تعمیرات مایکروویو رسالت


انواع خدمات مشاوره و تعمیر مایکروویو در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های مایکروویو نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر مایکروویو دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: آیا استفاده از ظروف فویلی آلومینیومی درون مایکروویو مجاز است؟
  پاسخ: خیر، نباید از ظروف فویلی در مایکروویو استفاده کرد چراکه میتواند باعث آسیب رسیدن به مگنترون و یا آتش سوزی در دستگاه بشود.
 2. سوال: مایکروویو هرچند وقت یکبار باید سرویس شود؟
  پاسخ: ماکروفر باید به طور سالیانه سرویس و فیلتر اشعه و عایق میکای آن تعویض شود.
 3. سوال: علت داغ نکردن مایکروویو چیست؟
  پاسخ: داغ نکردن مایکروفر دلایل مختلفی میتواند داشته باشد که خرابی برد فرمان، خرابی قطعات مربوط به قسمت های ولتاژ و اشعه و یا خرابی المنت ها از مواردی است که میتوان به آن اشاره کرد که باید توسط تکنسین تعمیرات مایکروفر بررسی شود.
 4. سوال: کارشناسی که برای تعمیر ماکروفر مراجعه میکند قطعات مورد نیاز را همراه خود می آورد؟
  پاسخ: کارشناسان ما معمولا قطعاتی که احتمال خرابی آن ها در سولاردام بیشتر است را به همراه خود دارند، همچنین امکان ارسال قطعه مورد نیاز توسط پیک وجود دارد.
 5. سوال: محکم بسته شدن درب مایکروفر چه آسیبی به مایکروفر میزند؟
  پاسخ: محکم بستن درب مایکروفر باعث خرابی میکروسوییچ های درب دستگاه و شکستن زبانه درب دستگاه میگردد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00149.html
دوشنبه, ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۰

پشتیبانی گسترده‌تر نسخه MOD اپلیکیشن دوربین گوگل از دستگاه‌های اندرویدی

گوگل برای پشتیبانی از دستگاه‌های اندرویدی بیشتر، نسخه MOD اپلیکیشن Google Camera Go 2.5 را منتشر می‌کند.

Google Camera Go، نسخه کوچک‌‌ترشده اپلیکیشن دوربین گوگل گوشی‌های پیکسل است که توسط این غول فناوری در مارس سال گذشته منتشر شد. با گذشت زمان، این شرکت ویژگی‌ها و قابلیت‌های بیشتری به آن اضافه کرده است.

به گزارش گیزموچاینا، در حال حاضر Google Camera Go 2.5 دارای یک نسخه MOD جدید است که پشتیبانی از دیگر دستگاه‌ها را به این اپلیکیشن اضافه می‌کند. این ویژگی با قابلیت‌های دیگری مانند حالت پرتره، حالت شب و سایر موارد همراه خواهد بود.

اکنون سه نسخه مختلف از اپلیکیشن Google Camera در دسترس کاربران قرار دارد. یکی از آن‌ها دوربین عادی گوگل است و نسخه سبک‌تر آن نیز با نام Google Camera Go وجود دارد. همچنین به‌تازگی نسخه جدید MOD با پشتیبانی از دوربین‌های کمکی برای کاربران بیشتری منتشر شده است.

تعمیرات مایکروویو رسالت

گوگل پردازش تصویر گوگل را به این اپلیکیشن اضافه کرده که با استقبال خوب کاربران پیکسل روبه‌رو شده است. Google Camera Go نسخه‌ی کوچک‌ترشده‌ی از اپلیکیشن اصلی در - تعمیرات مایکروویو رسالت - گوشی‌های پیکسل است و همچنین این شرکت ویژگی‌هایی جدیدی از گوشی‌های پرچم‌دار خود به آن - تعمیرات مایکروویو رسالت - اضافه کرده است؛ اما نباید انتظار داشت که عملکرد این دو نسخه با یکدیگر برابر باشد.

آخرین نسخه Google Camera Go 2.5 MOD باید تقریباً برای هر گوشی هوشمند اندرویدی دارای نسخه ۸ یا بالاتر در دسترس باشد؛ - تعمیرات مایکروویو رسالت - اما این احتمال وجود دارد که با برخی از دستگاه‌ها، به‌ویژه آن‌هایی که بسیار قدیمی هستند، سازگار نباشد و کار نکند.

گوگل گفته بود Camera Go برای کاربران گوشی‌های هوشمند Android Go - تعمیرات مایکروویو رسالت - با رابط کاربری تمیز و ساده ساخته شده است تا کار برای کاربرانی که برای - تعمیرات مایکروویو رسالت - اولین‌ بار از آن استفاده می‌کنند آسان‌تر باشد. این اپلیکیشن فضای ذخیره‌سازی عکس و ویدئو را بررسی و به کاربران کمک می‌کند حافظه دستگاه خود - تعمیرات مایکروویو رسالت - را برای ذخیره خاطرات جدید بهینه‌سازی کنند.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone