تعمیرات مایکروویو سبلان


انواع خدمات مشاوره و تعمیر مایکروویو در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های مایکروویو نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر مایکروویو دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: آیا نوسانات برقی از دلایل خرابی مگنترون مایکروفر است؟
  پاسخ: خیر، مگنترون مایکروفر قطعه ای است که مستقیما در ارتباط با برق ورودی نبوده و نوسانات برقی تاثیری در خرابی آن ندارد.
 2. سوال: در صورتی که پس از تعمیر، دستگاه سولاردام مجدد خراب شود، باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟
  پاسخ: در صورتی که خرابی مایکروفر شما در بازه گارانتی سه ماهه تعمیرات باشد و خرابی ایجاد شده مجدد در همان قسمتی باشد که قبلا تعمیر شده، نیازی به پرداخت هزینه نیست.
 3. سوال: تفاوت برد اینورتر با برد مین مایکروفر چیست؟
  پاسخ: برد اینورتر مایکروفر وظیفه تامین و افزایش ولتاژ ورودی به مگنترون را دارد ولی برد مین وظیفه ارسال فرمان ها به قسمت های مختلف دستگاه را برعهده دارد.
 4. سوال: خازن در مایکروفر چه عملی را انجام میدهد؟
  پاسخ: در مایکروفر خازن عمل دوبرابر کردن ولتاژ دریافت شده از ترانس و انتقال آن به مگنترون را انجام میدهد.
 5. سوال: علل سوختن موتور گردون مایکروفر چیست؟
  پاسخ: قرار دادن وسایل سنگین و استفاده نامناسب از دستگاه سولاردام از علت های خرابی موتور گردان مایکروفر میباشد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00176.html
شنبه, ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۰

بلاتکلیفی رانندگان اسنپ در دریافت واکسن کرونا با وجود ثبت بیش از ۶۴ میلیون سفر ماهانه

رانندگان اسنپ تنها در تیرماه امسال حدود ۶۴ میلیون سفر ثبت کرده‌اند؛ اما واکسیناسیون این گروه شغلی همچنان در لیست اولویت دریافت واکسن طبقه‌بندی نشده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی اسنپ، اوایل - تعمیرات مایکروویو سبلان - مرداد مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری از آغاز واکسیناسیون رانندگان تاکسی در کشور - تعمیرات مایکروویو سبلان - خبر داد. چندی بعد صحبت از واکسیناسیون رانندگان تاکسی‌های اینترنتی به - تعمیرات مایکروویو سبلان - میان آمد؛ اما این گروه - تعمیرات مایکروویو سبلان - خیلی زود از اولویت - تعمیرات مایکروویو سبلان - واکسیناسیون مشاغل پرخطر کشور خارج شدند. به گفته‌ی محمد خلج، مدیرعامل اسنپ، کاربران راننده‌ی این تاکسی اینترنتی فقط - تعمیرات مایکروویو سبلان - در - تعمیرات مایکروویو سبلان - تیرماه - تعمیرات مایکروویو سبلان - امسال ۶۴ میلیون و ۴۹۰ هزار و ۸۱ سفر به ثبت رساندند و همین آمار نشان می‌دهد که واکسیناسیون این افراد در قطع زنجیره‌ی کرونا تا چه حد حائز اهمیت است و به حفظ سلامتی رانندگان و مسافران کمک می‌کند.

محمد خلج در مورد فعالیت این تاکسی اینترنتی در دوران کرونا می‌گوید: «از روزهای ابتدایی شیوع کرونا در ایران و آغاز قرنطینه‌ها و از رونق افتادن کسب‌وکارها، خدمات آنلاین به‌عنوان بازوی کمکی در صحنه حضور پیدا کردند و به تداوم ارائه‌ی خدمات مورد نیاز مردم (از حمل‌ونقل عمومی تا فروش اینترنتی) کمک کردند. از آن زمان تاکنون کاربران راننده و موتورسوار اسنپ در خط مقدم حضور دارند و در هر - تعمیرات مایکروویو سبلان - شرایطی به مردم عزیز کشورمان خدمت‌رسانی می‌کنند و اجازه نمی‌دهند چراغ کسب‌وکارهای کوچک و محلی خاموش شود. حتی وقتی بحث محدودیت تردد پیش آمد باز این عزیزان بودند که مسئولیت جابه‌جایی هم‌وطنان را بر عهده گرفتند.»

مدیرعامل اسنپ در مورد اقدامات این تاکسی اینترنتی برای ایمنی سفرهای این سامانه می‌گوید: «از همان زمان با در نظر گرفتن - تعمیرات مایکروویو سبلان - وام‌های حمایتی و ضد عفونی کردن ناوگان و توزیع ملزومات بهداشتی، تمام تلاش خود را کردیم تا در - تعمیرات مایکروویو سبلان - پیشگیری از شیوع کرونا نقش داشته باشیم. همچنین در همکاری با وزارت بهداشت پایش دقیق سلامت ناوگان رانندگان را در دستور کار قرار دادیم و رانندگانی را که در مسیر خدمت‌رسانی به کرونا مبتلا می‌شوند شناسایی و تا زمان بهبود کامل غیر فعال می‌کنیم و در این مدت حمایت‌های مالی در قالب وام‌های بدون بهره را به این عزیزان ارائه می‌دهیم.» 

خلج در مورد دلایل به تعویق افتادن واکسیناسیون رانندگان اسنپ توضیح می‌دهد که این شرکت از زمان اولویت‌بندی مشاغل در ایران برای انجام واکسیناسیون، مذاکرات و پیگیری در این حوزه را آغاز کرد؛ چرا که واکسیناسیون رانندگان و موتورسواران اسنپ نقش زیادی در پیشگیری از شیوع کرونا - تعمیرات مایکروویو سبلان - دارد. او اشاره می‌کند که با وجود - تعمیرات مایکروویو سبلان - شروع واکسیناسیون رانندگان اسنپ از حدود ۲۰ روز پیش، در برخی از شهرها مشکلاتی از نظر زمان‌بندی و نوبت‌دهی به وجود آمد که این موضوع در نهایت طی نامه‌ای به آینده موکول شد.

خلج می‌گوید تمام هماهنگی‌های لازم برای واکسیناسیون رانندگان از طرف اسنپ با سازمان‌های مربوطه انجام شده بود و بروز مشکلات در نوبت‌دهی مراکز واکسن از حیطه اختیارات این شرکت خارج است؛ اما اسنپ تا پایان واکسیناسیون ناوگان اسنپ از هیچ تلاشی برای رفع مشکلات و مسائل احتمالی فروگذار نخواهد کرد.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone