تعمیرات مایکروویو حصارک


انواع خدمات مشاوره و تعمیر مایکروویو در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های مایکروویو نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر مایکروویو دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: علت داغ نکردن مایکروویو چیست؟
  پاسخ: گرم نکردن مایکروفر میتواند مربوط به خرابی قطعات قسمت های ولتاژ و اشعه و یا خرابی المنت ها و یا مشکل در قسمت برد فرمان دستگاه باشد و باید توسط کارشناس تعمیرات مایکروویو بررسی گردد.
 2. سوال: چقدر طول میکشد تا تعمیرکار سولاردام جهت رفع عیب مراجعه کند؟
  پاسخ: حداکثر 60 دقیقه بعد از ثبت درخواست شما تکنسین مایکروویو با شما تماس میگیرد و زمان مراجعه را با شما هماهنگ میکند.
 3. سوال: در صورتی که از تعمیرات ارائه شده راضی نباشیم چه اتفاقی رخ میدهد؟
  پاسخ: داشتن بیش از بیست هزار مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات ماست؛ اما در صورتی که به هر دلیل شما از خدمات ارائه شده توسط همکاران ما رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد و در صورت عدم رضایت امکان بازگشت وجه پرداختی وجود دارد.
 4. سوال: آیا استفاده از مایکروفر در مدت طولانی به دستگاه آسیب میزند؟
  پاسخ: بهتر است که مدت زمان طولانی ماکروفر را روشن نگه نداریم و بعد از هر بار استفاده طولانی مدت حداقل 5 دقیقه به دیتگاه زمان استراحت بدهیم تا به لیزر دستگاه آسیب نرسد.
 5. سوال: با چه موادی میتوان فضای داخلی مایکروفر را تمیز کرد؟
  پاسخ: برای تمیز کردن فضای داخلی مایکروویو میتوان یک لیوان محلول آب و آبلیمو را به مدت 15 دقیقه در داخل دستگاه گذاشت و بعد از آن فضای داخلی را با دستمال تمیز کزد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00216.html
چهار شنبه, ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۰

کامپیوترهای فاقد شرایط دریافت ویندوز ۱۱ از برنامه ویندوز اینسایدر حذف می‌شوند

طبق تصمیم جدید مایکروسافت، کاربران ویندوز اینسایدر که از نسخه‌های آزمایشی ویندوز ۱۱ روی کامپیوترهای فاقد شرایط استفاده می‌کردند، دیگر نمی‌توانند بیلد جدید را دریافت کنند.

داستان پشتیبانی‌نکردن ویندوز ۱۱ از سخت‌افزارهای قدیمی تمامی ندارد و حالا این موضوع گریبان‌گیر کاربران ویندوز اینسایدر شده است. تعدادی از کاربران - تعمیرات مایکروویو حصارک - برنامه ویندوز اینسایدر که ویندوز ۱۱ را روی کامپیوترهای فاقد شرایط نصب کرده بود‌ند، با پیغام حذف سیستم - تعمیرات مایکروویو حصارک - خود از دریافت بیلد‌های آزمایشی ویندوز - تعمیرات مایکروویو حصارک - ۱۱ رو‌به‌رو شده‌اند. مایکروسافت از این کاربران درخواست می‌کند برای اینکه بخشی از برنامه - تعمیرات مایکروویو حصارک - ویندوز اینسایدر باشند، می‌توانند از ویندوز ۱۰ استفاده کنند.

تعمیرات مایکروویو حصارک

به‌گزارش ورج، آزمایش‌کنندگان ویندوز ۱۱ در دو کانال Dev و Beta که از سخت‌افزارهای فاقد شرایط استفاده می‌کنند، این پیغام را دریافت کرده‌اند. افرادی که هنوز به آزمایش ویندوز ۱۱ علاقه‌مندند؛ اما به سخت‌افزار‌های - تعمیرات مایکروویو حصارک - واجدشرایط نصب ویندوز ۱۱ دسترسی ندارند، می‌توانند ازطریق فایل ISO ویندوز - تعمیرات مایکروویو حصارک - ۱۱ را روی کامپیوترشان نصب کنند. مایکروسافت رسما اعلام کرده است که کامپیوهای فاقد شرایط که از این طریق روی آن‌ها ویندوز ۱۱ نصب می‌شود، امکان به‌روزرسانی‌ به نسخه‌های جدید را ندارند.

ردموندی‌ها به کاربران اینسایدر که سخت‌افزار مدنظر برای اجرای ویندوز ۱۱ را ندارند، پیشنهاد می‌کند با ویندوز ۱۰ دوباره عضو این برنامه شوند - تعمیرات مایکروویو حصارک - و بیلد‌های آزمایشی این نسخه از - تعمیرات مایکروویو حصارک - سیستم‌عامل را بررسی کنند. طبق اعلام مایکروسافت، ویندوز ۱۰ تا سال ۲۰۲۵ پشتیبانی خواهد شد.

بسیاری از کاربران ویندوز اینسایدر از طرفداران سرسخت مایکروسافت هستند و بی‌شک از - تعمیرات مایکروویو حصارک - این حرکت مایکروسافت گیج خواهند شد که چرا با‌‌توجه‌‌به اینکه نسخه‌های آزمایشی ویندوز ۱۱ به‌خوبی روی کامپیوتر قدیمی‌شان اجرا می‌شد، مایکروسافت تصمیم گرفته است دسترسی آن‌ها به بلید‌های جدید را غیر‌فعال کند. یکی از نکات مهمی که مایکروسافت درباره حداقل سخت‌افزار جدید ویندوز ۱۱ همیشه به آن اشاره می‌کند، افزایش امنیت کاربران است.

مقاله‌های مرتبط:

ویندوز ۱۱ سه‌شنبه، ۱۳ مهر، رسما منتشر خواهد شد؛ البته در‌حال‌حاضر از اجرای برنامه‌های اندرویدی روی این سیستم‌عامل خبری نیست. مایکروسافت می‌گوید در ماه‌های آینده، پیش‌نمایشی از - تعمیرات مایکروویو حصارک - اجرای اپلیکیشن‌های اندرویدی روی ویندوز ۱۱ دراختیار کاربران ویندوز اینسایدر قرار خواهد گرفت.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره ویندوز ۱۱ چیست؟ آیا کامپیوتر شما از ویندوز ۱۱ پشتیبانی می‌کند؟

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone