تعمیرات مایکروویو جنت آباد


انواع خدمات مشاوره و تعمیر مایکروویو در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های مایکروویو نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر مایکروویو دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: وظیفه خازن در مایکروویو چیست؟
  پاسخ: خازن وظیفه دوبرابر کردن ولتاژ دریافتی از ترانس و انتقال آن به مگنترون را برعهده دارد.
 2. سوال: آیا استفاده از ظروف فویلی آلومینیومی درون مایکروویو مجاز است؟
  پاسخ: خیر، نباید از ظروف فویلی در مایکروویو استفاده کرد چراکه میتواند باعث آسیب رسیدن به مگنترون و یا آتش سوزی در دستگاه بشود.
 3. سوال: صدای غیر عادی مایکروویو به چه دلیلی میتواند بوجود آمده باشد؟
  پاسخ: صدای غیرعادی مایکروفر میتواند مربوط به خرابی فن، مگنترون، دیود، خازن، ترانس و ... باشد و باید توسط تعمیرکار متخصص بررسی و عیب یابی گردد.
 4. سوال: در صورتی که پس از تعمیر، دستگاه سولاردام مجدد خراب شود، باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟
  پاسخ: در صورتی که خرابی مجدد دستگاه سولاردام شما در بازه ضمانت سه ماهه تعمیرات قبلی باشد و خرابی ایجاد شده مجددا در همان قسمتی باشد که قبلا تعمیرات انجام شده، از شما هزینه ای دریافت نخواهد شد.
 5. سوال: آیا تعمیرکار سولاردام بدون هماهنگی با من مراجعه میکند؟
  پاسخ: تمام کارشناسان سولاردام قبل از مراجعه با شما تماس میگیرند و زمان مراجعه خود را با شما هماهنگ میکنند.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00700.html
شنبه, ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

 سکوی پرتاب صد استارتاپ، این بار در حوزه بلاکچین برگزار شد

رویداد سرمایه‌گذاری تخصصی بلاکچین روز گذشته با همکاری مجموعه جیبیت، نوبیتکس، شتاب‌دهنده اکتا و ۱۰۰استارتاپ در مرکز رویدادهای ۱۰۰استارتاپ برگزار شد.

سرمایه‌گذاری تخصصی در حوزه بلاکچین

در این رویداد که با حضور ۸ تیم برگزار شد، تیم‌های کندل، - تعمیرات مایکروویو جنت آباد - بلاکچین بلورین و لابلاک موفق به جذب سرمایه‌ای معادل یک میلیارد و ۵۰۱ میلیون تومان شدند. در مرحله اول ۸۰ طرح کسب‌وکاری دریافت شد، از این بین ۸ تیم موفق شدند به - تعمیرات مایکروویو جنت آباد - داوری حضوری راه پیدا کنند و ۶ تیم دیگر به‌صورت مجازی به داوران و سرمایه‌گذاران ارائه شدند.

 در اختتامیه این رویداد که با حضور فعالان حوزه بلاکچین برگزار شد، شریعتمداری، مدیرعامل جیبیت گفت:

من فکر می‌کنم در ۱۰ سال آینده جابه‌جایی سرویس‌های حاکمیتی با سرویس‌های بلاکچینی در حوزه‌های مختلفی اتفاق خواهد افتاد. وی در ادامه - تعمیرات مایکروویو جنت آباد - با - تعمیرات مایکروویو جنت آباد - اشاره به چالش‌های رگولیشن موجود در ایران گفت: این امر طبیعی است و اگر از بالاتر نگاه کنیم دغدغه‌هایی که در حاکمیت وجود دارد، ارزشمند است. شاید یکی از راه‌های رفع دغدغه‌های حاکمیت در این حوزه، ورود بخش خصوصی، توسعه ابزارها و سرمایه‌گذاری در این حوزه است.

حبیبی، بنیان‌گذار اکتا نیز اظهار داشت:

بلاکچین در دنیا حوزه پر چالش و جوانی - تعمیرات مایکروویو جنت آباد - است. همین‌که امروز به برگزاری چنین رویدادی فکر کردیم، از نظر ما موفقیت شکل گرفته و باید گفت رویداد در مجموع رویداد خوبی برگزار شد.

  در ادامه عرفان عزیزپور، مدیر اجرایی ۱۰۰استارتاپ ضمن ابراز امیدواری از برگزاری رویداد بلاکچین و ورود به یک حوزه نوپا عنوان کرد: «۱۰۰استارتاپ تابه‌حال حدود ۲۰ رویداد برگزار و به ۱۳ استان کشور برای برگزاری رویداد سفر کرده است. بنا داریم رویدادهای تخصصی دیگری در حوزه‌های فین تک، سلامت و معدن برگزار کنیم.»

صیانت در برابر قدرت واقعی حاکمیت قرار می‌گیرد!

تعمیرات مایکروویو جنت آباد

همچنین در حاشیه رویداد سرمایه‌گذاری بلاکچین، پنلی تحت عنوان «صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی و تأثیر آن بر حوزه رمزارز و بلاکچین» برگزار شد.

حامد میرزایی، مدیرعامل صرافی بیتستان در این گفتگو عنوان کرد: «اگر بحث حمایت و صیانت از کاربر مطرح باشد، این‌ کلمات معنای خوبی دارند اما اگر تفسیر به‌غیر کنیم، می‌تواند خروجی متفاوتی رقم بزند. صیانت از حقوق کاربر معقول و منطقی است اما نباید با - تعمیرات مایکروویو جنت آباد - صیانت از قانون‌گذار اشتباه گرفته شود.»

مهدی نوری، استاد دانشگاه تهران و مشاور حوزه بلاکچین افزود: «اگر حاکمیت به دنبال قدرت یافتن در فضای مجازی است، قدرت از پلتفرم‌ها و کسب‌وکارها آغاز می‌شود. باز گذاشتن فضا باعث - تعمیرات مایکروویو جنت آباد - می‌شود، استارتاپ‌ها بتوانند در کشورهای همسایه فعالیت کنند و قدرتمند شوند. ارزش یک شبکه به کاربرهای آن - تعمیرات مایکروویو جنت آباد - است.»

صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه فناوری بازنشستگی، خانه نوآوری، مکس دیجیتال، بلاک‌دیز و بلاک‌ویز از حامیان سکوی پرتاب بلاکچین بودند و مدیریت ثروت ستارگان به‌عنوان سرمایه‌گذار در این رویداد - تعمیرات مایکروویو جنت آباد - حضور داشت.

تعمیرات مایکروویو جنت آباد

۱۰۰استارتاپ قصد دارد در شهریورماه سال جاری به برگزاری رویداد ۱۰۰ تکاپوی صادراتی - تعمیرات مایکروویو جنت آباد - بپردازد. رویداد ۱۰۰ تکاپوی - تعمیرات مایکروویو جنت آباد - صادراتی یک رویداد تخصصی سرمایه‌گذاری در حوزه صادرات است که برای کسب‌وکارهایی که قصد ورود به این حوزه را دارند، برگزار می‌شود. مدیر - تعمیرات مایکروویو جنت آباد - اجرایی ۱۰۰استارتاپ در انتها با اشاره به رویداد ۱۰۰ تکاپوی صادراتی عنوان کرد: «من از همه دعوت می‌کنم در رویداد صادرات که - تعمیرات مایکروویو جنت آباد - ورودی گسترده و فرایندی برای اکوسیستم استارتاپی به حوزه صادرات است؛ ثبت نام کنند. فرایند دوم ثبت نام از دو هفته دیگر آغاز می‌شود و تابه‌حال حدود هفت میلیون دلار سرمایه برای این رویداد تخصصی جمع‌آوری شده است.»

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone