تعمیرات مایکروویو ولنجک


انواع خدمات مشاوره و تعمیر مایکروویو در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های مایکروویو نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر مایکروویو دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: علت جرقه زدن مایکروفر چیست؟
  پاسخ: دلایلی مختلفی برای جرقه زدن داخل ماکروفر وجود دارد که میتوان به خرابی مگنترون، از بین رفتن عایق بدنه، خرابی عایق میکا و یا استفاده از ظروف فلزی و آلومینیومی اشاره کرد.
 2. سوال: وظیفه المنت ماکروفر چیست؟
  پاسخ: نقش المنت در مایکروویو گرم کردن و گریل کردن میباشد که در برنامه های پخت و پز کاربرد دارد.
 3. سوال: نقش ترانس در مایکروفر چیست؟
  پاسخ: ترانس در ماکروفر وظیفه تبدیل ولتاژ220 ورودی به 2100 ولت را بر عهده دارد و آن را به خازن منتقل میکند.ُ
 4. سوال: چه ضمانتی بابت حفظ حریم شخصی من وجود دارد؟
  پاسخ: تمامی کارشناسان سولاردام ما دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی بوده و دوره های ارتباطی برخورد با مشتری را گذرانده اند.
 5. سوال: مایکروویو هرچند وقت یکبار باید سرویس شود؟
  پاسخ: مایکروفر به صورت مرتب باید هرسال سرویس شده و عایق میکا یا فیلتر اشعه آن تعویض گردد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00221.html
چهار شنبه, ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۰

استعلام اماکن برای دریافت مجوز صنفی کاملا الکترونیکی می‌شود

طبق مصوبه هیات مقررات‌زدایی دریافت مجوز صنفی دیگر نیازی به حضور در پلیس اماکن برای دریافت استعلام ندارد و تمام فرایند‌ها در این زمینه کاملا الکترونیکی خواهد شد. هیات مقررات‌زدایی با این کار در پی شفاف و آسان کردن راه‌اندازی کسب‌وکار در کشور است.

دریافت مجوز‌های رنگارنگ برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار جدید همیشه از چالش‌های اساسی فعالان استارت‌آپی بوده و هست. هیات مقررات زدایی - تعمیرات مایکروویو ولنجک - زیر نظر وزارت اقتصاد در ۲ سال گذشته تمام تلاش خود برای کاهش دریافت مجوز کسب‌وکارها و بهبود محیط کسب‌وکارها را انجام داده است. حالا به‌تازگی علی فیروزی، رئیس مرکز ملی مطالعات، پایش و بهبود محیط کسب‌وکار، وزارت امور اقتصاد و دارایی اعلام کرده که  طبق مصوبه - تعمیرات مایکروویو ولنجک - هیات مقررات‌زدایی، در اخذ مجوز - تعمیرات مایکروویو ولنجک - صنفی، نیازی به حضور در ادارات پلیس اماکن برای دریافت استعلام اماکن نیست. آنطور که او - تعمیرات مایکروویو ولنجک - به زومیت توضیح می‌دهد این - تعمیرات مایکروویو ولنجک - استعلام از هفته آینده از طریق درگاه ملی مجوزهای کشور (g4b.ir) به روش استعلام مخفی (Hidden Licence) و کاملا - تعمیرات مایکروویو ولنجک - الکترونیکی صادر می‌شود.

فیروزی در گفت‌وگو با زومیت در این مورد توضیح می‌دهد:

اتفاقی که رخ خواهد داد این است - تعمیرات مایکروویو ولنجک - که برای ۳۹ رسته صنفی شرایطی فراهم شده که به جای - تعمیرات مایکروویو ولنجک - انجام فرایند دستی برای دریافت مواردی مانند استعلام اماکن این کار با کمک پلیس اماکن، اتاق اصناف، مرکز اصناف و سازمان فناوری اطلاعات کاملا الکترونیکی صورت گیرد. یعنی کسب‌وکار یا فردی که خواهان مجوز است برای دریافت استعلام اماکن، نیازی به انجام کارهای دستی ندارد و فرایند به صورت کاملا الکترونیکی از طریق درگاه ملی مجوزهای کشور صورت می‌گیرد.

او تأکید می‌کند که انجام این فرایند به - تعمیرات مایکروویو ولنجک - صورت دستی تنها به ضرر مردم بود ، چون باعث رفت و - تعمیرات مایکروویو ولنجک - برگشت‌های زیاد مردم - تعمیرات مایکروویو ولنجک - به پلیس اماکن می‌شد و در نهایت کسی که در - تعمیرات مایکروویو ولنجک - این فرایند ضرر می‌دید مردم بودند. فیروزی اعلام می‌کند که طبق مصوبه هیات مقررات‌زدایی ارتباطات سیستماتیک پلیس اماکن ناجا با درگاه ملی مجوزهای کشور باعث شده تا دیگر کارها در این زمینه - تعمیرات مایکروویو ولنجک - فیزیکی صورت نگیرد. آنطور که او توضیح می‌دهد در حال حاضر آن‌ها در حال انجام تست‌های لازم این کار هستند و احتمالا هفته آینده استفاده از این قابلیت در اختیار افراد یا کسب‌وکارهایی قرار می‌گیرد که درخواست مجوز دارد و باید مجوز اماکن را هم داشته باشند.

فیروزی با اعلام اینکه با این مصوبه مقررات‌زدایی دیگر نیاز به رفت‌و‌آمد فیزیکی نیست در مورد - تعمیرات مایکروویو ولنجک - ضمانت اجرایی این فرایند الکترونیکی گفت:‌

طبق قانون گفته شده که پلیس امکان ۱۵ روز بیشتر وقت ندارد تا - تعمیرات مایکروویو ولنجک - استعلام خود را انجام دهد؛ اما در سیستم جدید وقتی فردی درخواست مجوز خود را در درگاه ملی مجوزها کشور ثبت می‌کند، پلیس فرصت دارد ۱۵ روز  استعلام‌های لازم - تعمیرات مایکروویو ولنجک - را انجام دهد در غیر این صورت بعد ۱۵ روز ، سیستم - تعمیرات مایکروویو ولنجک - خودکار پاسخ - تعمیرات مایکروویو ولنجک - مثبت به استعلام صادر می‌کند.

دریافت مجوز‌ها همیشه مورد اعتراض کسب‌وکارها مجازی بوده است و همان‌طور که فیروزی تأکید می‌کند ایران از جمله کشورهایی است که در شاخص‌های بین‌المللی برای بهبود محیط کسب‌وکار جایگاه خوبی ندارد. فیروزی در پاسخ به اینکه چرا یک کسب‌وکار تازه تأسیس به جای دریافت مجوز در همان مرحله اول کارش تنها - تعمیرات مایکروویو ولنجک - در سامانه‌ای ثبت نمی‌شود به زومیت گفت: - تعمیرات مایکروویو ولنجک - «دقت کنید که در مورد ایران صحبت می‌کنیم و باید این را در نظر - تعمیرات مایکروویو ولنجک - بگیریم که ما کشور مجوز‌زده‌ای هستیم. برای هر کاری تقاضای مجوز می‌شود که این کار نهایت سوءاستفاده است. تغییر دادن این پارادایم و این ادبیات هم زمان بر است و البته باید تأکید کنم که نباید همه چیز هم خوب باشد.»

فیروزی به عنوان یکی از مدیران محبوب حوزه اقتصاد که از هر شرایطی برای کاهش فرایند دریافت مجوز کسب‌وکارها استفاده  می‌کند اعلام می‌کند که تاکنون بیش از ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار در خواست مجوز در درگاه ملی مجوزهای کشور ثبت شده که بخشی از استعلام‌ها برای این مجوزها فیزیکی صورت می‌گیرد و حالا شرایطی فراهم شده که این استعلام‌ها مانند استعلام اماکن، بدهی مالیات و ... دیگر از طریق این درگاه به صورت اتوماتیک و الکترونیک صورت می‌گیرد.

 

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone