تعمیرات مایکروویو شریعتی


انواع خدمات مشاوره و تعمیر مایکروویو در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های مایکروویو نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر مایکروویو دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: فضای داخلی مایکروفر هر چندوقت یکبار باید تمیز شود؟
  پاسخ: بهتر است فضای داخلی مایکروفر بعد از هربار استفاده تمیز شده و فیلتر اشعه مایکروفر هر یکسال یکبار تعویض گردد.
 2. سوال: وظیفه فن مایکروفر چه چیزی است و چه کاری انجام میدهد؟
  پاسخ: فن مایکروفر وظیفه خنک کردن مگنترون را بر عهده دارد و در بعضی مدل ها فن کانوکشن نیز وجود دارد که وظیفه آن پخش گرما در قسمت های مختلف فر مایکروفر میباشد.
 3. سوال: در صورت تکرار خرابی مایکروفر باید دوباره هزینه ای پرداخت کنم؟
  پاسخ: در صورتی که خرابی مجدد دستگاه سولاردام شما در بازه ضمانت سه ماهه تعمیرات قبلی باشد و خرابی ایجاد شده مجددا در همان قسمتی باشد که قبلا تعمیرات انجام شده، از شما هزینه ای دریافت نخواهد شد.
 4. سوال: نقش سنسور ترمیستور در مایکروویو چیست؟
  پاسخ: ترمیستور یک مقاومت حساس به دما میباشد که وظیفه سنجیدن دمای کابین مایکروفر را برعهده دارد.
 5. سوال: تفاوت برد اینورتر با برد مین مایکروفر چیست؟
  پاسخ: برد مین مایکروویو وظیفه ارسال فرمان ها به قسمت های مختلف دستگاه را دارد و برد اینورتر وظیفه تامین و افزایش ولتاژ ورودی به مگنترون را دارد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00303.html
یکشنبه, ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۸

وزیر اقتصاد: انجام رجیستری تلفن همراه با روش فعلی فسادآور است

وزیر اقتصاد و دارایی در نامه‌ای به رئیس گمرک، دریافت عوارض برای رجیستری تلفن همراه را باعث ایجاد فساد به دلیل رانت انحصاری واردات خوانده است و تأکید کرده که رجیستر گوشی باید کاملا غیرحضوری شود.

احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد و دارایی در نامه‌ای به رئیس کل گمرک خبر از بازدید میدانی گمرک فرودگاه امام خمینی (ره) در خصوص رجیستری تلفن همراه با - تعمیرات مایکروویو شریعتی - توجه به شکایات مردم داده است. او در این نامه تأکید کرده که براساس بررسی‌ آن‌ها، دریافت عوارض برای رجیستری تلفن‌ همراه به روش فعلی موجب ایجاد فساد به دلیل رانت انحصاری واردات می‌شود و در این بین هم - تعمیرات مایکروویو شریعتی - حق مسافران تضیع می‌شود. خاندوزی در نامه خود تأکید کرده که با توجه به اختیارات گمرک ایران که در قانون امور - تعمیرات مایکروویو شریعتی - گمرکی هم تصریح شده، لازم است اقداماتی به منظور برطرف شدن مشکلات پیش آمده انجام بگیرد.

روز گذشته (۶ شهریور) ایسنا در خبری اعلام کرد که طبق اعلام معاون فنی گمرک ایران با بررسی‌های صورت گرفته در رابطه با رجیستری گوشی تلفن همراه و بازدید وزیر اقتصاد، مقرر شده است که با تشکیل کارگروهی در رابطه با حذف عملیات رجیستری در مبادی ورودی گمرک و انجام کاملا غیر حضوری آن تصمیم نهایی اخذ شود. ایسنا در خبر خود از احتمال حذف کامل رجیستری گوشی از مبادی ورودی داده است.

تعمیرات مایکروویو شریعتی

حالا در نامه - تعمیرات مایکروویو شریعتی - وزیر اقتصاد به رئیس گمرک، خاندوزی ضمن انتقاد از وضعیت موجود رجیستری گوشی - تعمیرات مایکروویو شریعتی - تلفن همراه، از گمرک خواسته است کارگروهی متشکل از ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تشکیل شود و ظرف مدت ۱۰ روز فرایند مربوط به نحوه واردات گوشی ثبت شود تا ثبت کلیه تلفن‌های همراه مسافری به جز کالاهای لوکس و نیز فرایند واردات تچاری این محصولات بدون نیاز به مراجعه حضوری و صرفا از طریق یک درگاه غیر - تعمیرات مایکروویو شریعتی - حضوری انجام شود. او تأکید کرده که با این کار از تشکیل صف‌های رجیستری تلفن همراه و کالاهای مشابه یا مراجعه به سامانه‌های مختلف - تعمیرات مایکروویو شریعتی - جلوگیری صورت گیرد.

خاندوزی در ادامه از رئیس گمرک خواسته - تعمیرات مایکروویو شریعتی - است تا در مورد تلفن‌های همراه مورد استفاده مسافرین (مستعمل) یا هدیه‌های همراه مسافران همانند کالاهای تجاری قلمداد نشود و با کمترین تشریفات و سریع‌ترین زمان رجیستر شوند. او در پایان نامه خود تأکید کرده که ضروری است گزارش جلسه‌ها و اقدامات به این وزارتخانه هم اعلام شود.

تعمیرات مایکروویو شریعتی

در ادامه این دستور هم مهرداد ارونقی، معاون فنی گمرک ایران در گفت‌وگویی که با شبکه خبر انجام داده ،اعلام کرده که با تشکیل کارگروه مورد نظر وزارت اقتصاد، سازوکار حذف رجیستری از مبادی ورودی کشور به احتمال زیاد از هفته آینده اجرایی خواهد شد.معاون فنی گمرک رونقی، اعلام کرده - تعمیرات مایکروویو شریعتی - که با اجرایی - تعمیرات مایکروویو شریعتی - شدن این تصمیم، هر مسافر بعد از ورود به کشور بدون ارائه مشخصات در گمرک، یک ماه فرصت دارد با ورود - تعمیرات مایکروویو شریعتی - به سامانه، نسبت - تعمیرات مایکروویو شریعتی - به رجیستری دستگاه سیم‌کارت‌خور خود اقدام کند.

از مهر ماه گذشته به درخواست ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، رجیستری آنلاین گوشی‌های مسافری حذف شده بود؛ اما مجددا در دی ماه سال گذشته و به درخواست گمرک - تعمیرات مایکروویو شریعتی - ، فرایند حضوری رجیستری مجددا آنلاین شد. البته تمام فرایند‌ها آنلاین نبود و مسافران باید اطلاعات اولیه گوشی خود را در مبادی ورودی کشور ثبت می‌کردند.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone