تعمیرات مایکروویو شهر قدس


انواع خدمات مشاوره و تعمیر مایکروویو در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های مایکروویو نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر مایکروویو دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: تعمیرکار مایکروویو چقدر بعد از ثبت سفارش مراجعه میکند؟
  پاسخ: حداکثر 60 دقیقه بعد از ثبت درخواست شما تکنسین مایکروویو با شما تماس میگیرد و زمان مراجعه را با شما هماهنگ میکند.
 2. سوال: وظیفه سنسور ترمیستور در مایکروفر چیست؟
  پاسخ: ترمیستور یک مقاومت حساس به دما میباشد که وظیفه سنجیدن دمای کابین مایکروفر را برعهده دارد.
 3. سوال: فضای قرارگیری مایکروویو باید دارای چه شرایطی باشد؟
  پاسخ: بهتر است محلی که ماکروفر در آن قرار میگیرد، فضایی برای برای گردش هوا خصوصا در پشت دستگاه وجود داشته باشد که از گرم شدن بیش از حد دستگاه جلوگیری کند.
 4. سوال: آیا نصب مایکروویو در کنار اجاق گاز ایراد دارد؟
  پاسخ: نصب مایکروویو در کنار اجاق گاز توصیه نمیشود و بهتر است که مایکروویو به دور از منابع حرارتی قرار بگیرد.
 5. سوال: علت نچرخیدن سینی مایکروفر چه میتواند باشد؟
  پاسخ: برای نچرخیدن سینی مایکروویو دلایل مختلفی وجود دارد که ایراد در موتور گردان، ریل، سینی، میکروسوییچ درب،کوبلن و یا برد دستگاه باشد که میتواند باعث نچرخیدن سینی شود و باید توسط تکنسین تعمیرات مایکروویو و با وسایل مربوط بررسی شود.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00584.html
پنجشنبه, ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۵

امکان محدودکردن پیام‌ها و نظرات افرادی که شما را دنبال نمی‌کنند، به اینستاگرام اضافه شد

اینستاگرام در به‌روزرسانی جدیدش، ویژگی‌های تازه‌ای برای جلوگیری از سوءاستفاده و توهین به اپلیکیشن محبوب خود اضافه کرده است.

اینستاگرام امروز مجموعه ویژگی‌های جدیدی - تعمیرات مایکروویو شهر قدس - با هدف کمک به کاربران برای - تعمیرات مایکروویو شهر قدس - جلوگیری از سوءاستفاده و - تعمیرات مایکروویو شهر قدس - توهین در بخش پیام - تعمیرات مایکروویو شهر قدس - خصوصی و نظرات رونمایی کرد. یکی از این ویژگی‌ها limits نام دارد. با فعال‌کردن این ویژگی، افرادی که شما را دنبال نمی‌کنند یا به‌تازگی دنبال کرده‌اند، امکان ارسال پیام خصوصی و نظر را نخواهند داشت.

همچینن در این به‌روزرسانی جدید اینستاگرام، اگر کاربری دیگران را آزار و اذیت کند، این - تعمیرات مایکروویو شهر قدس - شبکه اجتماعی با نمایش هشداری پیامدهای احتمالی این حرکت را به آن توضیح می‌دهد.

این ویژگی بعد از اینکه تعدادی از بازیکنان فوتبال انگلیس پس از شکست تیمشان در مسابقات یورو ۲۰۲۰ با حمله نژادپرستانه مواجه شدند، در دستور‌کار اینستاگرام قرار گرفت. البته امکان غیرفعال‌کردن بخش نظرها و جلوگیری از ارسال پیام خصوصی از قبل در - تعمیرات مایکروویو شهر قدس - اینستاگرام وجود داشته است؛ اما اینستاگرام می‌گوید ویژگی جدید راه‌حلی برای افرادی است که همچنان می‌خواهند با دنبال‌کنندگانشان در ارتباط باشند.

تعمیرات مایکروویو شهر قدس

علاوه‌بر این ویژگی، اینستاگرام فروردین امسال بخش جدیدی به این اپلیکیشن اضافه کرد که Hidden Words نام دارد و کاربر می‌تواند گزینه فیلتر - تعمیرات مایکروویو شهر قدس - درخواست‌های پیام خصوصی را فعال یا غیر‌فعال کند. هنگام فعال‌بودن این - تعمیرات مایکروویو شهر قدس - گزینه، پیام‌های توهین‌آمیز به پوشه جداگانه‌ای منتقل می‌شوند. پیام‌های - تعمیرات مایکروویو شهر قدس - موجود در این پوشه پنهان هستند تا کاربر بتواند بدون خواندن پیام‌ها بین آن‌ها جابه‌جا شود. اگر کاربر روی پیام ضربه بزند، می‌تواند آن را بخواند یا حذف کند یا گزارش دهد.

اینستاگرام با همکاری «سازما‌ن‌های برجسته‌ ضد تبعیض و زورگویی» توانسته است فهرستی از عبارت‌های توهین‌آمیز تهیه کند. کاربران می‌توانند بر‌‌اساس سلیقه‌‌شان، فهرست اینستاگرام را شخصی‌سازی کنند. اینستاگرام در بیانیه مطبوعاتی‌اش می‌نویسد:

امیدواریم این ویژگی‌های جدید از افراد در‌برابر سوءاستفاده یا - تعمیرات مایکروویو شهر قدس - حملات نژادپرستانه یا هر نوع سوءاستفاده دیگر بهتر محافظت کند. می‌دانیم باید کارهای بیشتری انجام دهیم؛ از‌جمله بهبود سیستم‌هایمان برای یافتن و حذف سریع‌تر محتواهای توهین‌آمیز و مسئول‌دانستن کسانی - تعمیرات مایکروویو شهر قدس - که محتواهای توهین‌آمیز را ارسال می‌کنند.

اینستاگرام می‌گوید این ویژگی از امروز در سراسر دنیا در‌دسترس است.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone