تعمیرات مایکروویو مجیدیه


انواع خدمات مشاوره و تعمیر مایکروویو در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های مایکروویو نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر مایکروویو دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: آیا خالی روشن کردن مایکروفر ایراد دارد؟
  پاسخ: بله، درصورت خالی روشن کردن مایکروویو اشعه لیزر به آنتن مگنترون بر میگردد و دچار جرقه و آسیب به دستگاه میشود. اکیدا از خالی روشن کردن مایکروویو جدا خودداری کنید.
 2. سوال: علت سوختن لامپ مایکروویو چیست؟
  پاسخ: لامپ مایکروفر بر اثر محکم بستن درب دستگاه و یا نوسانات برقی و چربی گرفتن دستگاه ممکن است بسوزد.
 3. سوال: آیا محکم بستن درب مایکروفر به دستگاه آسیب میزند؟
  پاسخ: محکم بستن درب مایکروفر باعث خرابی میکروسوییچ های درب دستگاه و شکستن زبانه درب دستگاه میگردد.
 4. سوال: علت سوختن موتور گردون ماکروفر چیست؟
  پاسخ: قرار دادن وسایل سنگین و استفاده نامناسب از دستگاه سولاردام از علت های خرابی موتور گردان مایکروفر میباشد.
 5. سوال: آیا تکنسین که مراجعه میکند قطعات مورد نیاز برای تعمیر مایکروویو را همراه خود دارد؟
  پاسخ: تکنسین های ما قطعاتی که خرابی آن ها بیشتر در مایکروویو رخ میدهد را همراه خود دارند و در صورتی که قطعه همراه تکنسین نباشد امکان ارسال قطعه مورد نیاز با پیک وجود دارد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00296.html
یکشنبه, ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۰

کنترل از راه دور خودرو با موبایل؛ ردیاب‌های پیشرفته ایران رهیاب

ردیاب‌های خودرو یکی از بهترین لوازم ایمنی ماشین هستند که می‌توانند با ردیابی لحظه‌ای خودرو و اعلام وضعیت آن به‌صورت آنلاین روی نقشه خیال صاحبان آن‌ها را تا حد زیادی راحت کنند.

از نظر کارشناسان امنیتی و پلیس، ردیاب خودرو یکی از لوازم ضدسرقت کارآمد است که حتی نصب آن به‌صورت پیش‌فرض روی خودروها توصیه شده. با‌این‌حال، تکنولوژی ردیاب‌ها در سال‌های اخیر پیشرفت بسیار زیادی کرده است و حالا می‌توان از آن‌ها برای کنترل از - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - راه دور خودرو و خاموش‌کردن - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - موتور ماشین سرقت‌شده نیز استفاده کرد.

ایران رهیاب یکی از ارائه‌کنندگان معتبر انواع ردیاب در - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - ایران است که امکان خرید ردیاب‌های هوشمند - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - پیشرفته را برای ایرانیان فراهم کرده است. با ما درادامه این مطلب همراه باشید تا با ویژگی‌های - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - این ردیاب‌های منحصر‌به‌فرد آشنا شویم.

تعمیرات مایکروویو مجیدیه

ردیاب پیشرفته و هوشمند خودرو؛ دیگر نگران سرقت خودرو نباشید!

با‌‌‌توجه‌‌‌به پیشرفته تکنولوژی، امروزه ردیاب‌های جدیدی با نام ردیاب هوشمند و دزدگیر ماهواره‌ای خودرو دردسترس قرار گرفته‌اند که امکانات بسیار بیشتری از ردیاب‌های معمولی دارند. یکی از این ردیاب‌های پیشرفته، ردیاب ماشین مدل IR230 است که ایران رهیاب ارائه می‌کند. این ردیاب باکیفیت علاوه‌بر تمامی امکانات ردیاب معمولی همچون ردیابی خودرو روی نقشه به‌صورت آنلاین و آفلاین، ثبت مسیر حرکت خودرو و ارائه اطلاعات خودرو همچون مسیر پیموده‌شده، وضعیت خودرو همچون روشن یا خاموش - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - و بسته بودن در‌ها، - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - امکانات بیشتری مانند کنترل از راه دور خودرو و خاموش‌ کردن موتور خودرو را در‌اختیار کاربران قرار می‌دهد. شما می‌توانید این ردیاب هوشمند را از - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - ایران رهیاب بخرید. درادامه، با امکانات ویژه ردیاب هوشمند آشنا می‌شویم.

کنترل از راه دور خودرو با موبایل؛ ویژگی منحصر‌به‌فرد ردیاب هوشمند

از بین امکانات فراوانی که ردیاب IR230 یا ردیاب هوشمند خودرو دراختیار کاربران قرار می‌دهد، بدون شک امکان کنترل از راه دور خودرو جذاب‌ترین ویژگی آن است. با نصب ردیاب پیشرفته ماهواره‌ای - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - در خودرو خود - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - می‌توانید در صورت بروز سرقت، با ارسال پیام کوتاه یا فشردن یک - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - دکمه در موبایل خود، موتور ماشین را در هر نقطه‌ای از دنیا خاموش کنید. با فعال‌کردن این وضعیت، خودرو به‌هیچ‌عنوان روشن نخواهد شد و سارقان نیز نمی‌توانند دلیل این - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - موضوع را کشف - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - کنند. هم‌زمان شما می‌توانید ازطریق ردیابی خودرو با موبایل محل دقیق خودرو را روی نقشه مشاهده کنید و آن را به پلیس اطلاع - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - دهید.

ردیاب کنترل از - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - راه دور خودرو چگونه کار می‌کند؟

این ردیاب‌ها از دو بخش تشکیل شده‌اند. بخش اول دستگاهی است که روی خودرو نصب می‌شود و ازطریق GPS و اینترنت سیم‌کارت، امکان مشاهده اطلاعات لحظه‌ای خودرو و قابلیت کنترل خاموش‌کردن موتور را فراهم - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - می‌کند. بخش دوم پنل کاربری است که به‌صورت اختصاصی دراختیار صاحب خودرو قرار می‌گیرد. شما می‌توانید ازطریق موبایل و کامپیوتر به این پنل دسترسی داشته باشید و موقعیت لحظه‌ای خودرو را ازطریق GPS ماهواره‌ای دریافت کنید. همچنین در‌صورت نیاز موتور ماشین را خاموش کنید.

شنود - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - و - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - دریافت اطلاعات آنلاین خودرو؛ قابلیت‌های ردیاب هوشمند و پیشرفته خودرو

خاموش‌کردن خودرو از راه دور تنها یکی از ویژگی‌های فوق‌العاده این دسته از ردیاب‌ها است. شما می‌توانید با خرید ردیاب هوشمند از امکانات دیگری مانند شنود صدای - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - زنده خودرو با کیفیت چشمگیر نیز بهره‌مند شوید. همچنین، اطلاع از باز‌شدن در‌ها یکی - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - دیگر از قابلیت‌های این ردیاب - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - پیشرفته است. بدین‌ترتیب، می‌توانید در هر زمان و در هر فاصله‌ای از خودرو - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - خود اطلاعات دقیق آن را مشاهده - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - کنید و بلافاصله بعد از بازشدن در‌ها از وقوع سرقت مطلع شوید. با ضبط - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - صدای سارقان نیز می‌توانید به پلیس کمک کنید تا خودرو به‌سرقت‌رفته شما در مدت زمان کوتاهی - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - پیدا کند.

تعمیرات مایکروویو مجیدیه

چه کسانی می‌توانند از ردیاب پیشرفته با قابلیت کنترل از راه دور خودرو استفاده کنند؟

ردیاب - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - پیشرفته خودرو تکنولوژی به‌روزی دارد؛ اما روی تمامی خودروهای جدید و قدیمی بدون هیچ مشکلی نصب می‌شود. در‌واقع، حتی نوع خودرو نیز چندان تفاوتی نمی‌کند و می‌توانید از آن برای مراقبت از خودروهای سواری، تاکسی‌ها، خودروهای اجاره‌ای، خودروهای نمایشگاهی، اتوبوس‌ها، کامیون‌ها، ناوگان حمل و نقل و... استفاده کنید. برای مشاهده قیمت جی پی اس خودرو و خرید انواع ردیاب‌های هوشمند با قابلیت‌های ویژه کافی است تا به وب‌سایت ایران رهیاب مراجعه کنید.

ایران رهیاب؛ ارائه‌کننده ردیاب‌های پیشرفته در ایران

در این مقاله، سعی کردیم با ردیاب پیشرفته خودرو و امکانات آن آشنا شویم. ردیاب هوشمند این امکان را به شما می‌دهد تا در - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - هر جای دنیا که باشید، بتوانید خودرو به‌سرقت‌رفته - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - خود را با ارسال یک پیامک خاموش کنید و از دزدیدنش جلوگیری کنید. ایران رهیاب، یکی از شرکت‌های معتبر و پر‌سابقه در ارائه انواع محصولات جی پی اس خودرو و سیستم‌های پیشرفته ضد‌سرقت، این امکان را - تعمیرات مایکروویو مجیدیه - برای همه صاحبان خودروها فراهم کرده است تا با هزینه‌ای اندک و نصب ردیاب ماهواره‌ای، از سرقت خودروتان جلوگیری کنند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این ردیاب و سایر ردیاب‌های پر قدرت همین حالا به وب‌سایت ایران رهیاب مراجعه کنید.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone