نمایندگی یخچال مابه


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: آیا یخچال و فریزر دو موتور جدا از هم دارند؟
  پاسخ: تقریبا در تمام یخچال ها از یک کمپرسور استفاده شده است که وظیفه آن تولید سرما در قسمت فریزر و در قسمت یخچال میباشد. در اکثر یخچال ها سرمای قسمت یخچال از طریق داکت هوا از فریزر تامین میشود. در موارد خیلی کمی در یخچال ها از دو کمپرسور جدا از هم استفاده شده است.
 2. سوال: چه ضمانتی بابت حفظ حریم شخصی من وجود دارد؟
  پاسخ: تمامی کارشناسان ما دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی بوده و دوره های ارتباطی برخورد با مشتری را گذرانده اند.
 3. سوال: دلیل جمع شدن آب زیر کشو جامیوه ای یخچال چیست؟
  پاسخ: علت جمع شدن آب در زیر کشوی یخچال عمدتا گرفتگی لوله دیفراست میباشد که بر اثر ورود نان خشک یا سبزی و یا کثیفی و گرد و خاک از کندانسور دچار گرفتگی میشود و یخ زدگی قسمت زیرین اواپراتور سبب سرریز شدن آب حاصل از دیفراست به زیر کشو ها میگردد. همچنین در مواردی خرابی المنت یا سنسور دیفراست نیز باعث بروز چنین ایرادی در یخچال میگردد.
 4. سوال: دلیل ایجاد برفک داخل فریزر چیست؟
  پاسخ: علت ایجاد برفک داخل فریزر میتواند به دلیل باز ماندن طولانی مدت درب فریزر یا خراب شدن و پارگی و دفرمگی لاستیک فریزر باشد. خرابی یکی از قطعات برفک زدای یخچال نیز میتواند از دلایل بروز چنین ایرادی در یخچال شود
 5. سوال: وظیفه موتور یخچال چیست؟
  پاسخ: نقش کمپرسور یا همان موتور یخچال متراکم نمودن و افزایش فشار گاز در سیکل میباشد که به سبب آن گاز مبرد در داخل سیکل شروع به گردش مینماید و با عبور از لوله موئی به واسطه افت ناگهانی فشار دمای آن کاهش پیدا کرده و فرآیند جذب گرما از محیط فریزر انجام میگردد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00117.html
دوشنبه, ۹ فروردین ۰۰ ساعت ۰۹:۰۰

آیا مایکروسافت مش جایگزین تماس ویدئویی می‌شود؟

مایکروسافت با پلتفرمی به نام Mesh می‌خواهد صحبت کردن با افرادی که به‌صورت فیزیکی در کنار شما حضور ندارند، بسیار واقع‌گرایانه‌تر کند. نسخه‌ی اولیه‌ی Mesh اکنون در دسترس است. 

مایکروسافت اخیرا پلتفرم واقعیت ترکیبی جدیدی با عنوان مش (Microsoft Mesh) معرفی کرده است که قابلیت‌های آینده‌نگرانه‌ای به ما ارائه می‌دهد. به‌ گزارش ExtremeTech،‌ سال گذشته به ‌دلیل دنیاگیری ویروس کرونا شرکت‌ها تعطیل شدند و دورکاری کارمندان به‌شدت افزایش پیدا کرد. در همین راستا شاهد افزایش استفاده از پلتفرم‌های ارتباطی مثل زوم بودیم. بعضی از مردم عاشق پلتفرم‌هایی مثل زوم هستند و بعضی دیگر هیچ علاقه‌ای به آن‌ها ندارند؛ اما می‌دانند بدون این سرویس‌های ارتباطی نمی‌توانند زندگی کنند.

سرویس‌هایی مثل زوم هرگز نمی‌توانند جایگزین ملاقات حضوری شوند؛ اما دو  کار را بسیار خوب انجام می‌دهند. نخست، سرویس‌های ارتباطی - نمایندگی یخچال مابه - تصویری عالی از فردی که - نمایندگی یخچال مابه - مشغول حرف زدن با او هستیم ارائه می‌دهند - نمایندگی یخچال مابه - (البته اگر طرف مقابل وب‌کم را روشن کند). دوم، این سرویس‌ها به ما امکان - نمایندگی یخچال مابه - می‌دهند - نمایندگی یخچال مابه - افراد را در محیطی واقعی‌ ببینیم؛ البته اگر طرف مقابل چنین اجازه‌ای به ما بدهد.

اما متأسفانه سرویس‌های ارتباطی امروزی نمی‌توانند این حس را القا کنند که طرف مقابل واقعا روبه‌روی ما نشسته است. پلتفرم واقعیت ترکیبی مایکروسافت مش تلاش می‌کند همه‌چیز را واقع‌گرایانه‌تر کند. در این سرویس صرفا آواتاری از طرف مقابل می‌بینید (قطعا کسی تمایل ندارد طرف مقابل را در حالی ببیند که هدستی بزرگ روی صورتش قرار داده است). این آواتار به اتاقی که شما حضور دارید منتقل می‌شود. 

شماری از کارشناسان موفق شده‌اند - نمایندگی یخچال مابه - نسخه‌ی فعلی مش - نمایندگی یخچال مابه - را از طریق هدست هولولنز 2 آزمایش کنند و بر اساس نوشته‌ی آن‌ها، تجربه‌ی - نمایندگی یخچال مابه - ارائه‌شده توسط مش فعلا مشکلات فنی متعددی دارد که باعث می‌شوند کاربر در محیط مجازی غوطه‌ور نشود.

گوگل مدتی - نمایندگی یخچال مابه - است فعالیت‌ در حوزه‌ی واقعیت مجازی را تعطیل کرده است؛ اما به ‌نظر می‌رسد مایکروسافت همچنان خود را به این حوزه متعهد می‌داند. بااین‌حال احتمالا سه تا پنج سال طول می‌کشد تا مایکروسافت بتواند دستگاهی بسازد که استفاده از آن منطقی باشد و قیمتش فراتر از کامپیوتری که کاربران هر روز استفاده می‌کنند نرود. در آن شرایط، دستِ کاربران برای انتخاب روشی به‌ منظور برقراری ارتباط مجازی بازتر می‌شود. 

نمایندگی یخچال مابه

تا به امروز فضاهای مجازی - نمایندگی یخچال مابه - اشتراکی مثل Altspace VR نتوانسته‌اند توجه زیادی جلب کنند و دلایل متعددی برای این موضوع می‌توان مطرح کرد. مایکروسافت اخیرا نسخه‌ی ویژه‌ای از Altspace VR را که با - نمایندگی یخچال مابه - مش سازگاری دارد، معرفی و اعلام کرده است که آن را به بخشی از آینده‌ی مایکروسافت تیمز تبدیل می‌کند.

متأسفانه به ‌نظر می‌رسد با - نمایندگی یخچال مابه - گذر هر سال، ایجاد فضایی اشتراکی که با استانداردها سازگار باشد و کاربران را راضی نگه دارد، سخت‌تر می‌شود. اما این نوع فناوری در حوزه‌هایی خاص مثل مراقبت‌های بهداشتی، مهندسی مکانیک، معماری و ... کاربردهای مشخصی دارد و به‌ همین - نمایندگی یخچال مابه - دلیل همچنان تأمین مالی می‌شود - نمایندگی یخچال مابه - تا فرایند توسعه را طی کند. 

مایکروسافت می‌خواهد مش را به - نمایندگی یخچال مابه - «ویندوزِ دنیای مجازی» تبدیل - نمایندگی یخچال مابه - کند

یکی از مشکلات جلسه‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، این است که در جریان برگزاری آن‌ها شرایطی پیش می‌آید که تجربه‌ی دست‌وپنجه نرم کردن با آن‌ها را نداریم. برای مثال فرض کنید در اتاق‌ با آواتار فردی دیگر مشغول صحبت کردن هستید و در همین حین می‌خواهید سندی که تهیه - نمایندگی یخچال مابه - کرده‌اید به طرف - نمایندگی یخچال مابه - مقابل نشان بدهید. در - نمایندگی یخچال مابه - این شرایط طرف مقابل نمی‌تواند سند را ببیند؛ مگر اینکه آن سند را به‌صورت دیجیتال ساخته باشید یا  به هر نحوی آن را وارد دنیای دیجیتال کنید.

احتمالا مایکروسافت مش - نمایندگی یخچال مابه - قصد دارد از طریق آواتارها به بقیه - نمایندگی یخچال مابه - امکان بدهد که از دید شما محیط را ببینند. در - نمایندگی یخچال مابه - نسخه‌ی اولیه‌ی گوگل گلس چنین قابلیتی وجود داشت؛ اما در نهایت گوگل آن را برای مشتریان خاموش کرد. پیاده‌سازی این ایده از طریق آواتار، متقاعد‌کننده‌تر به‌ نظر می‌رسد.

خبر خوب این است که فناوری‌های تحسین‌برانگیزی برای اسکن سه‌بعدی اشیاء بزرگ و کوچک در حال ظهور هستند. در مقیاس بزرگ، پهپادهای Skydio می‌توانند  پس از نشانه‌گذاری گوشه‌های ساختمان توسط کنترل‌کننده، به‌صورت خودکار مدل سه‌بعدی ساختمان را‌ تهیه کنند. در مقیاس کوچک، حسگرهای عمق‌سنج به‌ شکل روزافزون به تعداد بیشتری از دستگاه‌های دیجیتال اضافه می‌شوند. حتی گوشی‌هایی که حسگر عمق‌سنج مستقل ندارند - نمایندگی یخچال مابه - می‌توانند با بهره‌گیری از پیکسل‌های دوگانه، عمق صحنه‌ها را به‌ شکلی مناسب تشخیص بدهند. پیشرفت در نرم‌افزارهای مدل‌سازی و بصری‌سازی بدین معنی است که تعداد بیشتری از طراحی‌ها به ‌شکل دیجیتال خلق می‌شوند و به‌راحتی می‌توان آن‌ها را به محیط‌های واقعیت افزوده یا واقعیت مجازی فرستاد. 

نمایندگی یخچال مابه

نسخه‌ی اولیه‌ی مایکروسافت مش صرفا برای هدست هولولنز منتشر شد؛ اما در نهایت روی دیگر پلتفرم‌های بزرگ واقعیت مجازی مثل محصولاتی که وایو و آکیولس تولید می‌کنند در دسترس قرار می‌گیرد. در حال حاضر بخش Back-End ماجرا کاملا در اختیار مایکروسافت است. مش روی سرورهای پلتفرم آژور - نمایندگی یخچال مابه - میزبانی می‌شود و به سرویس‌های دیگر مایکروسافت وابستگی زیادی دارد. مایکروسافت صراحتا می‌خواهد مش به «ویندوزِ دنیای مجازی» تبدیل شود و برای عملی کردن این هدف در پی کنترل کردن دستگاه‌ کاربران نیست؛ بلکه روی کنترل معماری سیستم - نمایندگی یخچال مابه - و سرویس‌‌های Back-End متمرکز می‌شود. 

سال‌ها است دموهای مختلفی از دنیاهای واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و اخیرا واقعیت ترکیبی به ما نشان داده می‌شوند که شماری از آن‌ها هرگز به بازار نمی‌آیند. شماری دیگر توجه توسعه‌دهندگان را جلب می‌کنند و به ‌نظر می‌رسد شرکت‌های بزرگی مثل گوگل علاقه‌شان را به این حوزه از دست داده‌اند. محصولاتی که در نهایت به بازار می‌آیند عموما با استقبال زیادی مواجه نمی‌شوند. هر بار دلیلی برای شکست محصولات مطرح می‌شود؛ از هزینه، پیچیدگی سیستم، قابل‌ حمل نبودن و لگ گرفته تا محدود بودن اپلیکیشن‌ها و موارد دیگر. بااین‌حال فعالان این حوزه ناامید نمی‌شوند و مایکروسافت قطعا منابع مالی و فنی لازم را در اختیار دارد تا به دستاوردهای جدیدی برسد. 

دارندگان هدست هولولنز می‌توانند هم‌اکنون نسخه‌ی پیش‌نمایش مش را - نمایندگی یخچال مابه - تجربه کنند. 

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone