تعمیرات مایکروویو تهران


انواع خدمات مشاوره و تعمیر مایکروویو در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های مایکروویو نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر مایکروویو دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: دود کردن ماکروویو میتواند به چه علت باشد؟
  پاسخ: وقتی دستگاه در برنامه گریل کار میکند چربی های روی المنت دچار سوختن شده و دود میکند و مشکلی ندارد.
 2. سوال: آیا نصب مایکروفر در کنار اجاق گاز مشکلی ایجاد میکند؟
  پاسخ: بهتر است مایکروفر به دور از منابع حرارتی نصب گردد و در صورتی که محل استقرار اجاق گاز دقیقا کنار مایکروفر میباشد بهتر است به صورت همزمان از دو دستگاه استفاده نشود.
 3. سوال: آیا باید برای مایکروویو از محافظ برق استفاده کنیم؟
  پاسخ: بله، با توجه به اینکه برد مایکروفر در برابر نوسانات برقی آسیب پذیر هستند، بهتر است از یک محافظ استاندارد استفاده نمایید.
 4. سوال: خازن در مایکروفر چه عملی را انجام میدهد؟
  پاسخ: در مایکروفر خازن عمل دوبرابر کردن ولتاژ دریافت شده از ترانس و انتقال آن به مگنترون را انجام میدهد.
 5. سوال: علت خرابی المنت مایکروویو چه میتواند باشد؟
  پاسخ: المنت مایکروفر بر اساس کثیفی و گرفتن چربی و یا عوامل بیرونی ممکن است دچار آسیب شود و باید توسط تعمیرکار بررسی شود.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00193.html
پنجشنبه, ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۵

اپل احتملا سامسونگ را از زنجیره تأمین لنزهای پریسکوپی کنار خواهد گذاشت

گفته می‌شود اپل قصد دارد برخی مدل‌های آیفون ۲۰۲۳ را به لنزهای پریسکوپی مجهز کند؛ اما ظاهرا لنزهای مذکور را از سامسونگ تهیه نخواهد کرد.

شواهد نشان می‌دهد - تعمیرات مایکروویو تهران - کوپرتینویی‌ها سال ۲۰۲۳ اولین‌بار طراحی لنز تله پریسکوپ را به گوشی‌های آیفون می‌آورند. لنزهای پریسکوپ یا لنزهای تاشو معمولا از مجموعه‌ای از منشور و آینه تشکیل شده‌اند که به‌طورمؤثر فاصله کانونی آرایه‌ی دوربین را در ابعادی جمع‌وجور افزایش می‌دهند. جالب است بدانید که سامسونگ الکترونیک-مکانیک به‌دلیل تصاحب شرکت کورفوتونیکس (Corephotonix) در سال ۲۰۱۹ و در اختیار داشتن تمام پتنت‌های آن، صاحب امتیاز بسیاری از - تعمیرات مایکروویو تهران - اختراعات مربوط به این فناوری است.

بااین‌حال، گزارش جدیدی از The Elec نشان می‌دهد که اپل قصد دارد سامسونگ را از زنجیره تأمین خود برای ماژول دوربین تاشو در سال ۲۰۲۳ حذف کند. این نشریه قبلا ادعا کرده بود که ال‌جی اینوتک وظیفه مونتاژ دوربین‌های پریسکوپی - تعمیرات مایکروویو تهران - را برعهده خواهد داشت. گفته می‌شد اپل احتملا از اجزا و قطعات ساخته‌شده‌ی سامسونگ برای ارائه‌ی لنزهای «تله‌فوتو تاشو» در برخی از مدل‌های آیفون ۲۰۲۳ استفاده خواهد و متعاقبا بزرگ‌نمایی اپتیکال را بدون کاهش کیفیت تصاویر به میزان چشمگیری افزایش خواهد داد.

از قرار - تعمیرات مایکروویو تهران - معلوم، زیرمجموعه‌ی سامسونگ، یعنی Electro-Mechanics، اجزایی مانند محرک‌ها و لنزها را به ال‌جی اینوتک می‌فروشد و الجی - تعمیرات مایکروویو تهران - نیز پس از مونتاژ، آن‌ها را برای استفاده در دوربین به اصطلاح پریسکوپی به اپل تحویل می‌دهد. به‌نوعی الجی واسطه‌ی میان سامسونگ و اپل خواهد بود و ظاهرا این حرکت از آسیب‌دیدن روابط تجاری اپل با الجی مانع می‌شود و مسائل مربوط به ثبت اختراع را برطرف می‌کند.

گزارش - تعمیرات مایکروویو تهران - جدید خاطرنشان می‌کند که اپل در صدد این - تعمیرات مایکروویو تهران - است تا قطعات را به‌صورت جداگانه تهیه کند و به احتمال - تعمیرات مایکروویو تهران - زیاد پتنت‌های سامسونگ مانع برنامه‌های اپل خواهند شد. بااین‌حال، اپل می‌تواند راه حلی را برای این موضوع پیدا - تعمیرات مایکروویو تهران - یا مجوزهای لازمه را از سامسونگ خریداری کند.

گزارشی در ماه گذشته نشان می‌داد که اپل به‌جای تهیه دوربین‌های از پیش مونتاژشده، از بازوی تولیدی فاکسکان به‌منظور مونتاژ اجزای دوربین استفاده خواهد کرد. هزینه‌ی مونتاژ - تعمیرات مایکروویو تهران - ماژول‌های دوربین آیفون‌های آینده می‌تواند ارزان‌تر از حال حاضر باشد؛ زیرا - تعمیرات مایکروویو تهران - اپل قصد دارد با تهیه جدادگانه - تعمیرات مایکروویو تهران - اجزای دوربین، مونتاژ نهایی آن‌ها را به غول تایوانی صنعت مونتاژ، یعنی فاکسکان بسپاد. در واقع، این فرایند منجر به کاهش واسطه - تعمیرات مایکروویو تهران - و به‌تبع هزینه‌ی مونتاژ می‌شود.

گفتنی است که مینگ‌چی کو نیز پیش‌تر گفته بود که اپل قصد دارد آیفون‌های ۲۰۲۳ را به دوربین پریسکوپی مجهز کند. اپل همچنین احتمالا سال آینده میلادی در آیفون ۱۴ از طراحی دوربین تک‌بدنه (یکپارچه) استفاده خواهد کرد که موتور سیم‌پیچ صوتی دوربین را با آرایه‌ی لنز آن ادغام می‌کند. در‌مقایسه‌با - تعمیرات مایکروویو تهران - ماژول‌های فعلی که از اجزای مشابه قطعات جداگانه و مجزا بهره می‌برند، طراحی جدید می‌تواند فضای داخلی دستگاه را آزاد - تعمیرات مایکروویو تهران - کند و مقاومت - تعمیرات مایکروویو تهران - دستگاه را - تعمیرات مایکروویو تهران - افزایش دهد.

برای مطالعه‌ی - تعمیرات مایکروویو تهران - تمام مقالات مرتبط با آیفون به این صفحه مراجعه کنید.
اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone