تعمیرات سولاردام بهبودی


انواع خدمات مشاوره و تعمیر مایکروویو در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های مایکروویو نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر مایکروویو دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: تعمیرکار مایکروویو چقدر بعد از ثبت سفارش مراجعه میکند؟
  پاسخ: حداکثر 60 دقیقه بعد از ثبت درخواست شما تکنسین مایکروویو با شما تماس میگیرد و زمان مراجعه را با شما هماهنگ میکند.
 2. سوال: خرابی مگنترون مایکروفر به چه علت ایجاد میشود؟
  پاسخ: خرابی مگنترون میتواند در اثر استفاده از ظروف فلزی و یا استفاده طولانی مدت از برنامه مایکرو بوجود آید.
 3. سوال: آیا محکم بستن درب مایکروفر به دستگاه آسیب میزند؟
  پاسخ: محکم بستن درب مایکروفر باعث خرابی میکروسوییچ های درب دستگاه و شکستن زبانه درب دستگاه میگردد.
 4. سوال: تفاوت مایکروفر با سولاردام چیست؟
  پاسخ: مایکروفر توسط اشعه مواد غذایی را گرم میکند اما سولاردام علاوه بر اشعه توسط المنت های هالوژنی وظیفه گرم کردن را انجام میدهد.
 5. سوال: وظیفه فیوز در مایکروویو چیست؟
  پاسخ: فیوز مایکروفر وظیفه محافظتی را برعهده دارد و از خرابی ترانس و مگنترون جلوگیری میکند.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00167.html
شنبه, ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۰

نسخه جدید کابل لایتنینگ OMG می‌تواند داده‌های کاربران را از فاصله دور سرقت کند

نسخه جدید و ارتقایافته کابل لایتنینگ OMG با بهره‌گیری از تراشه‌ای بسیار کوچک می‌تواند اطلاعات کاربران را بدزدد و از راه‌ دور برای مهاجم ارسال کند.

شاید برای بسیاری افراد کابل لایتنینگ، تنها لوازم جانبی ضروری برای شارژکردن گوشی‌هایشان باشد؛ اما کابل جدید OMG می‌تواند‌ در نقش هکر یا بدافزار مخرب ظاهر شود و کاملا شبیه به کابل استاندارد لایتنینگ به USB به‌نظر برسد. در سال ۲۰۱۹، محقق امنیتی به‌ نام MG نخستین نسل از کابل - تعمیرات سولاردام بهبودی - مذکور را رونمایی کرد. ایده و عملکرد مناسب - تعمیرات سولاردام بهبودی - کابل OMG سبب شد محقق یادشده با فروشنده تجهیزات امنیت سایبری Hak5 برای تولید انبوه کابل برای محققان و آزمایش‌کنندگان نفوذپذیری همکاری کند.

به‌طورکلی، برای کاربران عادی تشخیص کابل مخرب از نمونه‌های استاندارد بسیار دشوار خواهد بود؛ اما در‌حقیقت، زیر پوشش آشنای آن تراشه‌ای - تعمیرات سولاردام بهبودی - تعبیه شده است که می‌تواند برای هکرها - تعمیرات سولاردام بهبودی - خیلی جذاب باشد. فرض کنید کابل لایتنینگ هم‌زمان به مجیک کیبورد و کامپیوتر - تعمیرات سولاردام بهبودی - مک متصل شده است. کابل می‌تواند گذرواژه‌ها یا هر چیز دیگری که کاربر تایپ می‌کند، از راه دور به مهاجم ارسال کند!

افزون‌براین، نسخه جدید کابل OMG شامل گزینه لایتنینگ به USB-C و سایر قابلیت‌های ارتقایافته برای آزمایش محققان امنیتی است که گستره نفوذپذیری آن را - تعمیرات سولاردام بهبودی - بسیار بیشتر از نسل گذشته می‌کند. محقق امنیتی MG دراین‌باره می‌گوید:

افرادی بودند که معتقد - تعمیرات سولاردام بهبودی - بودند کابل‌های نوع USB-C از این نوع آسیب‌پذیری در امان هستند؛ زیرا فضای کافی وجود ندارد؛ بنابراین، واضح است که مجبور بودم این اشتباه را ثابت کنم.

گفته - تعمیرات سولاردام بهبودی - می‌شود کابل‌های جدید ویژگی‌های جغرافیایی دارند که می‌توانند - تعمیرات سولاردام بهبودی - حملات را براساس مکان فیزیکی قربانی تغییر دهند. محدوده پوشش‌دهی کابل‌ها نیز - تعمیرات سولاردام بهبودی - بهبود یافته است؛ به‌طوری‌که محققان می‌توانند عملیات مخربانه را از فاصله بیش از یک مایلی طراحی و مدیریت کنند. پشتیبانی از اتصال USB-C ازلحاظ تئوری نیز می‌تواند به هکر اجازه دهد حملاتی علیه گوشی‌های جدید آیفون انجام دهد.

کابل‌های جدید OMG با قیمت حدود ۱۲۰ دلار از Hak5 دردسترس هستند و با ایجاد یک نقطه اتصال Wi-Fi کار می‌کنند که مهاجم می‌تواند از دستگاه‌هایش به آن متصل شود. پس از اتصال، آن‌ها می‌توانند از رابط معمولی مرورگر وب برای ثبت ضربه‌زدن به کلیدها یا انجام حملات دیگر استفاده کنند.

در پایان، پیشنهاد می‌شود به‌هیچ‌وجه از کابل‌ها و لوازم جانبی غیراستاندارد و تقلبی استفاده نکنید؛ چراکه علاوه‌بر کیفیت پایین و آسیب‌رساندن - تعمیرات سولاردام بهبودی - به دستگاهتان، مانند نمونه یادشده می‌تواند حتی امنیتتان را نیز با تهدید مواجه کند و تبعات جبران‌ناپذیری به‌همراه داشته باشد.

برای مطالعه تمام مقالات مرتبط با اپل به این صفحه مراجعه کنید.
اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone