تعمیرات مایکروویو جردن


انواع خدمات مشاوره و تعمیر مایکروویو در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های مایکروویو نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر مایکروویو دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: وظیفه المنت ماکروفر چیست؟
  پاسخ: المنت مایکروفر وظیفه گریل کردن را برعهده دارد و برای برنامه های پخت و پز استفاده میشود.
 2. سوال: وظیفه فیوز در مایکروویو چیست؟
  پاسخ: وظیفه فیوز در مایکروویو این است که از ورود ولتاژ اضافی و خرابی ترانس و مگنترون جلوگیری کند.
 3. سوال: علت خرابی المنت مایکروویو چه میتواند باشد؟
  پاسخ: المنت مایکروفر بر اساس کثیفی و گرفتن چربی و یا عوامل بیرونی ممکن است دچار آسیب شود و باید توسط تعمیرکار بررسی شود.
 4. سوال: دلیل خرابی لامپ مایکروفر چیست؟
  پاسخ: محکم بسته شدن درب دستگاه و یا چربی گرفتن دستگاه و نوسانات برقی میتواند باعث خرابی لامپ مایکروویو بشود.
 5. سوال: چقدر طول میکشد تا تعمیرکار سولاردام جهت رفع عیب مراجعه کند؟
  پاسخ: نهایتا پس از 60 دقیقه بعد از ثبت درخواست کارشناسان سولاردام ما با شما تماس گرفته و جهت زمان مراجعه، با شما هماهنگ میکنند.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00093.html
چهار شنبه, ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰

برنامه‌ چهارساله‌ سامسونگ برای ساخت دوربینی ۵۷۶ مگاپیکسلی

طبق برخی گزارش‌ها، سامسونگ روی دوربینی با رزولوشن ۵۷۶ مگاپیکسلی کار می‌کند و گویا تا چهار سال آینده، دوربین جدیدش را به مرحله تولید انبوه خواهد رساند.

مدت بسیار کمی از معرفی دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی سامسونگ به نام ایزوسل HP1 برای گوشی‌های هوشمند می‌گذرد. گویا شیائومی اولین مشتری این دوربین خواهد - تعمیرات مایکروویو جردن - بود و قصد دارد ایزوسل HP1 را در پرچم‌دار نسل بعدی‌اش استفاده کند. با‌این‌حال بنابر برخی گزارش‌ها، سامسونگ به‌دنبال ساخت حسگری تقریبا ۶۰۰ مگاپیکسلی است.

در گزارش اخیر AndroidAuthority، آمده است که سران سامسونگ درصددد معرفی دوربینی ۵۷۶ مگاپیکسلی تا سال ۲۰۲۵ هستند. سال ۲۰۲۰، اسلایدی از برنامه‌های آتی سامسونگ در زمینه تولید حسگر برای دوربین‌های گوشی هوشمند در فضای مجازی منتشر شد. در اسلاید یادشده، برنامه‌های سامسونگ در زمینه تولید حسگر را از سال ۲۰۰۰ تا سال ۲۰۲۵ می‌شد دنبال کرد.

در سال ۲۰۰۰، سامسونگ توانست حسگری با رزولوشن ۰/۳ مگاپیکسلی بسازد. موفقیت‌های این شرکت کره‌ای در زمینه تولید حسگر تا جایی پیشرفت کرد که - تعمیرات مایکروویو جردن - سال ۲۰۲۰ اولین حسگر ۱۰۸ مگاپیکسلی را برای گوشی‌های هوشمند معرفی کرد و از آن در محصولات شرکت‌های مختلف استفاده شد. در اسلاید مذکور، حتی به برنامه‌های آینده سامسونگ نیز اشاره شده - تعمیرات مایکروویو جردن - بود. سامسونگ توانست در سال ۲۰۲۱ حسگری ۲۰۰ مگاپیکسلی رونمایی کند که البته در اسلاید به حالت رقمی بزرگ‌تر از ۱۰۸ مگاپیکسل به‌نمایش درآمده بود.

تعمیرات مایکروویو جردن

سامسونگ باردیگر توانست با معرفی - تعمیرات مایکروویو جردن - ایزوسل HP1 - تعمیرات مایکروویو جردن - برتری‌اش در بازار دوربین‌های مناسب برای گوشی‌های هوشمند را نشان دهد و اولین حسگر ۲۰۰ مگاپیکسلی را برای گجت‌های هوشمند رونمایی کند. آخرین رقمی - تعمیرات مایکروویو جردن - که اسلاید نشان می‌داد، به سال ۲۰۲۵ می‌رسید؛ حسگری ۵۷۶ مگاپیکسلی که رقمی فراتر از رزولوشن دید - تعمیرات مایکروویو جردن - چشم انسان است. در ابتدا، رسانه‌ها عدد قرارگرفته در اسلاید را به‌نوعی بازارگرمی تلقی کردند؛ اما با واکنش سران سامسونگ مشخص - تعمیرات مایکروویو جردن - شد چنین اتفاقی در آینده رقم خواهد خورد و این - تعمیرات مایکروویو جردن - شرکت به‌دنبال تولید حسگری با رزولوشنی نزدیک به ۶۰۰ - تعمیرات مایکروویو جردن - مگاپیکسل است.

در رویداد SEMI Europe Summit، یکی از مقام‌های بلندپایه - تعمیرات مایکروویو جردن - سامسونگ خبر ساخت دوربین ۵۷۶ مگاپیکسلی را تأیید کرد. به‌گفته این - تعمیرات مایکروویو جردن - مقام بلندپایه، حسگر مدنظر هم‌اکنون در - تعمیرات مایکروویو جردن - مراحل طراحی قرار دارد و رسیدنش به مرحله تولید انبوه تا سال ۲۰۲۵ طول می‌کشد.

با‌‌‌توجه‌‌به گزارش‌ها، این حسگر ویژه گوشی‌های هوشمند نخواهد بود و سامسونگ چنین دوربینی با رزولوشن نزدیک به ۶۰۰ مگاپیکسل را برای استفاده در خودروها و تجهیزات پزشکی و پهپادها می‌سازد. چنین اقدامی کاملا منطقی به‌نظر می‌رسد؛ زیرا استفاده از حسگری ۵۷۶ مگاپیکسلی در گوشی‌های - تعمیرات مایکروویو جردن - هوشمند توجیه منطقی ندارد.

تعمیرات مایکروویو جردن

از مشخصات دوربین - تعمیرات مایکروویو جردن - ۵۷۶ مگاپیکسلی سامسونگ اندازه پیکسل ۰/۸ میکرومتری و فاصله کانونی ۲۲ میلی‌متری - تعمیرات مایکروویو جردن - آن است. به‌نظر می‌رسد بخش تولید حسگر دوربین سامسونگ در سال‌های - تعمیرات مایکروویو جردن - آینده دیگر به‌صورت گسترده فقط به گجت‌های هوشمند خلاصه نخواهد شد و حسگرهای این شرکت را در محصولات مختلفی ازجمله پهپادها، اینترنت اشیاء و... می‌توان مشاهده کرد.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره حسگر ۵۷۶ مگاپیکسلی سامسونگ چیست؟ اگر گوشی هوشمندی با دوربینی ۵۷۶ مگاپیکسلی به بازار عرضه شود، حاضرید آن را بخرید؟

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone