تعمیرات مایکروویو قیطریه


انواع خدمات مشاوره و تعمیر مایکروویو در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های مایکروویو نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر مایکروویو دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: علت داغ نکردن مایکروویو چیست؟
  پاسخ: داغ نکردن مایکروفر دلایل مختلفی میتواند داشته باشد که خرابی برد فرمان، خرابی قطعات مربوط به قسمت های ولتاژ و اشعه و یا خرابی المنت ها از مواردی است که میتوان به آن اشاره کرد که باید توسط تکنسین تعمیرات مایکروفر بررسی شود.
 2. سوال: خرابی مگنترون مایکروفر به چه علت ایجاد میشود؟
  پاسخ: خرابی مگنترون میتواند در اثر استفاده از ظروف فلزی و یا استفاده طولانی مدت از برنامه مایکرو بوجود آید.
 3. سوال: نقش ترانس در مایکروفر چیست؟
  پاسخ: ترانس مایکروفر یک مبدل الکترونیکی میباشد که ولتاژ 220 ورودی را به 2100 ولت تبدیل نموده و آن را به خازن دستگاه میرساند.
 4. سوال: آیا میتوان داخل مایکروفر ظرف فویل آلومینیومی قرار داد؟
  پاسخ: خیر، نباید از ظروف فویلی در مایکروویو استفاده کرد چراکه میتواند باعث آسیب رسیدن به مگنترون و یا آتش سوزی در دستگاه بشود.
 5. سوال: آیا تکنسینی که برای تعمیر مایکروویو من مراجعه میکند تخصص لازم را دارد؟
  پاسخ: تمامی کارشناسان سولاردام ما دارای مدرک فنی تعمیرات لوازم خانگی بوده و دارای تجربه چندین سال در زمینه تعمیرات هستند.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00267.html
سه شنبه, ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

خرید تصفیه آب تا ۴۰ درصد تخفیف از پاک آب

امروزه وجود یک دستگاه تصفیه آب در هر خانه‌ای به یک ملزوم تبدیل شده است.

همه ما می‌دانیم که به دلیل فعالیت بیش از حد انسان‌ها، آلودگی‌های فراوانی وارد آب‌ها شده و جان تمامی جانداران را به خطر انداخته است. برداشت بیش‌ازحد آب‌های زیرزمینی برای مصارف مختلفی نظیر کشاورزی، صنعتی، شیمیایی، شهری و ... باعث کم شدن ارتفاع سفره‌های آب زیرزمینی و نفوذ و افزایش آلودگی‌ها در آن‌ها شده است.

آلودگی‌های آب‌ها به حدی رسیده که حتی سیستم‌های تصفیه آب شهری قادر به ایجاد یک آب سالم و پاکیزه نمی‌باشند. با خرید دستگاه تصفیه آب می‌توانید سلامت خانواده و اطرافیانتان را حفظ کنید.

آنچه باید از سیستم اسمز معکوس (RO) بدانیم

سیستم اسمز معکوس (RO) یا Reverse Osmosis نوعی روش جدا کردن آلودگی‌ها از آب است. در این روش با استفاده از اعمال فشار مکانیکی، ناخالصی‌ها با اندازه‌های معین از آب حذف می‌شوند. در حال حاضر این روش - تعمیرات مایکروویو قیطریه - بسیار در شیرین کردن آب مؤثر است و - تعمیرات مایکروویو قیطریه - دستگاه‌های تصفیه آبی که دارای سیستم اسمز معکوس هستند، جزء - تعمیرات مایکروویو قیطریه - بهترین دستگاه تصفیه آب محسوب می‌شوند.

فرایند تصفیه توسط اسمز معکوس - تعمیرات مایکروویو قیطریه - بدین‌صورت است، آب خام توسط یک نیرو یا فشار مکانیکی که به‌واسطه پمپ ایجاد می‌شود، به درون محفظه‌ای که دارای غشاء نیمه‌تراوا است پمپاژ می‌گردد. این فشار چند برابر بیش از - تعمیرات مایکروویو قیطریه - فشار اسمز طبیعی باشد. چندین برابر  منافذ غشای نیمه‌تراوا به اندازه‌ای است که تنها آب خالص می‌تواند از آن عبور کند. به بیان دیگر هیچ آلودگی نخواهد توانست از این غشا عبور کند و درنتیجه آب تقریباً خالص در يک طرف غشاء و آب تغليظ شده از ناخالصی‌ها در طرف ديگر - تعمیرات مایکروویو قیطریه - غشا جمع‌آوری می‌شود.

ناخالصی‌هایی که در آب یافت می‌شوند و می‌توان آن‌ها را به‌واسطه تکنولوژی فیلتراسیون اسمز معکوس تصفیه نمود، شامل موارد زیر هستند:

 • سرب
 • فلوراید و وایتکس
 • آفت‌کش‌ها و ضدعفونی کننده‌های مضر برای بدن انسان
 • کلر و کلرامین
 • مواد شوینده
 • نیترات‌ها، آرسنیک، نیتریت و آلومینیوم و سولفات‌ها
 • املاح درشتی که با چشم دیده می‌شوند مانند شن و ماسه و گل‌ولای
 • و دیگر املاح مضر موجود در - تعمیرات مایکروویو قیطریه - آب آشامیدنی

تعمیرات مایکروویو قیطریه

نقش اسمز معکوس در تصفیه آب خانگی

همان‌طور که اشاره شد دستگاه‌های تصفیه آب RO جز بهترین دستگاه‌های دنیا است. این دستگاه‌های تصفیه آب با غشای نیمه‌تراوای خود قادر به حذف ناخالصی‌های محلول در آب و کاهش آن‌ها به حداکثر ۲ درصد است. غشاء نیمه‌تراوا با عملکرد خود باعث به وجود آمدن دو محلول با غلظت‌های مختلف می‌شود که خود نیز بین آن‌ها قرار گرفته است.

قطر غشا ممبران کوچک‌تر از قطر یک ویروس و باکتری است. به همین دلیل نیز است مولکول‌های بزرگ‌تر در جریانی جانبی از کنار غشاء عبور داده شده و - تعمیرات مایکروویو قیطریه - دفع می‌گردند. دستگاه‌های تصفیه آب خانگی RO از بخش‌های مختلفی نظیر غشای نیمه‌تراوا، پمپ فشار و خروجی فاضلاب تشکیل شده است.

دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس باعث بهبود رنگ، طعم، بو و شفافیت آب می‌شود. این دستگاه قادر به حذف آلاینده‌های مضر در آب شهری خصوصاً نیترات‌ها، آفت‌کش‌ها، سولفات‌ها، فلوراید، باکتری‌ها، داروها‌، آرسنیک و بسیاری املاح مضر دیگر می‌شود. فیلتر کربن اکتیو و کربن بلاک این دستگاه‌های اسمزی نیز کلر و کلرامین را حذف خواهند کرد.

برندهای مختلف، طرح‌های گوناگونی از دستگاه تصفیه آب - تعمیرات مایکروویو قیطریه - RO تولید کرده‌اند. معمولا این دستگاه‌ها در زیر سینک نصب می‌شوند. البته مدل‌های رومیزی در طرح‌های متعددی  ساخته شده که می‌توان هر کدام از آن‌ها را با توجه به سلیقه و دکور خانه انتخاب نمود.

در برخی مطالب عنوان شده - تعمیرات مایکروویو قیطریه - است که روش اسمز معکوس موجب از بین رفتن املاح قلیایی آب که املاحی مفید و ضروری برای سلامت بدن هستند، - تعمیرات مایکروویو قیطریه - می‌شود. همین عامل سبب - تعمیرات مایکروویو قیطریه - شده تا خریداران از خرید تصفیه آب ro دچار تردید شوند. باید گفت که این موضوع درست و روش اسمز معکوس همه املاح آب را چه مفید و چه مضر را از بین می‌برد؛ - تعمیرات مایکروویو قیطریه - اما تولیدکنندگان دستگاه تصفیه آب برای برطرف کردن این مشکل و تأمین املاح مفید آب، فیلترهای مخصوصی را طراحی کرده‌اند تا پس از آنکه تمامی مواد از آب حذف شد، این فیلترها املاح مفید را به آب بیفزایند.

 بهترین دستگاه تصفیه آب با سیستم اسمز معکوس

تا اینجا در رابطه با اهمیت دستگاه تصفیه آب و توانایی سیستم اسمز معکوس در حذف آلاینده‌های آب صحبت کردیم؛ اما آنچه در خرید تصفیه آب ro اهمیت دارد، خرید - تعمیرات مایکروویو قیطریه - بهترین دستگاه تصفیه آب است. برندهای مختلفی در دنیا وجود دارند که به تولید دستگاه تصفیه آب می‌پردازند. از جمله بهترین - تعمیرات مایکروویو قیطریه - برندهای دستگاه تصفیه آب که در ایران نیز بسیار طرفدار دارد، دستگاه تصفیه آب تایوانی است.

تعمیرات مایکروویو قیطریه

می‌توان گفت تایوان مَهد دستگاه‌های تصفیه آب است. سطح کیفیت دستگاه‌های تصفیه آب این کشور بسیار - تعمیرات مایکروویو قیطریه - بالا است و انواع آن‌ها - تعمیرات مایکروویو قیطریه - تحت لیسانس آمریکا تولید می‌شوند و دارای گواهینامه‌های بین‌المللی فنی و بهداشت مختلفی نظیر FDA، WQ،CE  و NSF هستند. تمامی دستگاه‌ها با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا ساخته می‌شوند تا بتوانند آب باکیفیتی - تعمیرات مایکروویو قیطریه - را برای مصرف کنند، تولید نمایند.

از انواع برندهای - تعمیرات مایکروویو قیطریه - دستگاه - تعمیرات مایکروویو قیطریه - تصفیه تایوانی می‌توان به  سافت واتر، آکوا، آکوا پرو، مینروا و سی‌سی‌کا اشاره نمود. هرکدام از این برندها دارای زیرمجموعه‌های مختلفی هستند. همچنین تعداد فیلترهایی که این برندها در دستگاه‌هایشان بکار می‌برند متفاوت - تعمیرات مایکروویو قیطریه - است؛ اما به‌طور کلی دستگاه تصفیه آب تایوانی از ۳ فیلتره شروع می‌شود تا حداکثر ۸ فیلتره.

تعداد فیلترها نشان‌دهنده تعداد مراحل تصفیه آب است. برای خرید بهترین دستگاه تصفیه آب پاک آب باید ابتدا - تعمیرات مایکروویو قیطریه - به وضعیت آب محل زندگی خود توجه کنید؛ شادی یک دستگاه - تعمیرات مایکروویو قیطریه - تصفیه آب برای یک - تعمیرات مایکروویو قیطریه - خانواده - تعمیرات مایکروویو قیطریه - در یک منطقه خاص دارای بهترین عملکرد را داشته باشد و - تعمیرات مایکروویو قیطریه - آب سالم و پاکیزه‌ای را ارائه دهد اما همان دستگاه برای تصفیه آب منزل شما اصلا خوب و کارآمد نباشد. به‌طور کلی پیشنهاد می‌شود برای مناطقی که سطح کیفیت آب متوسط تا خوبی - تعمیرات مایکروویو قیطریه - دارند، استفاده از دستگاه تصفیه آب با تعداد فیلتر پایین کافی است اما برای مناطقی که کیفیت آب بسیار پایین بوده و دارای املاح بسیاری است - تعمیرات مایکروویو قیطریه - (مانند مناطق جنوبی کشور)، نیاز است از دستگاه‌هایی با مراحل تصفیه آب بالا استفاده شود.

 خرید بهترین تصفیه آب از پاک آب

دستگاه‌های تصفیه آب بسیاری در بازار وجود دارد که به فروش می‌رسند. خرید دستگاه تصفیه آب تقلبی نه‌تنها سلامت آب منزلتان را بهبود می‌بخشد بلکه در گذر زمان به دلیل متریال بی‌کیفیتی که در ساختار آن‌ها بکار گرفته‌شده، زود خراب و از کار می‌افتند. معمولا اجزای دستگاه‌های تصفیه - تعمیرات مایکروویو قیطریه - آب تقلبی از - تعمیرات مایکروویو قیطریه - برندهای مختلف است؛ اما در - تعمیرات مایکروویو قیطریه - نوع - تعمیرات مایکروویو قیطریه - اورجینال، تمامی قطعات ساخت یک برند هستند که روی آن‌ها نیز درج شده است.

به هوای پرداخت هزینه کمتر در خرید تصفیه آب RO، سلامت خود و خانواده‌تان را به خطر نیندازید. دستگاه‌های تصفیه آب تایوانی نسبت به نمونه‌های آمریکایی و اروپایی خود از قیمت بسیار پایین و مقرون‌به‌صرفه‌ای برخوردار هستند.

برای اینکه در - تعمیرات مایکروویو قیطریه - خرید خود اطمینان پیدا کنید حتما به فروشگاه‌های معتبر و مشهور مراجعه کنید. از جمله مجموعه‌هایی که می‌توانید با خیال راحت به آن‌ها اطمینان کنید، شرکت پاک آب - تعمیرات مایکروویو قیطریه - است. - تعمیرات مایکروویو قیطریه - این شرکت با داشتن سابقه درخشان در ارائه انواع خدمات مرتبط با تصفیه آب توانسته رضایت مشتریان را همواره در کارنامه کاری خود به ثبت برساند.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone