تعمیرات مایکروویو آبسرد


انواع خدمات مشاوره و تعمیر مایکروویو در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های مایکروویو نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر مایکروویو دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: علت دود کردن مایکروفر چیست؟
  پاسخ: علت دود کردن مایکروفر سوختن چربی های روی المنت میباشد و یک مورد طبیعی میباشد و جای نگرانی ندارد.
 2. سوال: هزینه تعویض موتور گردان مایکروویو چقدر است؟
  پاسخ: مایکروویو دارای انواع مختلفی از موتور گردان میباشد که بسته به ولتاژ کارکرد و جنس فیزیکی آن متفاوت است.
 3. سوال: چه دلایلی برای روشن نشدن مایکروویو وجود دارد؟
  پاسخ: روشن نشدن مایکروفر به عواملی متعددی از جمله برد، ترموستات، فیوز و ... بستگی دارد و باید توسط تعمیرکار بررسی شود.
 4. سوال: آیا اشعه ای که از مایکروویو ساطع میشود خطرناک است؟
  پاسخ: در صورت بسته بودن کاور مایکروفر اشعه آن خطرناک نیست ولی بهتر است فاصله یک متری حفظ شود.
 5. سوال: در صورتی که از تعمیرات ارائه شده راضی نباشیم چه اتفاقی رخ میدهد؟
  پاسخ: دارا بودن بیش از بیست هزار مشترک فعال گواه بر رضایت مشتریان از خدمات ماست؛ اما در صورتی که شما از خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران ما راضی نباشید در اسرع فرصت به مشکل شما رسیدگی میگردد و در صورت عدم رضایت امکان استرداد وجه پرداختی به شما وجود دارد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00180.html
شنبه, ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۰

اپل اجرای قابلیت‌های ایمنی کودک را به تأخیر می‌اندازد

طبق اعلام اپل، ویژگی‌های ایمنی کودک که ماه گذشته اعلام شده بود، به دلیل گرفتن بازخوردهای منفی به تعویق می‌افتد.

اپل ماه گذشته ویژگی‌های جدید ایمنی کودکان را در سه حوزه شامل اسکن تصاویر مبتنی - تعمیرات مایکروویو آبسرد - بر آی‌کلاد کاربران برای شناسایی مواد سوء‌استفاده جنسی از کودکان (CSAM)، ایمنی ارتباطات برای هشدار به - تعمیرات مایکروویو آبسرد - کودکان و والدین آن‌ها در هنگام دریافت یا ارسال عکس‌های جنسی واضح و راهنمای CSAM - تعمیرات مایکروویو آبسرد - گسترده در دستیار هوشمند سیری و بخش سرچ - تعمیرات مایکروویو آبسرد - رونمایی کرد که از قرار معلوم، به محافظت از افراد زیر ۱۷ سال در برابر مجرمان، متجاوزان و محدود کردن انتشار مواد سوءاستفاده جنسی از کودکان کمک می‌کند.

اپل می‌گوید تمامی ویژگی‌های جدید منطبق با استانداردهای حریم خصوصی این شرکت بهینه شده‌اند و اطمینان حاصل می‌کنند که می‌تواند اطلاعات مربوط به فعالیت مجرمانه را بدون تهدید اطلاعات خصوصی کاربران مطیع قانون به مقامات مربوطه ارائه بدهد. - تعمیرات مایکروویو آبسرد - ویژگی‌های امنیتی مذکور هم‌سو با انتشار به‌روزرسانی سیستم‌عامل‌های اپل در پاییز سال جاری میلادی به نمایش درخواهند آمد. شناسایی CSAM در حساب‌های آی‌کلاد فوتوز مهم‌ترین بخشی محسوب می‌شود که تمرکز اصلی اپل به ارائه آن معطوف شده است؛ اما اخیراً این ویژگی‌ها با انتقاد و نگرانی برخی از - تعمیرات مایکروویو آبسرد - صاحب‌نظران درباره نقض‌های احتمالی حریم خصوصی مواجه شده است.

روز گذشته اپل تأیید کرد که بازخورد مشتریان، - تعمیرات مایکروویو آبسرد - گروه‌های غیر انتفاعی و حمایتی، محققان و دیگران در مورد این ابزارها، سبب شده است که برنامه‌هایش را برای اجرای ویژگی‌های مذکور به تأخیر بیندازد. اپل در بیانیه‌ای می‌‌گوید:

ماه گذشته به‌منظور کمک به محافظت از کودکان و محدود کردن انتشار موارد سوء‌استفاده جنسی در برابر متجاوزانی که از ابزارهای ارتباطی برای به‌کارگیری و سوء‌استفاده از آن‌ها استفاده می‌کنند، برنامه‌ها و ویژگی‌هایی معرفی کردیم. بر اساس - تعمیرات مایکروویو آبسرد - بازخورد مشتریان، گروه‌های حمایتی، محققان و دیگران، تصمیم گرفته‌ایم قبل از انتشار این ویژگی‌های بسیار مهم ایمنی کودک، در ماه‌های آینده زمان بیشتری برای جمع‌آوری بازخوردها و پیشرفت‌ها اختصاص بدهیم.

به‌طور کلی، ابزارهای - تعمیرات مایکروویو آبسرد - ایمنی کودک اپل با بازخوردهای منفی مواجه شده‌اند و بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌هایی نظیر واتساپ، فیسبوک - تعمیرات مایکروویو آبسرد - و اپیک گیمز از آن انتقاد کرده‌اند. نگرانی‌ها از این است که دولت‌های سرکوبگر آزادی‌ بیان از این سیستم برای منافع خود استفاده کنند و دستگاه‌های تمامی افراد را با استفاده از پوشش شرکت‌های خصوصی برای دور زدن حمایت‌های قانون اساسی به‌ کار بگیرند. البته اپل نخستین شرکتی نیست که از این ابزار و - تعمیرات مایکروویو آبسرد - مکانیسم برای اسکن تصاویر سوء استفاده‌ی جنسی کودکان استفاده - تعمیرات مایکروویو آبسرد - می‌کند و از قرار معلوم این امری معمول در سایر شرکت‌ها نظیر گوگل و توییتر است.

اپل بارها این انتقادات را نادرست عنوان - تعمیرات مایکروویو آبسرد - کرده است و اریک نوینشواندر، رئیس بخش حریم خصوصی این - تعمیرات مایکروویو آبسرد - شرکت، اجرای برخی مکانیزم‌های این سیستم را شفاف‌سازی و در مصاحبه‌ی اخیرش خاطرنشان کرده است که سیستم جدید برای جلوگیری - تعمیرات مایکروویو آبسرد - از تهاجم و سوء‌استفاده دولت‌ها طراحی شده. اپل همچنین اسناد پشتیبانی را منتشر کرده که در آن، سیستم با جزئیات بیشتر، کارکرد آن و نحوه محافظت از آن در برابر تداخل توضیح داده - تعمیرات مایکروویو آبسرد - شده است. کریگ فدریگی، مدیر ارشد نرم‌افزار اپل، به‌تازگی اظهار داشته است که این شرکت در انتشار هم‌زمان سه ویژگی محافظتی کودک اشتباه کرده؛ زیرا منجر به ارزیابی نادرست و سوء تفاهم گسترده در رابطه با کارکرد این سیستم شده است.

مجموعه ویژگی‌های ایمنی کودک در ابتدا قرار بود که با به‌روزرسانی سیستم‌عامل‌های جدید اپل در ایالات متحده آغاز به کار کند؛ جایی که برخی از قوانین و - تعمیرات مایکروویو آبسرد - مصونیت‌های قضایی عملا هرگونه سوءاستفاده از کاربران را منع می‌کند - تعمیرات مایکروویو آبسرد - و در صورت تخطی، می‌تواند شرکت‌ها را با چالش‌های بسیار بزرگی مواجه کند؛ اما اکنون مشخص نیست اپل چه زمانی قصد دارد ویژگی‌های مهم و جنجالی یادشده را ارائه بدهد.

برای مطالعه‌ی تمام - تعمیرات مایکروویو آبسرد - مقالات مرتبط با اپل به این صفحه مراجعه کنید.
اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone