باز کردن طولانی مدت درب یخچال باعث از بین رفتن گاز یخچال میشود؟
  پاسخ: خیر، گاز یخچال در یک سیکل بسته درون لوله ها قرار داشته و باز ماندن درب یخچال ارتباطی به نشتی گاز یخچال ندارد.
 4. سوال: قیمت موتور یخچال چقدر است؟
  پاسخ: در یخچال های مختلف با توجه به ظرفیت و حجم داخلی یخچال از قدرت های مختلف کمپرسور استفاده میگردد که بر حسب اسب بخار این قدرت ها نام گذاری میگردد. قیمت موتور یخچال با توجه به قدرت موتورها و مارک آن ها متفاوت میباشد.
 5. سوال: علت سوختن شیربرقی یخچال چیست؟
  پاسخ: رسوب زیاد آب ، تعویض دیرتر از موعد فیلتر تصفیه آب یخچال ، فشار خیلی زیاد آب ، فشار خیلی کم آب و یا نوسانات برقی و خرابی برد الکترونیکی یا نشتی آب از شلنگ ها و فیلتر ممکن است باعث خرابی شیربرقی یخچال شود.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00301.html
چهار شنبه, ۲۷ اسفند ۹۹ ساعت ۱۹:۰۰

تخفیفان لوگو جدیدش را رونمایی کرد

تخفیفان پس از حدود ۱۰ سال فعالیت در بازار تخفیف گروهی، با تغییر لوگو سعی کرده است در آغاز مسیر جدیدی با معرفی سرویس‌های جدید قرار گیرد.

تخفیفان، بزرگ‌ترین استارتاپ‌ در حوزه بازار تخفیف گروهی کشور، در آستانه سال نو و پس از ۱۰ سال فعالیت، لوگو جدیدی برای خود انتخاب کرده است. پس از آنکه تخفیفان سال ۱۳۹۸ با نت‌برگ ادغام شد، سعی - نمایندگی یخچال سامسونگ - نکرد تنها در حوزه تخفیف فعالیت کند؛ بلکه شروع به معرفی سرویس‌هایی برای خرید هوشمندانه ازجمله سرویس بازگشت وجه در خریدهای اینترنتی و خریدهای روزانه حضوری با نام «پول تو»‌ و ارائه کدهای تخفیف فروشگاه‌های فیزیکی و آنلاین کرد.

در ماه‌های گذشته، تخفیفان همکاری با فروشگاه‌های زنجیره‌ای در کشور را آغاز کرده و بر‌این‌اساس، بخشی از مبلغ خرید از شعب مختلف فروشگاه‌های هایپراستار، جانبو، هایپر - نمایندگی یخچال سامسونگ - فامیلی، مایلی و یاران دریان را به - نمایندگی یخچال سامسونگ - کاربر بازمی‌گرداند.

بدین‌منظور، کافی است کاربر اپلیکیشن تخفیفان را دانلود و حساب کاربری ایجاد کند. سپس در قسمت «بازگشت وجه» اپلیکیشن تخفیفان، شماره‌کارت بانکی‌اش را وارد و از همان کارت بانکی برای پرداخت‌های خود در فروشگاه زنجیره‌ای استفاده کند. لازم است در زمان پرداخت نیز - نمایندگی یخچال سامسونگ - از دستگاه کارت‌خوانی استفاده کرد - نمایندگی یخچال سامسونگ - که از تخفیفان پشتیبانی می‌کند.

این تغییرات به‌دنبال آغاز مسیری متفاوت از ارائه تخفیف به کاربران باعث شده‌اند که تخفیفان چهره برندش را نیز تغییر داده و به‌دنبال ارائه خدمات متنوع‌تر و فراهم‌کردن بستری برای ارائه خدمات بهتر به شرکای تجاری‌اش باشد. طبق اطلاعیه‌ای که تخفیفان برای رسانه‌ها ارسال کرده، لوگو سرویس پول تو نیز تغییر یافته است.

نمایندگی یخچال سامسونگ

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone