تعمیرات مایکروویو پاسداران


انواع خدمات مشاوره و تعمیر مایکروویو در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های مایکروویو نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر مایکروویو دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: در صورتی که پس از تعمیر، دستگاه سولاردام مجدد خراب شود، باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟
  پاسخ: در صورتی که خرابی مجدد دستگاه سولاردام شما در بازه ضمانت سه ماهه تعمیرات قبلی باشد و خرابی ایجاد شده مجددا در همان قسمتی باشد که قبلا تعمیرات انجام شده، از شما هزینه ای دریافت نخواهد شد.
 2. سوال: زمان سرویس کلی مایکروفر هر چند وقت یکبار است؟
  پاسخ: ماکروفر باید به طور سالیانه سرویس و فیلتر اشعه و عایق میکای آن تعویض شود.
 3. سوال: علت داغ نکردن مایکروویو چیست؟
  پاسخ: داغ نکردن مایکروفر دلایل مختلفی میتواند داشته باشد که خرابی برد فرمان، خرابی قطعات مربوط به قسمت های ولتاژ و اشعه و یا خرابی المنت ها از مواردی است که میتوان به آن اشاره کرد که باید توسط تکنسین تعمیرات مایکروفر بررسی شود.
 4. سوال: دلیل خرابی لامپ مایکروفر چیست؟
  پاسخ: محکم بسته شدن درب دستگاه و یا چربی گرفتن دستگاه و نوسانات برقی میتواند باعث خرابی لامپ مایکروویو بشود.
 5. سوال: آیا استفاده از ظروف فویلی آلومینیومی درون مایکروویو مجاز است؟
  پاسخ: خیر، نباید از ظروف فویلی در مایکروویو استفاده کرد چراکه میتواند باعث آسیب رسیدن به مگنترون و یا آتش سوزی در دستگاه بشود.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00701.html
شنبه, ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۰

همزمان با معرفی ارز دیجیتال ونزوئلا، شش صفر از واحد پول این کشور حذف خواهد شد

بانک مرکزی ونزوئلا از راه‌اندازی ارز دیجیتال بانک مرکزی خود در اکتبر ۲۰۲۱ (مهرماه ۱۴۰۰) خبر داد. این کشور برای تسهیل استفاده از این ارز دیجیتال، سیستم مبادله‌ای مبتنی بر پیامک ایجاد خواهد کرد.

بانک مرکزی ونزوئلا به دلیل تورم افسارگسیخته‌ی اقتصاد در این کشور و هم‌زمان با تغییر ارزش واحد پول و حذف شش صفر از آن، ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) خود را در اکتبر ۲۰۲۱ (مهرماه ۱۴۰۰) معرفی خواهد کرد.

به گزارش کوین تلگراف، ارز دیجیتال ونزوئلایی - تعمیرات مایکروویو پاسداران - به نام - تعمیرات مایکروویو پاسداران - بولیوار از اول اکتبر ۲۰۲۱ (نهم مهرماه ۱۴۰۰) وارد چرخه‌ی اقتصاد این کشور خواهد شد. این ارز دیجیتال معادل سکه‌ی یک بولیواری جدید خواهد بود. با تعدیل واحد پولی این کشور و حذف شش صفر از آن، اسکناس‌های جدید ونز‌و‌ئلا با مقادیر مختلف در بازه‌ی ۵ تا ۱۰۰ بولیوار عرضه خواهند شد.

بانک مرکزی ونزوئلا - تعمیرات مایکروویو پاسداران - ششم آگوست (پانزدهم مرداد)، اطلاعیه‌ای مبنی بر راه‌اندازی سیستم مبادله‌ای مبتنی بر پیامک برای تسهیل پرداخت و انتقال ارز دیجیتال خود در بین کاربران منتشر کرد. این بانک مدعی شد که این ارز دیجیتال و تعدیل واحد پولی کشورش، تأثیری بر ارزش واحد پولی ونزوئلا (بولیوار) نخواهد داشت و هدف از این اقدامات، تنها تسهیل استفاده از آن است:

 تغییری در ارزش بولیوار ایجاد نخواهد شد و (این اقدامات) تنها - تعمیرات مایکروویو پاسداران - به منظور تسهیل استفاده از آن در مقیاس پولی ساده‌تری صورت گرفته - تعمیرات مایکروویو پاسداران - است.

نیکلاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا در فوریه - تعمیرات مایکروویو پاسداران - ۲۰۲۱ (بهمن ۱۳۹۹)، راه‌اندازی بولیوار دیجیتال برای نوسازی و بازسازی اقتصاد توسط دولت را مورد تمسخر - تعمیرات مایکروویو پاسداران - قرار داده بود.

ارز دیجیتال دولتی برای مادورو مفهومی آشنا است؛ او در سال ۲۰۱۸ (۱۳۹۷) برای دور زدن تحریم‌های ایالات متحده، «پترو گُلد» را معرفی کرده بود که ارزشی مشابه نفت و طلا و سایر فلزات گران‌بها داشت.

در سال ۲۰۱۸ (۱۳۹۷)، با - تعمیرات مایکروویو پاسداران - افزایش ۱٫۸ میلیون درصدی تورم در ونزوئلا، مادورو برای تعدیل واحد پولی، پنج صفر از واحد پول این کشور حذف کرده بود و بعد از تخمین مجدد ۲۳۰۰ درصدی نرخ تورم در سال ۲۰۲۰ (۱۳۹۹)، این کشور بار دیگر در اقدامی مشابه، تصمیم به حذف ۶ صفر از واحد پولی خود گرفت.

لوئیس ویسنته لئون، اقتصاددان و رئیس شرکت Datanalisis مستقر در کاراکاس، روز پنجشنبه با انتقاد از این اقدام، تعدیل مجدد ارزش پول را راهی نامناسب برای از بین بردن ریشه‌ی مشکلات دانست و گفت:

حذف این صفرها به هیچ وجه مشکل را حل نمی‌کند. بدون حل و فصل ریشه‌ی مسئله، این مشکل ماه‌ها ادامه‌ خواهد داشت.

اقتصاد ونزوئلا به دلیل تحریم‌های آمریکا و تورم شدید، مدتی طولانی درگیر - تعمیرات مایکروویو پاسداران - بحران بوده است و مادورو به همین دلیل در سپتامبر ۲۰۲۰ (مهرماه ۱۴۰۰) لایحه‌ای برای استفاده از رمزارزها به‌عنوان ابزار دور زدن و فرار کردن از تحریم‌ها پیشنهاد کرده بود.

شما کاربر زومیت چه دیدگاهی در مورد تورم در ونزوئلا، حذف صفر از واحد پول این کشور - تعمیرات مایکروویو پاسداران - و معرفی ارز دیجیتال بولیوار دارید؟

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone