نمایندگی یخچال کرال


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال و فریزر در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال و فریزر نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال و فریزر دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: آیا استفاده از محافظ برق برای یخچال ضروری است؟
  پاسخ: بله ، با توجه به اینکه برد و موتور یخچال در برابر نوسانات برقی آسیب پذیر هستند ، بهتر است از یک محافظ استاندارد یخچال با حداقل 5 دقیقه زمان تاخیر استفاده نمایید.
 2. سوال: دلیل زود خراب شدن مواد غذایی درون یخچال چیست؟
  پاسخ: انتخاب دمای نامناسب برای یخچال ، خرابی سنسور ها یا خرابی داکت هوا یا فن از میتواند باعث کاهش سرما در یخچال و کپک زدن مواد غذایی شود.
 3. سوال: صدای جیر جیر از پشت یخچال مربوط به چیست؟
  پاسخ: عمدتا صدایی شبیه صدای جیرجیرک که از پشت یخچال شنیده میشود میتواند مربوط به خرابی فن کندانسور باشد که دلیل آن خراب شدن بوش فن و کارکرد ناصحیح فن یخچال میباشد. در صورت شنیدن صدای غیرطبیعی از یخچال حتما کمپرسور وفن یخچال را بررسی نمایید و در صورت مشاهده ایراد در فن کندانسور در سریعترین ضمان جهت رفع این ایراد اقدام کنید زیرا عملکرد نادرست فن کندانسور میتواند باعث آسیب رسیدن به موتور یخچال شود.
 4. سوال: علت سوختن شیربرقی یخچال چیست؟
  پاسخ: رسوب بیش از اندازه آب ، تعویض دیر هنگام فیلتر تصفیه آب یخچال ، فشار بیش از حد آب ، فشار خیلی کم آب و یا نوسانات برقی و خرابی برد الکترونیکی یا نشتی آب از شلنگ ها میتواند باعث آسیب به شیربرقی یخچال گردد.
 5. سوال: فریزر خنک نمیکند اشکال از چیست؟
  پاسخ: علت خنک نبودن فریزر به پارامترهای مختلفی ارتباط دارد که میتوان به خرابی موتور یخچال ، گاز ، فن و قطعات دیفراست اشاره نمود که نیازمند بررسی توسط تعمیرکاران متخصص میباشد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00143.html
شنبه, ۷ فروردین ۰۰ ساعت ۱۵:۴۰

شیائومی جزئیات اولیه سیستم خنک کننده می 11 اولترا را منتشر کرد

شیائومی جزئیات سیستم خنک‌کننده‌ی می 11 اولترا را که از آن به‌عنوان «فناوری خنک‌کننده‌ی تمام‌فازی» یاد می‌کند، منتشر کرده است. ظاهرا این سیستم عملکرد مشابه سیستم محفظه‌ی بخار دارد. 

شیائومی می ۱۱ اولترا (Xiaomi Mi - نمایندگی یخچال کرال - 11 Ultra) طی چند - نمایندگی یخچال کرال - وقت اخیر در رسانه‌ها هیاهوی زیادی به پا کرده و این اتفاق اصلا تعجب‌برانگیز نیست. شیائومی همواره تلاش می‌کند روی گوشی‌های پرچمدارش به ‌شکلی ویژه مانور بدهد و بر اساس تیزرهای رسمی، می 11 اولترا مجموعه‌ای از قابلیت‌های نوآورانه دارد.

به‌ گزارش GSMArena، انتظار می‌رود می 11 اولترا همچون می 10 اولترا (که هیچ‌گاه در بازارهای جهانی عرضه نشد) - نمایندگی یخچال کرال - عملکرد سطح بالایی داشته باشد و به ‌نظر می‌رسد بخشی از - نمایندگی یخچال کرال - این عملکرد سطح بالا به سیستم خنک‌کننده‌ی گوشی ارتباط دارد.

هم‌بنیان‌گذار شیائومی پستی در ویبو منتشر کرد تا اطلاعاتی اولیه از سیستم خنک‌کننده‌ی می 11 - نمایندگی یخچال کرال - اولترا ارائه بدهد. متأسفانه این پست به زبان چینی منتشر شده است و ترجمه‌ی ماشینی آن به کلماتی تقریبا نامفهوم منتهی می‌شود؛ اما تلاش شده است حداکثر اطلاعات از این جملات استخراج شود. به ‌نظر می‌رسد هم‌بنیان‌گذار شیائومی از جمله‌ی «فناوری خنک‌کننده‌ی تمام‌فازی» استفاده کرده است و ظاهرا عبارت تمام‌فازی به سه فاز (حالت) ماده یعنی جامد، مایع و گاز اشاره می‌کند.

گفته شده است سیستم خنک‌کننده‌ی شیائومی می 11 اولترا می‌تواند رسانندگی گرمایی را ۱۰۰ درصد بهبود بدهد؛ - نمایندگی یخچال کرال - البته مشخص نیست این بهبود ۱۰۰ درصدی - نمایندگی یخچال کرال - در مقایسه ‌با چه سیستمی محاسبه شده است. شیائومی می‌گوید این سیستم برای دستیابی به بهبود ۱۰۰ درصدی از قطعه‌ای با عنوان «صفحه‌ی خیس محفظه‌ی خلأ» استفاده می‌کند. ظاهرا این سیستم در می 10 اولترا نیز استفاده شده است.

با وجودِ داشتن نامی جالب، سیستم شیائومی عملکردی مثل محفظه‌های بخار استاندارد دارد؛ با این - نمایندگی یخچال کرال - توضیح که مایع گرم و تبدیل به گاز داغ می‌شود و - نمایندگی یخچال کرال - سپس به درون محفظه‌ی دیگری وارد می‌شود تا در آنجا سرد و مجددا تبدیل به مایع شود. این فرایند در سیستم خنک‌کننده بارها تکرار می‌شود. 

در فرآیندی که شرح دادیم، ماده‌ در حالت جامد به‌ چشم نمی‌خورد. شاید خودِ صفحه‌های گرمایی به‌عنوان آیتم جامد مورد نظر هستند. خوشبختانه برای فهمیدن این موضوع مجبور نیستیم زیاد صبر کنیم، چون می 11 اولترا به‌ همراه چند محصول - نمایندگی یخچال کرال - دیگر در روز ۲۹ مارس ۲۰۲۱ (۹ فروردین - نمایندگی یخچال کرال - ۱۴۰۰) معرفی خواهد شد. 

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone