تعمیرات مایکروویو آزادی


انواع خدمات مشاوره و تعمیر مایکروویو در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های مایکروویو نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر مایکروویو دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: علت داغ نکردن مایکروویو چیست؟
  پاسخ: داغ نکردن مایکروفر دلایل مختلفی میتواند داشته باشد که خرابی برد فرمان، خرابی قطعات مربوط به قسمت های ولتاژ و اشعه و یا خرابی المنت ها از مواردی است که میتوان به آن اشاره کرد که باید توسط تکنسین تعمیرات مایکروفر بررسی شود.
 2. سوال: تفاوت مایکروفر با سولاردام چیست؟
  پاسخ: در مایکروفر غذا با اشعه گرم میشود ولی در سولاردام با استفاده از المنت و اشعه غذا گرم میشود
 3. سوال: آیا باید برای مایکروویو از محافظ برق استفاده کنیم؟
  پاسخ: به دلیل اینکه برد الکترونیکی مایکروفر و سایر قطعات برقی آن در برابر نوسانات برقی آسیب پذیر هستند استفاده از محافظ برق مناسب الزامی میباشد.
 4. سوال: آیا نصب مایکروویو در کنار اجاق گاز ایراد دارد؟
  پاسخ: بهتر است مایکروفر به دور از منابع حرارتی نصب گردد و در صورتی که محل استقرار اجاق گاز دقیقا کنار مایکروفر میباشد بهتر است به صورت همزمان از دو دستگاه استفاده نشود.
 5. سوال: ماکروفر هرچند وقت یکبار باید سرویس شود؟
  پاسخ: بله مایکروفر باید به طور مرتب سالیانه سرویس شده و فن آن تمیز گردد و فیلتر اشعه آن باید سالی یکبار تعویض شود.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00143.html
دوشنبه, ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۵

کمک Mi Band 6 به شیائومی برای پیشی‌گرفتن از اپل در بازار گجت‌های پوشیدنی

آمار منتشرشده نشان می‌دهد که می بند ۶ به شیائومی برای پیشی‌گرفتن از رقبایش در بازار مچ‌بندهای هوشمند کمک زیادی کرده است.

شیائومی در ماه ژوئن برترین تولیدکننده گوشی‌های هوشمند در جهان شناخته شد. در ماه - تعمیرات مایکروویو آزادی - یادشده، این شرکت ۱۷٫۱ درصد از سهم بازار جهانی را ازآنِ خود کرد و پس از آن، سامسونگ با ۱۵٫۷ درصد و اپل با ۱۴٫۳ درصد از سهم بازار جهانی، به‌ترتیب جایگاه‌های دوم و سوم را کسب کردند.

می بند ۶ شیائومی را در صدر بازار گجت‌های پوشیدنی قرار می‌دهد

در رقابت میان تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند، چگونه شیائومی در صدر جدول تکیه - تعمیرات مایکروویو آزادی - زد؟ جنگ ایالات متحده آمریکا علیه هواوی یکی از عوامل مهم این موفقیت است. اگر این تولیدکننده چینی به‌عنوان تهدید امنیت ملی در ایالات متحده آمریکا شناخته نمی‌شد، هواوی می‌توانست در‌حال‌حاضر برترین فروشنده تلفن هوشمند در جهان باشد. گفتنی است فروش شیائومی در اروپا نیز با موفقیت روبه‌رو شده است و این شرکت از استراتژی «فروش محصولات مقرون‌به‌صرفه» خود برای تصاحب بازار هندوستان استفاده می‌کند.

تعمیرات مایکروویو آزادی

به‌گزارش فون‌آرنا، به‌لطف عرضه می بند ۶ شیائومی نه‌تنها در صدر بازار گوشی‌های هوشمند قرار دارد؛ بلکه در‌حال‌حاضر، در مقام اول فهرست گجت‌های پوشیدنی نیز دیده می‌شود. طبق گزارش Canalys، در سه‌ماهه دوم سال جاری با ۲٫۶ درصد افزایش درمقایسه‌با سال گذشته، شیائومی هشت‌میلیون دستگاه مچ‌بند هوشمند عرضه کرده است که از ۷٫۹ میلیون دستگاه فروخته‌شده اپل بیشتر است. همچنین، نبرد سهام بازار بین این دو شرکت نیز بسیار نفس‌گیر بود و در‌نهایت، شیائومی با ۱۹٫۶ درصد از ۱۹٫۳ - تعمیرات مایکروویو آزادی - درصد اپل پیشی گرفت و توانست اول باشد.

در‌این‌میان، هواوی موفق شد مقام - تعمیرات مایکروویو آزادی - سوم را از‌آنِ خود - تعمیرات مایکروویو آزادی - کند. در بازه آوریل تا - تعمیرات مایکروویو آزادی - ژوئن، این شرکت ۳٫۷ میلیون دستگاه مچ‌بند هوشمند فروخت که درمقایسه‌با سه‌ماهه دوم سال قبل، کاهش ۵۳٫۹ درصدی را نشان می‌داد. بدین‌ترتیب، هواوی ۹٫۲ درصد سهام بازار را دست آورد که از سهام ۲۱ درصدی در سه‌ماهه دوم سال ۲۰۲۰ کمتر بود. Fitbit که اکنون متعلق به - تعمیرات مایکروویو آزادی - گوگل آلفابت است، پس از فروش ۳ میلیون دستگاه در سه‌ماهه - تعمیرات مایکروویو آزادی - دوم، ۷٫۳ درصد از سهام بازار را در دست گرفت و در جایگاه چهارم ایستاد که در‌مقایسه‌با ۲۰٫۶ درصد سال گذشته، کمتر - تعمیرات مایکروویو آزادی - بود.

سامسونگ با وجود افزایش ارزش ۱۱۴٫۱ درصدی سالانه و فروش ۲٫۵ میلیون دستگاه و به‌دست‌آوردن ۶٫۱ درصد سهم بازار، اکنون در رده پنجم قرار دارد. به‌طور‌کلی در این سه‌ماهه، ۴۰٫۹ میلیون - تعمیرات مایکروویو آزادی - دستگاه مچ‌بند هوشمند فروخته شده است که در‌مقایسه‌با تعداد فروخته‌شده در سه‌ماهه دوم سال ۲۰۲۰ افزایش ۵٫۶ - تعمیرات مایکروویو آزادی - درصدی را نشان می‌دهد. سینتیا چن، تحلیلگر شرکت تحقیقاتی Canalys می‌گوید:

شیائومی با تعجیل در - تعمیرات مایکروویو آزادی - عرضه می بند ۶ که - تعمیرات مایکروویو آزادی - دستگاه مناسب‌تری از نسخه قبلی‌اش است، کار عاقلانه‌ای انجام داد.

با نگاه‌کردن به جدول میزان فروش ساعت‌های هوشمند، متوجه می‌شویم اپل به‌لطف داشتن محبوب‌ترین ساعت در جهان، یعنی اپل واچ (Apple Watch)، موفق شده است در صدر - تعمیرات مایکروویو آزادی - جدول باقی بماند. ۷٫۹ میلیون دستگاه از گجت پوشیدنی اپل که در سه‌ماهه گذشته فروخته شد، سهم ۳۱٫۱ درصدی از بازار ساعت‌های هوشمند را ازآنِ این غول فناوری کرد.

هواوی نیز پس از فروش ۲٫۳ میلیون ساعت هوشمند در سه‌ماهه دوم در جایگاه بعدی قرار گرفت که برای ۹ درصد بازار به‌اندازه کافی مطلوب بود. - تعمیرات مایکروویو آزادی - هواوی بیش از نیمی از سهام بازار خود در فصل دوم ۲۰۲۰، یعنی ۱۸٫۹ درصد را از دست - تعمیرات مایکروویو آزادی - داده؛ درحالی‌که میزان محموله‌های آن ۳۳٫۹ درصد کاهش یافته است.

در‌این‌میان، گارمین (Garmin) با فروش ۱٫۹ میلیون دستگاه ساعت هوشمند از آوریل تا ژوئن، موفق شده است ۷٫۶ درصد - تعمیرات مایکروویو آزادی - از سهام بازار را در دست بگیرد - تعمیرات مایکروویو آزادی - و در جایگاه سوم بایستد. - تعمیرات مایکروویو آزادی - سامسونگ هم پس از فروش ۱٫۸ میلیون دستگاه ساعت هوشمند، در رتبه - تعمیرات مایکروویو آزادی - بعدی جای گرفت که درمقایسه‌با سال قبل افزایش ۸۴٫۷ درصدی را نشان می‌دهد. ناگفته نماند سامسونگ ۷ درصد از بازار جهانی ساعت‌های هوشمند را ازآنِ خود کرده - تعمیرات مایکروویو آزادی - است.

اپل واچ همچنان برترین ساعت هوشمند جهان است

در حوزه ساعت‌های هوشمند، شیائومی افزایش ۲۷۲٫۶ درصدی را شاهد بوده است و بدین‌ترتیب با فروش ۱٫۵ میلیون دستگاه ساعت هوشمند در‌مقایسه‌با تنها ۴۰۰ هزار دستگاه فروخته‌شده در سه‌ماهه مشابه سال گذشته، در رتبه پنجم جدول حمل‌و‌نقل جهانی ساعت‌های هوشمند قرار گرفت. بدین‌ترتیب، این شرکت ۵٫۷ درصد از کل بازار ساعت‌های هوشمند جهانی را به‌دست آورد.

تعمیرات مایکروویو آزادی

به‌طورکلی، در سه‌ماهه دوم امسال ۲۵٫۴ میلیون دستگاه تلفن هوشمند عرضه شده که ۳۷٫۹ درصد بیشتر از ۱۸٫۴ میلیون دستگاهی است که در سه‌ماهه دوم سال ۲۰۲۰ فروخته شده است. جیسون لو، مدیر تحقیقات Canalys می‌گوید:

فروشندگان در حال تلاش برای رسیدن به جهش نسلی بزرگ در فناوری ساعت‌های هوشمند هستند. آن‌ها مسائلی مانند تجربه کاربری و عمر باتری را بهبود می‌بخشند و رابط کاربری متمایزشان را توسعه می‌دهند و از اکوسیستم‌هایشان - تعمیرات مایکروویو آزادی - برای استفاده - تعمیرات مایکروویو آزادی - در محصولات جدید و منحصر‌به‌فرد استفاده می‌کنند.

لو خاطرنشان می‌کند که ردیابی سلامت و تناسب‌اندام، ویژگی‌های مهمی برای کاربران ساعت‌های هوشمند تلقی می‌شوند. او در‌این‌باره توضیح می‌دهد:

توانایی ارائه ویژگی‌های پیشرفته ردیابی سلامتی و ارائه داده‌های مفید به کاربران، برندگان و بازندگان دنیای ساعت‌های - تعمیرات مایکروویو آزادی - هوشمند را از هم متمایز می‌کند.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone