تعمیرات یخچال در شهر بابل استان مازندران


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: آیا تعمیراتی که انجام میشود گارانتی دارد؟
  پاسخ: بله، تمام تعمیرات انجام شده توسط همکاران ما دارای 90 روز ضمانت میباشد.
 2. سوال: دلیل جمع شدن آب زیر کشو جامیوه ای یخچال چیست؟
  پاسخ: علت جمع شدن آب در زیر کشوی یخچال عمدتا گرفتگی لوله دیفراست میباشد که بر اثر ورود نان خشک یا سبزی و یا کثیفی و گرد و خاک از کندانسور دچار گرفتگی میشود و یخ زدگی قسمت زیرین اواپراتور سبب سرریز شدن آب حاصل از دیفراست به زیر کشو ها میگردد. همچنین در مواردی خرابی المنت یا سنسور دیفراست نیز باعث بروز چنین ایرادی در یخچال میگردد.
 3. سوال: در صورت تکرار خرابی یخچال باید دوباره هزینه ای پرداخت کنم؟
  پاسخ: در صورتی که خرابی یخچال شما در بازه گارانتی سه ماهه تعمیرات باشد و خرابی ایجاد شده مجدد در همان قسمتی باشد که قبلا تعمیر شده ، نیازی به پرداخت هزینه نیست.
 4. سوال: یخچال هرچند وقت یکبار باید سرویس شود؟
  پاسخ: یخچال فریزر باید به صورت مرتب و سالیانه سرویس دوره ای شده و کندانسور آن تمیز شود و عملکرد فن کندانسور بررسی شود. همچنین فیلتر تصفیه آب یخچال را باید هر 6 ماه یکبار تعویض کنید.
 5. سوال: علت کپک زدن مواد غذایی داخل یخچال چیست؟
  پاسخ: تنظیم نبودن دمای یخچال، خرابی سنسور ها یا خرابی دمپر یا فن از عواملی هستند که میتواند باعث بروز این ایراد شود.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 00447.html

۳ فروردین ۱۴۰۲ -

برای اولین‌بار در تاریخ، هوش مصنوعی وکیل یک پرونده در دادگاه می‌شود

سرویس هوش مصنوعی DoNotPay برای اولین‌بار در ماه فوریه 2023 به دادگاه می‌رود تا در دفاع به یک مدعی علیه کمک کند.

برنامه‌ای که با کمک هوش مصنوعی آموزش داده شده، قرار است ماه آینده میلادی در پرونده‌ای در دادگاه وکیل یک انسان باشد. البته این نرم‌افزار خودش در دادگاه حرف نخواهد زد و در عوض از - تعمیرات یخچال در شهر بابل استان مازندران - طریق یک هدفون به مدعی علیه می‌گوید که برای دفاع از - تعمیرات یخچال در شهر بابل استان مازندران - خود باید چه حرف‌هایی - تعمیرات یخچال در شهر بابل استان مازندران - بزند.

به گزارش وب‌سایت New Scientist، شرکتی به نام DoNotPay که در زمینه آموزش هوش مصنوعی فعالیت - تعمیرات یخچال در شهر بابل استان مازندران - دارد، مدعی شده است که نرم‌افزار آن‌ها می‌خواهد در ماه فوریه 2023 - تعمیرات یخچال در شهر بابل استان مازندران - در دادگاه از یک نفر دفاع کند. فعلاً اطلاعاتی درباره مدعی علیه یا محل دادگاه منتشر نشده است، اما می‌دانیم که در این پرونده پای مرگ و زندگی در میان نیست و موضوع آن تخلف رانندگی با سرعت غیرمجاز است.

از سوی دیگر، با توجه به اینکه پرونده حاضر اولین وکالت این هوش مصنوعی است، DoNotPay پذیرفته تا در‌صورت شکست در دادگاه، جریمه احتمالی را پرداخت کند. اما اگر هوش مصنوعی پیروز شود، موفقیت بزرگی برای این شرکت حاصل خواهد شد.

تعمیرات یخچال در شهر بابل استان مازندران

هوش مصنوعی برای ورود - تعمیرات یخچال در شهر بابل استان مازندران - به دادگاه‌ها کار سختی در پیش دارد

اگرچه DoNotPay درحال‌حاضر دادگاهی را پیدا کرده است که استفاده - تعمیرات یخچال در شهر بابل استان مازندران - از هدفون در آن ممنوع نباشد، اما اگر این شرکت بخواهد در آینده پرونده‌های بیشتری را برعهده بگیرد، احتمالاً با چالش‌های بیشتری برای یافتن دادگاه‌های سازگار با این فناوری روبه‌رو خواهد شد.

DoNotPay در وب‌سایت خود اعلام کرده است که هوش مصنوعی آن‌ها می‌تواند به پرونده‌های بیشتر و جدی‌تری کمک کند. با توجه به اینکه هزینه استفاده از این برنامه به‌صورت سالانه 36 دلار است، این نرم‌افزار می‌تواند راهکار مناسبی برای کمک به مردم در صحن دادگاه‌ها باشد.

هدف DoNotPay - تعمیرات یخچال در شهر بابل استان مازندران - که در سال 2015 تأسیس شده هم همین است. این شرکت که هدفش به‌خوبی در نام آن پیداست، می‌گوید بسیاری از مردم می‌توانند در دادگاه‌ها پیروز شوند، اما چون استطاعت مالی برای استخدام وکیل خبره را ندارند، در پرونده‌ها شکست می‌خورند.

گفتنی است که پیش‌تر چین از برنامه‌ای برای استفاده - تعمیرات یخچال در شهر بابل استان مازندران - از هوش مصنوعی در رسیدگی و - تعمیرات یخچال در شهر بابل استان مازندران - مدیریت پرونده‌های قضایی خبر داده - تعمیرات یخچال در شهر بابل استان مازندران - بود.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone