تعمیرات مایکروویو اندیشه


انواع خدمات مشاوره و تعمیر مایکروویو در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های مایکروویو نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر مایکروویو دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: آیا اشعه مایکروویو خطرناک است؟
  پاسخ: اشعه مایکروفر در هنگامی که کاور دستگاه بسته باشد خطرناک نیست ولی بهتر است فاصله یک متر در هنگام کارکرد با مایکروفر رعایت شود.
 2. سوال: علت گرم نکردن مایکروویو چیست؟
  پاسخ: گرم نکردن مایکروفر به عوامل متعددی از جمله مگنترون، خازن، دیود، فیوز و برد الکترونیکی ارتباط دارد که نیازمند بررسی توسط کارشناسان متخصص را دارد.
 3. سوال: آیا تکنسینی که برای تعمیر مایکروویو من مراجعه میکند تخصص لازم را دارد؟
  پاسخ: تمامی کارشناسان سولاردام ما دارای مدرک فنی تعمیرات لوازم خانگی بوده و دارای تجربه چندین سال در زمینه تعمیرات هستند.
 4. سوال: ماکروفر هرچند وقت یکبار باید سرویس شود؟
  پاسخ: بله مایکروفر باید به طور مرتب سالیانه سرویس شده و فن آن تمیز گردد و فیلتر اشعه آن باید سالی یکبار تعویض شود.
 5. سوال: آیا تعمیرات سولاردام در محل انجام میشود یا دستگاه به کارگاه حمل می شود؟
  پاسخ: در اکثر موارد تعمیرات مایکروویو در منزل مشتری انجام میگردد اما در صورت خرابی قطعاتی همچون برد الکترونیکی، فقط قطعه دارای ایراد جهت تعمیر به کارگاه حمل میگردد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00323.html
شنبه, ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

جک دورسی قصد دارد صرافی غیرمتمرکزی برای بیت کوین بسازد

یکی از زیرمجموعه‌های شرکت اسکوئر با نام TBD برای اولین بار در تیر ۱۴۰۰ (جولای ۲۰۲۱) اعلام کرد که قصد دارد صرافی غیرمتمرکز، آزاد و بدون نیاز به مجوزی ایجاد کند که تمرکز اصلی آن بر بیت کوین باشد.

 جک دورسی، مدیرعامل اسکوئر، آخرین سرمایه‌گذاری این پلتفرم را توسعه صرافی غیرمتمرکزی برای بیت کوین معرفی کرد. او در توییت روز جمعه ۵ شهریور ۱۴۰۰ خود اعلام کرد که TBD قرار است به‌زودی صرافی غیرمتمرکزی برای بیت کوین ایجاد کند. 

به‌گزارش کوین تلگراف، TBD یکی از واحد‌های زیرمجموعه شرکت اسکوئر محسوب می‌شود که طبق گفته سرپرست پروژه، مایک بروک (MikeBrook)، قصد دارد با ایجاد پلتفرمی، تأمین مالی والتی غیرحضوری برای تسهیل ارتباطات داخلی و خارجی بیت کوین را در هر نقطه از جهان به‌عهده بگیرد.

هدف TBD ایجاد صرافی متن‌باز، بدون مجوز و جامع خواهد بود که رمزارز بومی آن بیت کوین است و مدل حکومتی یا بنیادی تحت کنترل این شرکت را ندارد.

مایک بروک گفت:

ایده‌ ما برای تبدیل ارزهای دیجیتال به پول فیات در این صرافی‌ غیرمتمرکز، به‌شکلی است که  قابلیت یکپارچه‌سازی با هر والت‌ یا سرویسی را داشته باشد و کاربر نیز وجود - تعمیرات مایکروویو اندیشه - آن را احساس نکند. 

او اضافه کرد که این صرافی منطبق با قوانین ضدپولشویی و احراز هویت مشتری عمل می‌کند. دورسی در تیر ۱۴۰۰ (جولای ۲۰۲۱) اعلام کرده بود که اسکوئر در حال توسعه کسب‌و‌کاری آزاد، بدون نیاز به مجوز و غیرمتمرکز با تمرکز اصلی بر بیت کوین است. پروژه TBD - تعمیرات مایکروویو اندیشه - پس از بررسی‌های اسکوئر برای توسعه والت سخت‌افزاری متن‌باز بیت کوین معرفی شده بود.

 دیدگاه شما درباره ایجاد این صرافی غیرمتمرکز و تأثیر آن بر بازار بیت کوین - تعمیرات مایکروویو اندیشه - چیست؟ 

 

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone