تعمیرات مایکروویو سهروردی


انواع خدمات مشاوره و تعمیر مایکروویو در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های مایکروویو نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر مایکروویو دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: علت صدای غیرعادی از پشت مایکرووفر چیست؟
  پاسخ: صدای غیرعادی مایکروفر میتواند مربوط به خرابی فن، مگنترون، دیود، خازن، ترانس و ... باشد و باید توسط تعمیرکار متخصص بررسی و عیب یابی گردد.
 2. سوال: وظیفه خازن در مایکروویو چیست؟
  پاسخ: خازن وظیفه دوبرابر کردن ولتاژ دریافتی از ترانس و انتقال آن به مگنترون را برعهده دارد.
 3. سوال: وظیفه سنسور ترمیستور در مایکروفر چیست؟
  پاسخ: ترمیستور یک مقاومت حساس به دما میباشد که وظیفه سنجیدن دمای کابین مایکروفر را برعهده دارد.
 4. سوال: تفاوت مایکروفر با سولاردام چیست؟
  پاسخ: در مایکروفر غذا با اشعه گرم میشود ولی در سولاردام با استفاده از المنت و اشعه غذا گرم میشود
 5. سوال: وظیفه فن مایکروفر چه چیزی است و چه کاری انجام میدهد؟
  پاسخ: وظیفه فن خنک کردن مگنترون است . بعضی از مدل ها دارای فن کانوکشن هستند که عمل پخش گرما در قسمت های دیگر ماکرووفر را انجام میدهند.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00385.html
سه شنبه, ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۲

بخش خصوصی خواستار نظر شفاف عیسی زارع پور درمورد فضای مجازی شد

سازمان نصر تهران با انتشار بیانیه‌ای، خواسته‌های بخش خصوصی از وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات درخصوص فضای مجازی را اعلام کرد.

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در بیانیه‌ای، خواسته‌های خود - تعمیرات مایکروویو سهروردی - از وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات را منتشر کرد؛ خواسته‌هایی که برخی از آن‌ها، خواسته چندساله کاربران است. در این بیانیه، از عیسی زارع‌پور که در انتظار رای اعتماد از مجلس است، خواسته شده تا - تعمیرات مایکروویو سهروردی - درباره برخی موضوعات مانند فیلترینگ، طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی، اقناع و نه اجبار کاربران و - تعمیرات مایکروویو سهروردی - کسب‌وکارها به استفاده از شبکه ملی اطلاعات، توجه ویژه به توسعه پهنای باند ثابت کشور و... نظر شفاف خود را اعلام کند.

به‌گزارش روابط‌عمومی سازمان نصر تهران، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در این بیانیه‌ ضمن اعلام موضع درباره سوابق و برنامه‌های وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات، نظرات خود را به‌عنوان رکن - تعمیرات مایکروویو سهروردی - نهم برنامه‌های ارائه‌شده با عنوان «صدای بخش خصوصی» منتشر کرده است. این سازمان اعلام کرده است برعکس گروهی که حمایتشان - تعمیرات مایکروویو سهروردی - از وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بیشتر برای سهم‌خواهی است، با نگاه کارشناسی و برنامه‌محور و فنی، سوابق و برنامه‌های عیسی زارع پور را بررسی و تحلیل - تعمیرات مایکروویو سهروردی - کرده است.

درادامه این بیانیه، به برنامه‌ها و وعده‌های عیسی زارع‌پور، وزیر پیشنهادی ابراهیم رئیسی برای وزارت - تعمیرات مایکروویو سهروردی - ارتباطات و - تعمیرات مایکروویو سهروردی - فناوری اطلاعات ازجمله هدف‌گذاری برای دستیابی به سهم ۱۰ درصدی از اقتصاد دیجیتال در تولید - تعمیرات مایکروویو سهروردی - ناخالص ملی در افق ۱۴۰۴، الکترونیکی‌کردن کامل خدمات پرکاربرد دولتی و ارائه خدمات به‌صورت یکپارچه، مطابقت با الگوهای موفق در کشورهای دنیا در زمینه تنظیم مقررات و ارتباطات و ایجاد حداقل یک اپراتور ماهواره مخابراتی اشاره شده است.

این سازمان تأکید کرده است ازآنجاکه حوزه فاوا در لبه فناوری‌های نوین است، برای رسیدن به این اهداف در برنامه پیشنهادی، نیازمند حفظ و نگه‌داشت آن دربرابر مخالفان شفافیت و فناوری‌هراسان است. نصر تهران خواستار توضیح شفاف وزیر پیشنهادی ارتباطات درباره موضوعات زیر شده است:

 • فیلترینگ
 • طرح موسوم به صیانت کاربران از فضای - تعمیرات مایکروویو سهروردی - مجازی
 • قانون‌گذاری در حوزه فناوری‌های نوظهور
 • استفاده حداکثری از فضای مجازی
 • مجوززدایی
 • خودتنظیمگری
 • اقناع - تعمیرات مایکروویو سهروردی - و نه تحمیل استفاده از شبکه ملی اطلاعات
 • مواجهه با سوء‌استفاده از - تعمیرات مایکروویو سهروردی - نام تولید داخل و تولید گلخانه‌ای به‌جای صادرات تولیدات داخلی
 • نگاه همه‌جانبه به امنیت سایبری به دور از برخوردهای سلبی و محدودکننده با کسب‌وکارها براساس واقعیت‌های اقتصادی مبتنی‌بر منافع ملی
 • پذیرش نظارت مشاوران حوزه فاوا همانند مهندسان مشاور صنعت ساختمان، سلامت الکترونیک
 • تعدد نهادهای متولی مجوزدهنده
 • توجه ویژه به توسعه پهنای باند ثابت کشور
 • چگونگی استفاده بهینه از ظرفیت پست بانک که در برنامه پیشنهادی به آن توجه نشده است
 • تعامل بالغانه با فناوری‌های نوظهور مالی
 • پذیرش واقعیت تحریم‌های وسیع بین‌المللی - تعمیرات مایکروویو سهروردی - و پرهیز از «خودتحریمی»

همچنین، در این بیانیه اشاره شده است که راهبری حوزه وسیع فاوا به‌ویژه در زمینه فناوری‌های نوظهور صرفا با اختیارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات امکان‌پذیر نیست و تمهید فرمان‌دهی واحدی در کل دولت و حاکمیت ضرورت دارد. بنابراین، این سازمان پیشنهاد داده است که به‌منظور هم‌افزایی حداکثری، لازم است علاوه‌بر هماهنگی بین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و مرکز ملی فضای مجازی، مدیران ارشد فناوری (CIO) - تعمیرات مایکروویو سهروردی - تمامی دستگاه‌های حاکمیتی با محوریت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و در تعامل با صنف هم‌سو شوند.

سازمان نصر تهران در بیانیه‌اس به موضوع اخذ احتمالی رأی اعتماد عیسی‌ زارع‌پور اشاره و تأکید کرده است که برنامه عملیاتی با زمان‌بندی اجرایی «براساس واقعیت‌ها و - تعمیرات مایکروویو سهروردی - پتانسیل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باید اعلام شود تا درصورت دست‌نیافتن به اهداف تعیین‌شده در بازه‌های زمانی مدنظر، امکان بازطراحی و استفاده از برنامه‌های جایگزین برای نیل به - تعمیرات مایکروویو سهروردی - اهداف دولت سیزدهم در حوزه فاوا محقق شود.»

به‌باور اعضای سازمان نصر تهران، نکته مهم در - تعمیرات مایکروویو سهروردی - این زمینه، بررسی مستمر میزان پیشرفت برنامه‌ها و نحوه رفتار وزیر در‌صورت دست‌نیافتن به نتایج مندرج در برنامه‌های پیشنهادی است که معمولا در برنامه‌های پیشنهادی وزرا مغفول مانده است.

در انتهای این بیانیه، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران آرزوی توفیق در کسب رأی اعتماد حداکثری - تعمیرات مایکروویو سهروردی - عیسی زارع پور در پست وزارت ICT را کرده و خواسته است که در این راه از ظرفیت‌های بخش خصوصی نیز استفاده شود.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone