تعمیرات مایکروویو فردیس


انواع خدمات مشاوره و تعمیر مایکروویو در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های مایکروویو نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر مایکروویو دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: در صورت تکرار خرابی مایکروفر باید دوباره هزینه ای پرداخت کنم؟
  پاسخ: در صورتی که خرابی مجدد دستگاه سولاردام شما در بازه ضمانت سه ماهه تعمیرات قبلی باشد و خرابی ایجاد شده مجددا در همان قسمتی باشد که قبلا تعمیرات انجام شده، از شما هزینه ای دریافت نخواهد شد.
 2. سوال: بابت تعمیر مایکروویو چه هزینه ای دریافت می شود؟
  پاسخ: هزینه تعمیر دستگاه سولاردام نیاز به بررسی اولیه توسط کارشناس را دارا بوده و کارشناس بعد از بررسی اولیه هزینه تعمیر دستگاه را به شما اعلام خواهد کرد.
 3. سوال: خازن در مایکروفر چه عملی را انجام میدهد؟
  پاسخ: خازن وظیفه دوبرابر کردن ولتاژ دریافتی از ترانس و انتقال آن به مگنترون را برعهده دارد.
 4. سوال: آیا نوسان برق باعث خرابی مگنترون مایکروویو میشود؟
  پاسخ: خیر، مگنترون مایکروفر قطعه ای است که مستقیما در ارتباط با برق ورودی نبوده و نوسانات برقی تاثیری در خرابی آن ندارد.
 5. سوال: آیا تعمیرات سولاردام در محل انجام میشود یا دستگاه به کارگاه حمل می شود؟
  پاسخ: تمامی تعمیرات سولاردام در منزل مشتری انجام میشود و در صورتی که قطعه ای خراب بوده و امکان تعمیر آن در منزل نباشد، فقط همان قطعه جهت تعمیر به کارگاه حمل میگردد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00224.html
چهار شنبه, ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۰

تاریخ احتمالی عرضه پیکسل 6 و استند شارژ 23 وات آن مشخص شد

بر اساس شایعات، سری پیکسل ۶ در تاریخ ۱۹ اکتبر (۲۷ مهر) برای پیش‌خرید در دسترس قرار خواهد گرفت و از شارژر پرسرعت ۲۳ وات بی‌سیم نیز پشتیبانی خواهد کرد.

افشاگری با نام جان پراسر از FrontPageTech، ادعا می‌کند گوگل سری پیکسل ۶ را از ۱۹ اکتبر (۲۷ مهر) برای پیش‌خرید در دسترس کاربران قرار خواهد داد و عرضه عمومی آن را از تاریخ ۲۸ اکتبر (۶ آبان) آغاز خواهد کرد. پراسر ادعا می‌کند که این اطلاعات از چند منبع دست اول و قابل اطمینان به دست او رسیده است.

پیش‌تر شایعه‌ی دیگری تاریخ عرضه پیکسل‌های بعدی را ۱۳ سپتامبر (۲۲ شهریور) اعلام کرده بود؛ اما به نظر می‌رسد تاریخ اعلام‌شده توسط پراسر دقیق‌تر است و گوگل معرفی رسمی پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو را - تعمیرات مایکروویو فردیس - برای ۱۹ اکتبر برنامه‌ریزی کرده باشد.

این تنها اطلاعاتی نیست که اخیرا در رابطه با سری بعدی پیکسل در اینترنت رؤیت - تعمیرات مایکروویو فردیس - شده است. یکی از خرده‌فروشی‌های آمریکا، اطلاعاتی در مورد استند شارژ پیکسل (Pixel Stand) منتشر کرده که می‌تواند شایعات پیشین در رابطه با قابلیت پشتیبانی پیکسل ۶ از شارژر بی‌سیم ۲۳ وات را - تعمیرات مایکروویو فردیس - تأیید کند.

بر همین اساس، گفته شده است یکی از اپراتورهای بزرگ موبایل در آمریکا، فروش لوازم جانبی برای سری بعدی پیکسل را آغاز کرده است که  نام شارژر بی‌سیم پیکسل نیز در این بین دیده می‌شود. نام این محصول «استند - تعمیرات مایکروویو فردیس - بی‌سیم ۲۳ وات گوگل پیکسل» است.

تعمیرات مایکروویو فردیس

اطلاعات بیشتری در مورد فست شارژر بی‌سیم - تعمیرات مایکروویو فردیس - گوگل در دست نیست؛ اما در صورت صحت داشتن اطلاعات فوق، محصول گوگل عنوان دومین شارژر پرسرعت بی‌سیم در آمریکا را از آن خود خواهد کرد و با پشت سر گذاشتن اپل و سامسونگ (با شارژرهای بی‌سیم ۱۵ وات)، پشت سر وان پلاس (با شارژر بی‌سیم ۵۰ وات) قرار - تعمیرات مایکروویو فردیس - خواهد گرفت. این شارژر بی‌سیم گوگل از مدل اول Pixel Stand با - تعمیرات مایکروویو فردیس - توان ۱۰ وات بسیار سریع‌تر خواهد بود.

نظر شما در مورد تاریخ عرضه و شارژر بی‌سیم ۲۳ - تعمیرات مایکروویو فردیس - وات پیکسل ۶ چیست؟ فکر می‌کنید چه زمانی از سری بعدی پیکسل رونمایی خواهد شد؟

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone