تعمیرات مایکروویو اشرفی


انواع خدمات مشاوره و تعمیر مایکروویو در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های مایکروویو نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر مایکروویو دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: آیا تعمیرکاری که مراجعه میکند تخصص کافی برای تعمیر ماکروفر من را دارد؟
  پاسخ: همه تعمیرکاران مایکروویو ما مدرک فنی تعمیرات لوازم خانگی را دارا بوده و تجربه ای چند ساله در زمینه تعمیرات دارند.
 2. سوال: چرا داخل مایکروفر جرقه میزند؟
  پاسخ: دلایلی مختلفی برای جرقه زدن داخل ماکروفر وجود دارد که میتوان به خرابی مگنترون، از بین رفتن عایق بدنه، خرابی عایق میکا و یا استفاده از ظروف فلزی و آلومینیومی اشاره کرد.
 3. سوال: روش تمیز کردن فضای داخلی ماکروفر چیست؟
  پاسخ: برای تمیز کردن فضای داخلی مایکروفر میتوان از محلول آب و آبلیمو استفاده نمود. به این صورت که این محلول را داخل یک لیوان ریخته و در دستگاه قرار میدهیم به مدت 15 دقیقه دستگاه کار کند. سپس فضای داخلی دستگاه را به کمک یک دستمال تمیز کنید.
 4. سوال: آیا نصب مایکروفر در کنار اجاق گاز مشکلی ایجاد میکند؟
  پاسخ: نصب مایکروویو در کنار اجاق گاز توصیه نمیشود و بهتر است که مایکروویو به دور از منابع حرارتی قرار بگیرد.
 5. سوال: در صورتی که از تعمیرات ارائه شده راضی نباشیم چه اتفاقی رخ میدهد؟
  پاسخ: دارا بودن بیش از بیست هزار مشترک فعال گواه بر رضایت مشتریان از خدمات ماست؛ اما در صورتی که شما از خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران ما راضی نباشید در اسرع فرصت به مشکل شما رسیدگی میگردد و در صورت عدم رضایت امکان استرداد وجه پرداختی به شما وجود دارد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00155.html
یکشنبه, ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۰

اعضای کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی مشخص شد+ به‌روزرسانی

اعضای کمیسیون مشترک‌ بررسی «طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی» براساس اصل ۸۵ قانون اساسی مشخص شدند. کمیسیون مشترک قرار است در صحن غیرعلنی مجلس این طرح را بررسی کند و سپس به‌صورت آزمایشی به اجرا درآورد.

امروز، ۱۴ شهریور و در جلسه غیرعلنی، اعضای کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت از بین نمایندگان کمیسیون‌های مختلف انتخاب شده‌اند. تا لحظه نگارش این خبر، نام احمدحسین فلاحی و مهرداد ویس‌کرمی از کمیسیون آموزش؛ احمد امیرآبادی فراهانی و محمد باقری‌بناب از کمیسیون اقتصادی؛ غلام‌رضا منتظری، بیژن نوباوه وطن، حسین میرزایی و علی یزدی‌خواه از کمیسیون فرهنگی؛ لطف‌الله سیاه‌کلی، رضا تقی‌پور، علی جدی و مصطفی طاهری از کمیسیون صنایع منتشر شده است. هنوز نمایندگان پنج کمیسیون برای حضور در کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت معرفی نشده‌اند. 

مهر ۱۳۹۷، اولین‌بار ماهنامه پیوست طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و سامان‌دهی پیام‌رسان‌های اجتماعی را با عنوان پیش‌نویس طرح حمایت از پیام‌رسان‌های اجتماعی در مجلس دهم منتشر کرد. درنهایت، بررسی این طرح به عمر این مجلس نرسید و بررسی‌اش با تغییرات در آن به مجلس یازدهم سپرده شد. مرداد ۱۳۹۹، طرح «صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و سامان‌دهی پیام‌رسان‌های اجتماعی» در مجلس یازدهم اعلام وصول شد؛ اما به‌دنبال اعتراض‌ها و انتقاد‌های بسیار مسکوت ماند تا درنهایت در تیر ۱۴۰۰، طرح صیانت بعد از تغییرات و فراوان در صحن علنی مجلس مطرح شد. بااین‌حال، مجددا این طرح با اعتراض بسیاری از فعالان حوزه ICT مواجه شد.

برخی فعالان ICT معتقد بودند بندهایی از این طرح به‌جای صیانت از کاربران در فضای مجازی، راهی برای محدودکردن آن‌ها در اینترنت است؛ چرا‌که برای نمونه ورودی و خروجی پهنای باند کشور که به‌تازگی آزادسازی آن شروع شده است، از دولت گرفته و به نیروهای مسلح سپرده یا وزارت ارتباطات مکلف می‌شود پهنای‌ - تعمیرات مایکروویو اشرفی - باند استفاده‌کنندگان از پیام‌رسان‌های خارجی را دو برابر استفاده - تعمیرات مایکروویو اشرفی - از پیام‌رسان‌های داخلی حساب کند. همچنین، کسانی که از فیلترشکن - تعمیرات مایکروویو اشرفی - استفاده کنند، مجازاتی مانند حبس و جزای نقدی درانتظارشان خواهد بود.

با شدت‌گرفتن این اعتراض‌ها نمایندگان مجلس اعلام کردند که این طرح اصلی نیست و طرحی که در کمیسیون فرهنگی تهیه شده، بسیار متفاوت‌تر از طرحی است که در اینترنت پخش شده. بعد از پستی‌و‌بلندی‌‌های بسیار، بالاخره خبرگزاری مهر - تعمیرات مایکروویو اشرفی - طرح اصلی صیانت از کاربران در فضای - تعمیرات مایکروویو اشرفی - مجازی را منتشر کرد که با نسخه قبلی خود تفاوت داشت.

در این طرح که از آن به‌عنوان طرح نهایی یاد می‌شود، تفاوت‌ها بدین‌شکل بود که اگر پیش از این مرزبانی دیجیتالی به‌عهده نیروهای مسلح گذاشته شده - تعمیرات مایکروویو اشرفی - بود، براساس پیش‌نویس جدید، مرزبانی به کارگروه مدیریت گذرگاه امین - تعمیرات مایکروویو اشرفی - مرزی با ریاست مرکز ملی فضای مجازی سپرده می‌شود. اگر هم پیش‌تر فیلترینگ در‌انتظار پلتفرم‌های خارجی‌ای بود که در پنجره واحد - تعمیرات مایکروویو اشرفی - مدنظر طرح مجلس ثبت‌نام نمی‌کردند، در پیش‌نویس جدید تا زمان جایگزین‌شدن این پلتفرم‌ها با پلتفرم‌های داخلی مشابه یا پلتفرم‌های خارجی دارای مجوز، آن‌ها فیلتر نخواهند شد.

انتشار این طرح جدید صدای بسیاری از مدیران استارت‌آپی و کاربران را بلند کرد؛ چرا‌که به‌باور آن‌ها، مجلس با این طرح به‌جای صیانت از کاربران در فضای مجازی، برای محدود‌کردن اینترنت و افزایش فیلترینگ تلاش می‌کند. در‌مقابل این اعتراض‌ها، مجلس قدم دیگری برداشت که صدای معترضان به این طرح را بلند‌تر کرد. ۶ مرداد، نمایندگان مجلس با بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران براساس اصل ۸۵ قانون اساسی موافقت کردند. بدین ترتیب، این طرح در - تعمیرات مایکروویو اشرفی - صحن علنی بررسی نخواهد شد و در کمیسیونی مشترک بررسی و سپس به‌صورت آزمایشی به اجرا گذاشته می‌شود.

به‌دنبال انتشار این خبر و اصرار مجلس، از وزیر ارتباطات گرفته تا شرکت‌های استارتاپی اعتراضشان به این طرح را در قالب بیانیه و نامه‌های گوناگون منتشر کردند. محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات دولت دوازدهم، در دو نامه به رئیس مجلس و رئیس‌جمهوری اعلام کرد که طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی از یک سو علاوه‌بر محدود‌ کردن کاربران و کسب‌وکارها در فضای مجازی و - تعمیرات مایکروویو اشرفی - افزایش فیلترینگ شبکه‌های مجازی، باعث کاهش نقش سیاست‌گذاری دولت در حوزه ICT می‌شود - تعمیرات مایکروویو اشرفی - و از سوی دیگر - تعمیرات مایکروویو اشرفی - حذف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را نیز به‌دنبال خواهد داشت.

همچنین، انجمن تجارت الکترونیکی در نامه‌ای به رئیس مجلس درباره ایرادت طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی گفت و اعلام کرد طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی باعث بی‌اعتمادی کاربران به خدمات‌دهندگان داخلی می‌شود. در‌ادامه نیز، بیانیه انتقادی ۴۷ شرکت استارت‌آپی به طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی منتشر شد که طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی به‌جای کمک، به کسب‌وکارهای‌ اینترنتی - تعمیرات مایکروویو اشرفی - صدمه می‌زند.

با افزایش این نامه‌ها و بیانیه‌های گوناگون، برخی - تعمیرات مایکروویو اشرفی - نمایندگان ازجمله مجتبی توانگر نیز مخالفت خود با این طرح و بررسی‌اش براساس اصل ۸۵ قانون اساسی را اعلام کرد و گفت طرح لغو بررسی طرح صیانت براساس اصل ۸۵ به هیئت‌رئیسه تقدیم شده است. در‌نهایت، برخی نمایندگان مجلس در جلسه ۱۹ مرداد به بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی براساس اصل ۸۵ قانون اساسی رأی دادند.

به‌روزرسانی:

کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نیز الیاس نادران نماینده مردم تهران، - تعمیرات مایکروویو اشرفی - ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و مهرداد گودرزوند چگینی نماینده مردم رودبار را برای - تعمیرات مایکروویو اشرفی - عضویت در کمیسیون ویژه طرح صیانت انتخاب کردند. همچنین نصرالله پژمانفر‌ که خودش یکی از طراحان اولیه - تعمیرات مایکروویو اشرفی - این طرح بوده از کمیسیون اصل نود برای حضور در این کمیسیون مشترک معرفی شده - تعمیرات مایکروویو اشرفی - است.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone