تعمیرات مایکروویو جمهوری


انواع خدمات مشاوره و تعمیر مایکروویو در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های مایکروویو نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر مایکروویو دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: سولاردام گرم نمیکند اشکال از چیست؟
  پاسخ: گرم نکردن مایکروویو به پارامترهای مختلفی ارتباط دارد که میتوان به خرابی مگنترون، خازن، دیود، فیوز و برد اشاره نمود که نیازمند بررسی توسط تعمیرکاران متخصص میباشد.
 2. سوال: آیا نوسانات برقی از دلایل خرابی مگنترون مایکروفر است؟
  پاسخ: خیر، مگنترون مایکروفر قطعه ای است که مستقیما در ارتباط با برق ورودی نبوده و نوسانات برقی تاثیری در خرابی آن ندارد.
 3. سوال: خرابی میکروسوییچ مایکروفر به چه دلیل میباشد؟
  پاسخ: برای خرابی میکروسوییچ درب به دلایل مختلفی مانند محکم بستن درب، چربی گرفتن دستگاه، نوسانات برقی اشاره کرد.
 4. سوال: آیا اشعه مایکروویو خطرناک است؟
  پاسخ: اشعه مایکروفر در هنگامی که کاور دستگاه بسته باشد خطرناک نیست ولی بهتر است فاصله یک متر در هنگام کارکرد با مایکروفر رعایت شود.
 5. سوال: آیا تعمیر مایکروویو در منزل من انجام میشود یا باید دستگاه به کارگاه منتقل شود؟
  پاسخ: تمامی تعمیرات سولاردام در منزل مشتری انجام میشود و در صورتی که قطعه ای خراب بوده و امکان تعمیر آن در منزل نباشد، فقط همان قطعه جهت تعمیر به کارگاه حمل میگردد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00264.html
سه شنبه, ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۰

جانشین زارع‌پور، وزیر ارتباطات، در قوه قضائیه مشخص شد

رئیس قوه‌ قضائیه، محمد کاظمی‌فرد را به عنوان رئیس جدید مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه که پیش از این زارع‌پور رئیس آن بود، مشخص کرد.

محمد کاظمی‌فرد به‌عنوان رئیس جدید مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه - تعمیرات مایکروویو جمهوری - منصوب بود. این سمت پیش‌تر دراختیار عیسی زارع‌پور بود که اکنون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شده است.

به گزارش روابط عمومی قوه قضائیه، محمد کاظمی فرد متولد ۱۳۶۱ با مدرک دکترای مهندسی کامپیوتر است. او پیش از این معاون امور سامانه‌ها و هوش قضایی مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه بود. زارع‌پور از سال ۹۸ رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه‌ قضائیه و جایگزین حمید شهریاری از مدیران باسابقه و قدیمی صنعت فاوا شد.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone