تعمیرات مایکروویو پردیس


انواع خدمات مشاوره و تعمیر مایکروویو در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های مایکروویو نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02191001680
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر مایکروویو دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02191001680
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02191001680
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: با چه موادی میتوان فضای داخلی مایکروفر را تمیز کرد؟
  پاسخ: برای تمیز کردن فضای داخلی مایکروفر میتوان از محلول آب و آبلیمو استفاده نمود. به این صورت که این محلول را داخل یک لیوان ریخته و در دستگاه قرار میدهیم به مدت 15 دقیقه دستگاه کار کند. سپس فضای داخلی دستگاه را به کمک یک دستمال تمیز کنید.
 2. سوال: علت خرابی میکروسوییچ مایکروویو چیست؟
  پاسخ: محکم بستن درب، چربی گرفتن دستگاه و ... میتواند باعث خرابی میکروسوییچ درب مایکروفر شود.
 3. سوال: مایکروویو هرچند وقت یکبار باید سرویس شود؟
  پاسخ: ماکروفر باید به طور سالیانه سرویس و فیلتر اشعه و عایق میکای آن تعویض شود.
 4. سوال: وظیفه سنسور وزن مایکروفر چیست؟
  پاسخ: سنسور وزن مایکروفر وظیفه سنجش وزن مواد داخل مایکروفر را برعهده دارد و در برنامه هایی همچون دیفراست مورد استفاده قرار میگیرد.
 5. سوال: نقش المنت در مایکروویو چیست؟
  پاسخ: نقش المنت در مایکروویو گرم کردن و گریل کردن میباشد که در برنامه های پخت و پز کاربرد دارد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02191001680


کد مطلب: 00190.html
جمعه, ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۰

اپل احتمالا در حال توسعه دستورالعمل‌های معماری مبتنی بر RISC-V است

شواهد نشان می

اپل مدتها است از معماری و دستورالعملهای پایه آرم در تراشههایش بهره میگیرد و سال گذشته پس از سالها همکاری با اینتل، پردازنده و معماری اختصاصی این شرکت موسوم به x86 را بهنفع استفاده از معماری آرم کنار گذشت. غول دنیای فناوری در اواسط دوران گذار به تراشههای سفارشی ساخت خود است و احتمالاً بهزودی تمامی محصولاتش را با این روند همراه خواهد کرد؛ اما بر اساس گزارشی جدید، - تعمیرات مایکروویو پردیس - کوپرتینوییها در حال توسعه مجموعه دستورالعملهای اختصاصی مبتنی بر RISC-V هستند.

فهرست موقعیت‌های شغلی که هفته جاری در وب‌سایت اپل ارسال شد، از آن حکایت دارد که این شرکت در حال تحقیق در مورد مجموعه دستورالعمل معماری بر پایه RISC-V است که آن را - تعمیرات مایکروویو پردیس - می‌توان به‌منزله‌ی یک مهاجرت بزرگ دیگر در جاه‌طلبی تراشه‌های اختصاصی اپل در نظر گرفت. اپل تاکنون سه گذار بزرگ شامل مهاجرت از موتورولا ۶۸۰۰۰ به PowerPC در دهه‌ی ۱۹۹۰، سپس به معماری Intel x86 در دهه‌ی ۲۰۰۰ و اکنون مهاجرت به معماری آرم (ARM) و پردازنده‌های اختصاصی طراحی‌شده‌ی خود را تجربه کرده است. هیچ پلتفرم محاسباتی دیگری حتی در مقیاس مشابه، چنین اقدام پیچیده‌ای را حتی یک بار با موفقیت انجام نداده است و گویا اهالی کوپرتینو در حال پایه‌ریزی مقدمات چهارمین مهاجرت بزرگشان هستند.

گفته میشود اپل روز گذشته آگهی - تعمیرات مایکروویو پردیس - استخدامی با عنوان برنامهنویس مسلط بر RISC-V، در وبسایت مشاغل خود منتشر کرده و به - تعمیرات مایکروویو پردیس - دنبال برنامهنویس خبره و مسلط بر دانش RISC-V است. بهگفته اپل، یک کاندیدای ایدهآل باید از معماری میکرو نئون در هستههای - تعمیرات مایکروویو پردیس - CPU آرم نیز آگاهی کافی داشته باشد. از قرار معلوم، - تعمیرات مایکروویو پردیس - برنامهنویسان استخدامشده برای این کار به گروه Vector and Numerics اپل ملحق خواهند شد که وظیفه طراحی و - تعمیرات مایکروویو پردیس - بهبود زیرسیستمهای مختلف تعبیهشده سیستمعاملهای این شرکت را بر عهده - تعمیرات مایکروویو پردیس - دارد.

در این گزارش آمده است که احتمالاً اپل در حال حاضر RISC-V را حداقل در داخل شرکت مورد استفاده قرار داده است؛ اما مشخص نیست ISA را در محصولات عرضهشده به کار گرفته است یا خیر. بخشی از بیانیه اپل به شرح زیر است:

... شما در یک تیم - تعمیرات مایکروویو پردیس - چندمنظوره SW و HW کار میکنید که راه حلهای ابتکاری RISC-V و بالاترین سطح توسعه عمومی را اجرا میکند. این فهرست برای حمایت از محاسبات لازم برای مواردی مانند یادگیری ماشین، الگوریتمهای بینایی، سیگنال و پردازش ویدئو است.

RISK-V یک معماری ISA (دستورالعملهای مرجع) متنباز است که بر اساس اصول مبانی تنظیمشده بر معماری RISC توسعه یافته. ازآنجاکه این معماری تحت تملک - تعمیرات مایکروویو پردیس - هیچ شرکت یا ارگانی نیست، برای استفاده از آن نیازی به هزینه نخواهد بود. - تعمیرات مایکروویو پردیس - پروژه مذکور در سال ۲۰۱۰ در دانشگاه برکلی کالیفرنیا، همراهبا بسیاری از مشارکتکنندگان داوطلبان افتخاری آغاز شد؛ بنابراین، این مجموعه دستورالعمل نسبتاً نوپا است و معمولاً در برنامههای با عملکرد پایین مورد استفاده قرار میگیرد؛ البته باید به این نکته اشاره داشت که آرم نیز در - تعمیرات مایکروویو پردیس - ابتدا - تعمیرات مایکروویو پردیس - به شرایط و قدرت کنونی را نداشت و از سوی دیگر، چند سال اخیر - تعمیرات مایکروویو پردیس - مشارکتدر توسعه RISK-V بهشدت افزایش یافته و بهتبع آن، معماری نیز پیشرفت کرده است.

در حال حاضر اهداف اپل در - تعمیرات مایکروویو پردیس - توسعه ISA مذکور در هالهای از ابهام قرار دارد؛ اما قطعاً میتواند با اتخاذ معماری سفارشی خود از - تعمیرات مایکروویو پردیس - هزینههای صدور مجوز برای مجموعه دستورالعملهای آرم بکاهد؛ چراکه تمامی - تعمیرات مایکروویو پردیس - تراشههای اپل نظیر SoC-های (سیستم-روی-چیپ) سری A و M و همچنین SiP-های (سیستم‌-در-پکیج) سری S و... از ISA سفارشیشده آرم استفاده میکنند.

این گزارش در حالی منتشر میشود که سال گذشته انویدیا برای خریداری شرکت آرم هولدینگ با سافتبانک به توافق رسید؛ اقدامی که با انتقاد بسیاری از شرکتهای فناوری مواجه شده است. اپل تاکنون در این مورد اظهار نظری نداشته؛ اما - تعمیرات مایکروویو پردیس - کاملاً واضح است که پس از مشکلات تراشههای گرافیکی انویدیا در سال ۲۰۰۸ و کنار گذاشته شدن از زنجیره تأمین اپل، روابط این دو شرکت به‌هیچ‌وجه خوب نیست و شاید دلیل اپل برای توسعه ISA سفارشی - تعمیرات مایکروویو پردیس - همین موضوع باشد.

بعید است RISC-V حداقل در کوتاه‌مدت جایگزین معماری آرم شود. همچنین اپل سرمایه‌گذاری در خور توجهی در تراشه‌های سفارشی مبتنی بر آرم انجام داده و یک پلتفرم متعادل ایجاد کرده که از نظر کارایی و عملکرد بی‌نظیر است؛ ازاین‌رو به نظر نمی‌رسد به‌زودی معماری تراشه‌هایش را تغییر بدهد. البته اپل بارها نشان داده در حوزه فناوری‌های پردازشی بسیار جاه‌طلب است. این شرکت پس از ۱۵ سال همکاری، اینتل را کنار گذاشت؛ بنابراین شاید ۱۵ سال دیگر معماری آرم را در محصولاتش منسوخ کند.

برای مطالعه‌ی تمام مقالات مرتبط با اپل به این - تعمیرات مایکروویو پردیس - صفحه مراجعه کنید.
اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone