تعمیرات مایکروویو مهرشهر


انواع خدمات مشاوره و تعمیر مایکروویو در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های مایکروویو نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر مایکروویو دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: آیا اشعه مایکروویو خطرناک است؟
  پاسخ: اشعه مایکروفر در هنگامی که کاور دستگاه بسته باشد خطرناک نیست ولی بهتر است فاصله یک متر در هنگام کارکرد با مایکروفر رعایت شود.
 2. سوال: آیا تعمیرکاری که مراجعه میکند تخصص کافی برای تعمیر ماکروفر من را دارد؟
  پاسخ: همه تعمیرکاران مایکروویو ما مدرک فنی تعمیرات لوازم خانگی را دارا بوده و تجربه ای چند ساله در زمینه تعمیرات دارند.
 3. سوال: در صورتی که از تعمیرات ارائه شده راضی نباشیم چه اتفاقی رخ میدهد؟
  پاسخ: دارا بودن بیش از بیست هزار مشترک فعال گواه بر رضایت مشتریان از خدمات ماست؛ اما در صورتی که شما از خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران ما راضی نباشید در اسرع فرصت به مشکل شما رسیدگی میگردد و در صورت عدم رضایت امکان استرداد وجه پرداختی به شما وجود دارد.
 4. سوال: چه دلایلی برای روشن نشدن مایکروویو وجود دارد؟
  پاسخ: علت روشن نشدن مایکروفر خرابی برد، ترموستات و فیوز دستگاه میتواند باشد و باید توسط تعمیرکار متخصص بررسی گردد.
 5. سوال: علت سوختن موتور گردون ماکروفر چیست؟
  پاسخ: قرار دادن وسایل سنگین و استفاده نامناسب از دستگاه سولاردام از علت های خرابی موتور گردان مایکروفر میباشد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00346.html
جمعه, ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۳

افزایش ۶۴ درصدی درآمد و سود خالص ۲ برابری شیائومی در فصل دوم ۲۰۲۱

شیائومی که به‌تازگی جایگاه دوم فروش گوشی‌های هوشمند را از اپل گرفته، خبر از کسب درآمد ۸۷٫۸ میلیارد یوآنی (۱۳٫۵ میلیارد دلار) در سه‌ماهه دوم سال ۲۰۲۱ داده است.

به گزارش ZDNet، شیائومی توانسته ۸۷٫۸ میلیارد یوآن (۱۳٫۵ میلیارد دلار) درآمد در سه‌ماهه دوم سال ۲۰۲۱ کسب کند. این عدد ۶۴ درصد بیشتر از درآمد ۵۳٫۵ میلیارد یوآنی (۸٫۲۵ میلیارد دلار) این شرکت در بازه زمانی مشابه سال گذشته است. افزایش سهم غول فناوری چینی از بازار گوشی‌های هوشمند به سرعت ادامه دارد.

در شش‌ماهه منتهی به ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱ (۹ تیر ۱۴۰۰)، سود خالص شرکت ۸٫۳ میلیارد - تعمیرات مایکروویو مهرشهر - یوآن (۱٫۲۸ میلیارد دلار) بوده که دو برابر ۴٫۵ میلیارد یوآن (۶۹۰ میلیون دلار) به‌دست آمده در مدت مشابه سال گذشته است.

پس از تفکیک درآمد واحد‌های مختلف، به درآمد ۵۹ میلیارد یوآنی (۹٫۱ میلیارد دلار) واحد گوشی‌های هوشمند حاصل از فروش ۵۲٫۹ میلیون دستگاه - تعمیرات مایکروویو مهرشهر - می‌رسیم که شیائومی را به جایگاه دوم فروش که پیش از این در اختیار اپل بود، رسانده است.

تجارت محصولات اینترنت اشیاء و لایف‌استایل شیائومی، به حدود ۲۱ میلیارد یوآن (۳٫۲۴ میلیارد دلار) می‌رسد که - تعمیرات مایکروویو مهرشهر - رشد ۳۶ درصدی را نسبت به سال گذشته تجربه می‌کند. بخش خدمات اینترنتی هم ۷ میلیارد یوآن (۱٫۰۸ میلیارد دلار) از کل درآمد شیائومی را تشکیل داده است.

تعداد محصولات اینترنت اشیاء متصل شده به پلتفرم AIoT  (هوش مصنوعی اشیاء) شرکت به ۳۷۴٫۵ میلیون دستگاه رسیده است. همچنین تعداد کاربران - تعمیرات مایکروویو مهرشهر - دستیار هوشمند شیائومی از هدف تعریف شده ۱۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه فراتر رفته و به ۱۰۲ میلیون کاربر رسیده است. کاربران اپلیکیشن Mi Home هم به مرز ۵۶٫۵ میلیون نفر رسیده‌اند.

شیائومی همچنین به رشد قدرتمند خود در - تعمیرات مایکروویو مهرشهر - بازارهای خارج از چین اشاره - تعمیرات مایکروویو مهرشهر - می‌کند که فروش ۴۳٫۶ میلیارد یوآنی - تعمیرات مایکروویو مهرشهر - (۶٫۷۳ میلیارد دلار) در آن‌ها، نزدیک به نیمی از کل درآمد شرکت را تشکیل داده است.

تعمیرات مایکروویو مهرشهر

در - تعمیرات مایکروویو مهرشهر - ادامه گزارش به سرمایه‌گذاری ۳٫۱ میلیارد یوآنی (۴۸۰ میلیون دلار) در مصارف تحقیق و توسعه (R&D) اشاره شده که نسبت به سال گذشته - تعمیرات مایکروویو مهرشهر - ۵۶٫۵ درصد رشد داشته است.

شیائومی تأکید - تعمیرات مایکروویو مهرشهر - می‌کند در تلاش خود برای کسب برتری در فناوری‌های نو که پشتوانه تجارت شرکت هستند، مصمم است.

لی جون، - تعمیرات مایکروویو مهرشهر - بنیانگذار و مدیرعامل شیائومی ماه گذشته اعلام کرد، در سال جاری تیم تحقیق و توسعه شرکت را با استخدام بیش از ۵ هزار مهندس گسترش - تعمیرات مایکروویو مهرشهر - خواهد داد. او پیش‌بینی کرد که مخارج واحد تحقیق و توسعه شرکت، امسال از مرز ۱۳ میلیارد یوآن (۲ میلیارد دلار) عبور خواهد کرد. این عدد در سال ۲۰۲۰ حدود ۱۰ میلیارد یوآن (۱٫۵۴ میلیارد دلار) بوده است.

شیائومی از خرید دیپ‌موشن، شرکت فعال در - تعمیرات مایکروویو مهرشهر - حوزه فناوری خودران به ارزش ۷۷٫۳ میلیون دلار پرده برداشت که بخشی از برنامه ۱۰ میلیارد دلاری شیائومی برای ورود به صنعت خودرو‌های الکتریکی است. شیائومی این حوزه را بخش - تعمیرات مایکروویو مهرشهر - مهمی از اکوسیستم هوشمند خود می‌داند.

لی جون پیش‌تر در اینباره گفته بود:

این بخشی مهم و جدا - تعمیرات مایکروویو مهرشهر - نشدنی از اکوسیستم هوشمند ما است؛ این یک انتخاب اجتناب - تعمیرات مایکروویو مهرشهر - ناپذیر است که اکوسیستم یکپارچه AIoT را گسترش دهیم؛ همچنین تنها راهی است که می‌تواند چشم‌انداز شرکت را برآورده کند و زندگی بهتری مبتنی بر فناوری برای همه به ارمغان آورد.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone