تعمیرات مایکروویو دماوند


انواع خدمات مشاوره و تعمیر مایکروویو در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های مایکروویو نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر مایکروویو دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: دلایل خرابی المنت مایکروفر را بنویسید؟
  پاسخ: کثیفی المنت و گرفتن چربی و یا عوامل بیرون میتواند باعث آسیب رسیدن به المنت و خرابی آن بشود.
 2. سوال: آیا خالی روشن کردن مایکروفر ایراد دارد؟
  پاسخ: در صورتی که مایکروفر خالی روشن شود اشعه لیزر به آنتن مگنترون برگشته و دچار جرقه و آسیب میگردد. جدا از خالی روشن کردن مایکروفر خودداری کنید.
 3. سوال: آیا تکنسین که مراجعه میکند قطعات مورد نیاز برای تعمیر مایکروویو را همراه خود دارد؟
  پاسخ: کارشناسان ما معمولا قطعاتی که احتمال خرابی آن ها در سولاردام بیشتر است را به همراه خود دارند، همچنین امکان ارسال قطعه مورد نیاز توسط پیک وجود دارد.
 4. سوال: خازن در مایکروفر چه عملی را انجام میدهد؟
  پاسخ: خازن وظیفه دوبرابر کردن ولتاژ دریافتی از ترانس و انتقال آن به مگنترون را برعهده دارد.
 5. سوال: در صورتی که از تعمیرات ارائه شده راضی نباشیم چه اتفاقی رخ میدهد؟
  پاسخ: دارا بودن بیش از بیست هزار مشترک فعال گواه بر رضایت مشتریان از خدمات ماست؛ اما در صورتی که شما از خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران ما راضی نباشید در اسرع فرصت به مشکل شما رسیدگی میگردد و در صورت عدم رضایت امکان استرداد وجه پرداختی به شما وجود دارد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00319.html
شنبه, ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۵

قیمت و مشخصات سخت‌افزاری پردازنده Core i5-12600K اینتل در فضای مجازی قرار گرفت

گزارشی منتشر شده است که نه‌تنها برخی از مشخصات سخت‌افزاری پردازنده نسل‌دوازدهمی Core i5-12600K اینتل را مشخص می‌‌کند؛ بلکه عملکردش را با پردازنده‌های AMD می‌سنجد.

WCCFTech در گزارشی جدید خود مشخصات سخت‌افزاری و توان پردازشی محصول جدید اینتل به نام Core i5-12600K را بررسی کرده است؛ محصولی که برای بازار کامپیوتر‌های مخصوص اجرای هرچه بهتر بازی‌های ویدئویی در نظر گرفته شده است. بر‌اساس شایعاتی که تاکنون درباره مشخصات پردازنده Intel - تعمیرات مایکروویو دماوند - Core i5-12600K از سری Alder Lake منتشر شده است، می‌توان گفت اینتل با ارائه قیمتی رقابتی در‌کنار عملکرد مطلوب، بار دیگر بخش i5 پردازنده‌های جدیدش را به فرم جذاب خود بازگردانده است. پردازنده i5-12600K پیشنهادی مناسب برای تجربه عمومی گیمینگ در نسل جدید است که قیمت متناسبی هم دارد.

همان‌طورکه اشاره شد، شایعات از برتری عملکرد - تعمیرات مایکروویو دماوند - پردازنده Intel Core i5-12600K بر Ryzen 7 - تعمیرات مایکروویو دماوند - 5800X از شرکت AMD حکایت می‌کند؛ در‌حالی‌که انتظار می‌رود قیمت این CPU درحدود Ryzen 5 5600X باشد. شایعات - تعمیرات مایکروویو دماوند - مربوط به جزئیات عملکرد و قیمت این CPU مستقیما از کانال یوتیوب Moore's Law is Dead نقل‌قول می‌شود؛ جایی که این - تعمیرات مایکروویو دماوند - منبع شناخته‌شده توضیح - تعمیرات مایکروویو دماوند - می‌دهد که چرا به‌عقیده‌اش، سری Alder - تعمیرات مایکروویو دماوند - Lake مجددا - تعمیرات مایکروویو دماوند - محبوبیت پردازنده‌های Core i5 اینتل را به اوج خود خواهد رساند.

چند سالی است که پردازنده‌های Core i5 اینتل رقابت با تراشه‌های Ryzen 5 از AMD را در زمینه محبوبیت میان کاربران واگذار می‌کنند؛ موضوعی که شاید در وهله اول در قیمت جذاب پیشنهاد‌ها AMD در‌مقایسه‌با عملکرد مطلوبشان ریشه داشته باشد.

پردازنده‌ی Core i5-12600K اینتل

پردازنده‌هایی مانند AMD Ryzen 5 2600 یا Ryzen 5 3600X و Ryzen 5 5600X بازار فروش کشورهای متعددی را از‌آنِ خود کرده‌اند و با ارائه بهترین عملکرد گیمینگ درکنار کارکرد چندرشته‌ای رضایت‌بخش خود در این سطح قیمت، مخاطبانشان را کاملا متقاعد می‌کنند که دربرابر پیشنهاد‌های i5 اینتل، تراشه‌های AMD را انتخاب کنند. دستاوردی که اینتل از زمان شش‌هسته‌ای شدن پردازنده‌های i5 نتوانسته است به آن دست یابد. درواقع، نسخه شش‌هسته‌ای پردازنده‌های i5 اینتل برای رقابت با سری Ryzen 5 وارد بازار شدند که در حالت استاندارد از شش هسته پردازشی بهره می‌بردند.

دراین‌میان با معرفی پردازنده‌های نسل‌دوازدهمی Alder Lake، به‌نظر می‌رسد که اینتل با ارائه تراشه‌های ده‌هسته‌ای Core i5 بار‌دیگر در رقابت با رقیب مستقیمش پیش خواهد افتاد. نسخه ده‌هسته‌ای پردازنده‌های i5 شش هسته قدرتمند Cove و چهار هسته بهینه Atom را شامل می‌شوند که عملا در فعالیت‌های سنگین از همان شش هسته قدرتمند خود بهره می‌برند که البته این بار عملکرد چندرشته‌ای (multi-threaded) آن‌ها به‌لطف هسته‌های بهینه به‌مراتب بهتر خواهد شد.

پردازنده‌ی Core i5-12600K اینتل

Moore's Law is Dead توضیح می‌دهد که پردازنده Core - تعمیرات مایکروویو دماوند - i5-12600K در زمینه عملکرد چندرشته‌ای حتی در بدترین حالت بر Ryzen 7 5800X برتری - تعمیرات مایکروویو دماوند - دارد. در زمینه ورک‌لودهای تک‌رشته‌ای نیز به‌نظر می‌رسد که اینتل با - تعمیرات مایکروویو دماوند - فاصله‌ای ۱۹ درصدی بخشی از برتری از‌دست‌رفته خود در - تعمیرات مایکروویو دماوند - نسل‌های قبلی را جبران - تعمیرات مایکروویو دماوند - می‌کند. درباره فرکانس بوست این CPU نیز به ارقام ۴/۹ گیگاهرتز اشاره شده است که البته هنوز از ظرفیت اورکلاک پردازنده‌های Alder Lake خبر نداریم که برپایه فناوری تولید Intel - تعمیرات مایکروویو دماوند - 7 ساخته می‌شوند.

پس تا به اینجای کار می‌دانیم که از نظر عملکرد، باید انتظار برابری یا برتری درمقایسه‌با AMD Ryzen 7 5800X را داشته باشیم؛ اما در بحث قیمت چطور؟ بر‌‌‌اساس اظهارات این منبع غیررسمی، پردازنده Core i5-12600K نیز باید مسیر تراشه‌های قبلی Intel Core i5 را دنبال - تعمیرات مایکروویو دماوند - کند. اگر به سابقه قیمت‌گذاری پردازنده‌های i5 در تاریخ - تعمیرات مایکروویو دماوند - عملکرد اینتل نگاهی بیندازیم، خواهیم دید که از نسل هفتم - تعمیرات مایکروویو دماوند - تا پردازنده‌های نسل‌یازدهمی Rocket Lake، محدوده قیمت این پردازنده‌ها بین ۲۶۰ تا ۲۷۰ دلار متغیر بوده است.

حالا هم بعید است که اینتل در نسل دوازدهم پردازنده‌هایش مدل قیمت‌گذاری تراشه‌های Core i5 را تغییر دهد؛ بنابراین، باید برای Core i5-12600K برچسب قیمتی ۲۶۰ دلاری - تعمیرات مایکروویو دماوند - را متصور شویم که نسخه KF این CPU حدود ۲۵ تا ۳۰ دلار ارزان‌تر از مدل K قیمت‌گذاری می‌شود که - تعمیرات مایکروویو دماوند - محدوده کلی قیمت آن را به ۲۳۵ تا ۲۴۵ - تعمیرات مایکروویو دماوند - دلار می‌رساند. حالا این‌طور به قضیه نگاه کنید که با خرید این CPU، علاوه‌بر‌اینکه از عملکرد بهتری از پردازنده بیش از ۴۰۰ دلاری AMD Ryzen 7 5800X برخوردار می‌شوید، حتی ۳۰ دلار هم کمتر از Ryzen 5 5600X برایش می‌پردازید.

تعمیرات مایکروویو دماوند

در این وضعیت، - تعمیرات مایکروویو دماوند - به‌نظر می‌رسد که با پیشنهاد بسیار جذابی مواجه هستیم. البته هزینه‌های جانبی - تعمیرات مایکروویو دماوند - مثل الزام به خرید پلتفرم نسل جدید و ارتقا به سیستم‌عامل ویندوز 11 نیز در - تعمیرات مایکروویو دماوند - اینجا وجود دارد که هزینه‌های کلی شما را افزایش یا کاهش خواهد داد؛ اما اگر به این نگرانی‌های کوتاه‌مدت توجه چندانی نکنید، Core i5-12600K می‌تواند از ارزش خرید بسیار زیادی برخوردار باشد. علاوه‌بر‌این، گفته می‌شود که با‌‌‌‌توجه‌‌‌به Core i5 بودن این پردازنده، میزان توان - تعمیرات مایکروویو دماوند - مصرفی‌اش نیز به‌اندازه مدل‌های پرچم‌دار خیلی زیاد نیست.

مقایسه نسل‌به‌نسل مشخصات پردازنده‌های Intel Core i5

نام پردازندهCore i5-12600KCore i5-11600KCore i5-10600KCore i5-9600KCore i5-8600KCore i5-7600KCore i5-6600K
خانوادهآلدر لیکراکت لیککرنت لیککافی لیککافی لیککیبی لیکاسکای لیک
معماری دوگانه P+ECypress Coveاسکای لیکاسکای لیکاسکای لیکاسکای لیکاسکای لیک
فناوری تولید۱۰ نانومتری (اینتل ۷)۱۴ نانومتری۱۴ نانومتری۱۴ ۱۴ نانومتری۱۴ نانومتری۱۴ نانومتری۱۴ نانومتری
تعداد هسته‌ها۱۰ (۶ + ۴)۶۶۶۶۴۴
تعداد رشته‌ها۱۶ (۱۲ + ۴)۱۲۱۲۶۶۴۴
کلاک بیسنامشخص3.90GHz4.10GHz3.70GHz3.60GHz3.90GHz3.50GHz
کلاک - تعمیرات مایکروویو دماوند - بوست4.90+3.60GHz4.90GHz4.80GHz4.60GHz4.30GHz4.20GHz3.90GHz
نوع و میزان حافظه کش۲۰ مگابایت از نوع L3۱۲ مگابایت از نوع L3۱۲ مگابایت از نوع L3۹ مگابایت از نوع L3۹ مگابایت از - تعمیرات مایکروویو دماوند - نوع L3۶ مگابایت از نوع L3۶ مگابایت از نوع L3
توان مصرفی۱۲۵ وات۹۵ وات۹۵ وات۹۵ وات۹۵ وات۹۱ وات۹۱ وات
قیمت۲۶۲ دلار۲۶۲ دلار۲۶۲ دلار۲۶۲ دلار۲۵۷ دلار۲۵۷ دلار۲۴۲ دلار
سال عرضه۲۰۲۱۲۰۲۱۲۰۲۰۲۰۱۸۲۰۱۷۲۰۱۷۲۰۱۵

پردازنده - تعمیرات مایکروویو دماوند - دسکتاپ ده‌هسته‌ای و شانزده‌رشته‌ای Intel Core i5-12600K

در پایان، به - تعمیرات مایکروویو دماوند - فهرست کامل مشخصات فنی - تعمیرات مایکروویو دماوند - پردازنده Intel Core i5-12600K نگاهی خواهیم انداخت که تاکنون از شایعات قبلی برداشت شده است. براین‌اساس، - تعمیرات مایکروویو دماوند - گفته می‌شود که ساختار هیبریدی یا دوگانه طراحی هسته این CPU از شش هسته Golden Cove و چهار هسته Gracemont تشکیل - تعمیرات مایکروویو دماوند - شده است که در‌مجموع ده هسته و شانزده رشته (دوازده به‌علاوه چهار) آن را شکل می‌دهند.

هسته‌های P یا همان Golden Cove در حداکثر فرکانس بوست CPU عمل می‌کند که در زمان فعال‌بودن ۱ تا ۲ هسته به ۴/۹ گیگاهرتز و - تعمیرات مایکروویو دماوند - در تمامی هسته‌ها به ۴/۵ گیگاهرتز می‌رسد و هسته‌های E نیز در فرکانس ۳/۶ گیگاهرتز (۳/۴ گیگاهرتز روی همه هسته‌ها) عمل می‌کنند. این CPU از بیست مگابایت حافظه کش L3 برخوردار است و میزان توان مصرفی‌اش به ۱۲۵ وات (برای PL1) و ۲۲۸ وات (برای PL2) می‌رسد.

در‌ادامه، مشخصات پردازنده‌های نسل‌دوازدهمی سری Alder Lake را - تعمیرات مایکروویو دماوند - می‌توانید مشاهده کنید که تاکنون از منابع غیررسمی منتشر شده‌اند.

نام پردازندههسته‌های Pهسته‌های Eهسته/رشتهفرکانس - تعمیرات مایکروویو دماوند - هسته‌های Pفرکانس هسته‌های Eحافظه کشتوان مصرفیقیمت
Core i9-12900K۸۸۱۶/۲۴TBA/5.3GHzTBA/3.9GHz۳۰ مگابایت۱۲۵ وات نامشخص
Core i7-12700K۸۴۱۲/۲۰TBA/5.0GHzTBA/3.8GHz۲۵ مگابایت۱۲۵ واتنامشخص
Core i5-12600K۸۴۱۰/۱۶TBA/4.9GHzTBA/3.6GHz۲۰ مگابیت۱۲۵ واتنامشخص

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره پردازنده جدید اینتل چیست؟

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone