تعمیرات مایکروویو افسریه


انواع خدمات مشاوره و تعمیر مایکروویو در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های مایکروویو نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر مایکروویو دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: دلیل خرابی لامپ مایکروفر چیست؟
  پاسخ: لامپ مایکروفر بر اثر محکم بستن درب دستگاه و یا نوسانات برقی و چربی گرفتن دستگاه ممکن است بسوزد.
 2. سوال: قطعه سنسور وزن چه نقشی در مایکروفر دارد؟
  پاسخ: سنسور وزن مایکروفر وظیفه سنجش وزن مواد داخل مایکروفر را برعهده دارد و در برنامه هایی همچون دیفراست مورد استفاده قرار میگیرد.
 3. سوال: هزینه تعمیرات سولاردام را چگونه باید پرداخت کنم؟
  پاسخ: شما میتوانید از طریق دستگاه کارتخوان یا انتقال وجه با همراه بانک و همچنین به صورت نقد هزینه تعمیر مایکروویو را پرداخت نمایید.
 4. سوال: کارشناسی که برای تعمیر ماکروفر مراجعه میکند قطعات مورد نیاز را همراه خود می آورد؟
  پاسخ: کارشناسان ما معمولا قطعاتی که احتمال خرابی آن ها در سولاردام بیشتر است را به همراه خود دارند، همچنین امکان ارسال قطعه مورد نیاز توسط پیک وجود دارد.
 5. سوال: مایکروفر چگونه غذا را گرم میکند؟
  پاسخ: نحوه کار ماکروویو به این صورت است که با ارسال امواج به مولکول های داخل مواد غذایی، باعث جنبش آن ذرات شده و بر اثر تبخیر آب داخل مواد غذایی، عمل گرم شدن انجام میگیرد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00243.html
سه شنبه, ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۵

اپل سرویس استریم موسیقی کلاسیک پرایم‌فونیک را خرید

اپل روز گذشته اعلام کرد که سرویس استریم موسیقی پرایم‌فونیک را خریده است؛ سرویسی که احتمالا در بهبود کمیت و کیفیت موسیقی‌های کلاسیک در اپل موزیک نقش بسزایی ایفا خواهد کرد.

اپل به‌منظور بهبود اپل موزیک و جذاب‌تر کردن آن برای کاربران، ازاین‌پس از محتوای کلاسیک سرویس پرایم‌فونیک بهره خواهد گرفت. - تعمیرات مایکروویو افسریه - این شرکت معمولا علاقه خاصی به محتوای کلاسیک دارد و در گذشته نیز - تعمیرات مایکروویو افسریه - این را بارها نشان داده است. درحقیقت، غول دنیای فناوری با این خرید بزرگ‌ترین گام خود برای آوردن موسیقی کلاسیک به اپل موزیک را برداشته است. 

اولیور شوسر، معاون ارشد اپل موزیک و بیتس، درباره خرید پرایم‌فونیک می‌گوید:

ما عاشق موسیقی کلاسیک هستیم و برای آن احترام زیادی قائلیم. پرایمفونیک به یکی از سرویس‌های محبوب برای علاقه‌مندان به موسیقی کلاسیک تبدیل شده است. با کمک یکدیگر، ما ویژگی‌های کلاسیک جدید فوق‌العاده‌ای - تعمیرات مایکروویو افسریه - به اپل موزیک می‌آوریم و - تعمیرات مایکروویو افسریه - در آینده‌ای نزدیک، تجربه کلاسیک اختصاصی ارائه خواهیم داد که واقعا بهترین در - تعمیرات مایکروویو افسریه - جهان خواهد بود.

دراین‌میان، پرایم‌فونیک نیز بیانیه‌ای منتشر کرده و در آن گفته است:

پرایم‌فونیک سه سال پیش برای خلق آینده‌ای بهتر برای موسیقی کلاسیک با پرداختن به چالش‌ها و پیچیدگی‌های ژانر برای دوران کنونی راه‌اندازی شد. ما مجبور شدیم سرویس پخش استریمی ایجاد کنیم که واقعا از نظر کلاسیک مناسب باشد؛ بنابراین، این کاری است که ما در سه سال گذشته انجام دادیم؛ اما برای دستیابی کامل به مرحله بعدی مأموریت خود، باید تخصص استریم کلاسیک خود را برای میلیون‌ها شنونده در سراسر جهان به‌ارمغان بیاوریم.

ما به‌عنوان استارتاپ ارائه‌دهنده محتوای فقط کلاسیک نمی‌توانیم به اکثر شنوندگان جهانی برسیم؛ به‌ویژه آن‌هایی که به بسیاری از ژانرهای موسیقی دیگر نیز گوش می‌دهند؛ ازاین‌رو، به این نتیجه رسیدیم که برای دستیابی به رسالتمان، باید با سرویس پخش استریمی برجسته‌ای همکاری کنیم که همه ژانرهای موسیقی را - تعمیرات مایکروویو افسریه - در‌بر می‌گیرد و همانند ما عاشق موسیقی کلاسیک است. امروز خوشحالیم که گامی - تعمیرات مایکروویو افسریه - بزرگ برای انجام - تعمیرات مایکروویو افسریه - مأموریت خود برداشتیم. پرایم‌فونیک در حال پیوستن به اپل موزیک است!

توماس استفنس، بنیان‌گذار و مدیرعامل - تعمیرات مایکروویو افسریه - شرکت یادشده می‌گوید:

آوردن بهترین‌های پرایم‌فونیک - تعمیرات مایکروویو افسریه - به مشترکان اپل موزیک پیشرفتی فوق‌العاده برای صنعت موسیقی - تعمیرات مایکروویو افسریه - کلاسیک است. هنرمندان عاشق سرویس ما و کارهایی هستند که در این حوزه انجام داده‌ایم. درحال‌حاضر، توانایی پیوستن به اپل برای ارائه بهترین تجربه مطلق به میلیون‌ها شنونده داریم. باید موسیقی کلاسیک را به جریان اصلی صنعت وارد و نسل جدیدی از نوازندگان را با نسل بعدی مخاطبان متصل کنیم.

گفتنی است سرویس مذکور دیگر مشترک جدید نمی‌پذیرد و از ۷ سپتامبر (۱۶ شهریور) آفلاین خواهد شد. مشترکان فعلی نیز می‌توانند شش ماه اشتراک رایگان اپل موزیک را دریافت کنند. در ابتدا، مشترکان اپل موزیک از محتوای جدید منحصر‌به‌فرد پرایم‌فونیک و لیست پخش این سرویس بهره‌مند خواهند شد. افزون‌براین، اپل قصد دارد مرور و - تعمیرات مایکروویو افسریه - جست‌وجوی موسیقی کلاسیک را در - تعمیرات مایکروویو افسریه - ماه‌های آینده بهبود بخشد.

اپل همچنین قصد دارد در سال آینده میلادی، برنامه کلاسیکی ویژه اپل موزیک را راه‌اندازی کند. این سیستم مبتنی‌بر سیستم فعلی پرایم‌فونیک خواهد بود؛ اما ویژگی‌های جدید و نامشخص دیگر را نیز ارائه خواهد داد.

برای مطالعه تمام مقالات مرتبط با اپل به این صفحه مراجعه کنید.
اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone