تعمیرات مایکروویو شهرآرا


انواع خدمات مشاوره و تعمیر مایکروویو در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های مایکروویو نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر مایکروویو دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: بابت تعمیر مایکروویو چه هزینه ای دریافت می شود؟
  پاسخ: دستگاه مایکروویو باید در ابتدا توسط تکنسین متخصص بررسی شده و پس از آن هزینه تعمیر آن به شما اعلام میگردد.
 2. سوال: فضای داخلی مایکروفر هر چندوقت یکبار باید تمیز شود؟
  پاسخ: بهتر است فضای داخلی مایکروفر بعد از هربار استفاده تمیز شده و فیلتر اشعه مایکروفر هر یکسال یکبار تعویض گردد.
 3. سوال: آیا استفاده از ظروف فویلی آلومینیومی درون مایکروویو مجاز است؟
  پاسخ: استفاده از ظروف فویلی ممکن است باعث ایجاد جرقه و آسیب دیدن مگنترون و یا آتش سوزی مایکروفر شود. حتما از گذاشتن ظروف آلومینیومی و فلزی داخل مایکروفر خودداری نمایید.
 4. سوال: زمان سرویس کلی مایکروفر هر چند وقت یکبار است؟
  پاسخ: مایکروفر به صورت مرتب باید هرسال سرویس شده و عایق میکا یا فیلتر اشعه آن تعویض گردد.
 5. سوال: علل سوختن موتور گردون مایکروفر چیست؟
  پاسخ: قرار دادن وسایل سنگین و استفاده نامناسب از دستگاه سولاردام از علت های خرابی موتور گردان مایکروفر میباشد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00262.html
سه شنبه, ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۰

اپلیکیشن رسمی سامسونگ، گلکسی واچ 4 را به واکی تاکی تبدیل می‌کند

سامسونگ اپلیکیشنی برای گلکسی واچ ۴ منتشر کرده است که با استفاده از آن، می‌توان این ساعت هوشمند را به واکی تاکی (دستگاه ارتباط بی‌سیم) تبدیل کرد.

چند هفته پیش، سامسونگ به‌صورت رسمی از نسل جدید - تعمیرات مایکروویو شهرآرا - ساعت‌های هوشمند خود یعنی گلکسی واچ ۴ و گلکسی واچ ۴ کلاسیک رونمایی کرد. این ساعت‌ها بر خلاف مدل‌های پیشین، از سیستم عامل تایزن استفاده نمی‌کنند و به Wear - تعمیرات مایکروویو شهرآرا - OS 3 که با همکاری سامسونگ و گوگل توسعه یافته است مجهز شده‌اند. این سیستم - تعمیرات مایکروویو شهرآرا - عامل، پای دنیای بزرگی از اپلیکیشن‌های پلی استور گوگل را به گلکسی واچ سری ۴ باز - تعمیرات مایکروویو شهرآرا - می‌کند.

بر اساس گزارش xda-developers، سامسونگ اپلیکیشنی برای دارندگان گلکسی واچ ۴ عرضه کرده است که می‌توانند با استفاده از آن، گلکسی واچ خود را به واکی - تعمیرات مایکروویو شهرآرا - تاکی تبدیل کنند.

تعمیرات مایکروویو شهرآرا

اپلیکیشن مذکور Walkie Talkie نام دارد و همان‌طور که از نام آن پیدا است، گلکسی واچ را به یک دستگاه بی‌سیم با عملکرد push-to-talk تبدیل می‌کند. کاربران - تعمیرات مایکروویو شهرآرا - می‌توانند با استفاده از این - تعمیرات مایکروویو شهرآرا - اپلیکیشن، یک - تعمیرات مایکروویو شهرآرا - کانال مجازی درست کنند - تعمیرات مایکروویو شهرآرا - و وارد صحبت هم‌زمان با دوستانشان شوند. طبیعتا این ارتباط تنها با کسانی که گلکسی واچ ۴ دارند ممکن خواهد بود و از آنجایی که واکی تاکی، اپلیکیشن - تعمیرات مایکروویو شهرآرا - رسمی - تعمیرات مایکروویو شهرآرا - سامسونگ است، برای استفاده از آن حتما باید حساب کاربری سامسونگ داشته باشند.

شرکت کره‌ای هنوز به اطلاعاتی در مورد محدوده عملکرد این اپلیکیشن اشاره نکرده است و مشخص نیست که می‌توان روی آن به‌عنوان یک پلتفرم ارتباطی جایگزین حساب کرد یا خیر. سامسونگ توصیه کرده که برای اولین استفاده، بهتر است اتصال ساعت با گوشی هوشمند برقرار باشد؛ بنابراین شاید بتوان گفت بعد از تنظیم - تعمیرات مایکروویو شهرآرا - اولیه، واکی تاکی به‌صورت مستقل روی ساعت قابل استفاده خواهد بود.

کاربران ساعت هوشمند سامسونگ می‌توانند در صورت تمایل، به اپلیکیشن دسترسی مکانی بدهند تا از طریق بلوتوث، کانالی برای اتصال با دوستان هم‌جوار ایجاد کند.

شاید اپلیکیشن واکی تاکی سامسونگ برای گلکسی واچ ۴ چندان کاربردی به نظر نرسد؛ اما امتحان کردن آن خالی از لطف نخواهد بود. نظر شما در مورد قابلیت تبدیل گلکسی واچ ۴ به واکی تاکی چیست؟ اگر گلکسی واچ ۴ بخرید، آیا این اپلیکیشن را امتحان خواهید کرد؟

- تعمیرات مایکروویو شهرآرا -
اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone