تعمیرات یخچال در شهر خمین استان مرکزی


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: وظیفه موتور یخچال چیست؟
  پاسخ: کمپرسور یا همان موتور یخچال وظیفه متراکم کردن و افزایش فشار گاز را بر عهده دارد که به تبع آن گاز مبرد در داخل سیکل شروع به گردش نموده و با عبور از لوله موئی به دلیل کاهش ناگهانی فشار دمای آن افت شدیدی نموده و فرآیند جذب گرما از محیط فریزر انجام میگردد.
 2. سوال: آیا جابجا کردن یخچال در هنگام روشن بودن دستگاه ایراد دارد؟
  پاسخ: خیر در صورتی که جابجایی به صورت عمودی باشد ایرادی ندارد اما برای اطمینان خاطر بهتر است در هنگام جابجایی یخچال دستگاه را از برق بکشید.
 3. سوال: چرا نباید بعد از جابجایی یخچال را بلافاصله به برق بزنیم؟
  پاسخ: در هنگام جابجایی و حمل و نقل و در صورت کج شدن یخچال روغن موجود در کمپرسور وارد لوله های گاز شده و میتواند باعث مسدود شدن مسیر گردش گاز شود ، بنابراین باید چند ساعت صبر کنید تا روغن مجددا به درون کمپرسور برگردد.
 4. سوال: دلیل خرابی شیربرقی یخچال چیست؟
  پاسخ: رسوب زیاد آب ، تعویض دیرتر از موعد فیلتر تصفیه آب یخچال ، فشار خیلی زیاد آب ، فشار خیلی کم آب و یا نوسانات برقی و خرابی برد الکترونیکی یا نشتی آب از شلنگ ها و فیلتر ممکن است باعث خرابی شیربرقی یخچال شود.
 5. سوال: چقدر طول میکشد تا تعمیرکار جهت رفع عیب مراجعه کند؟
  پاسخ: نهایتا پس از 60 دقیقه بعد از ثبت درخواست کارشناسان ما با شما تماس گرفته و جهت زمان مراجعه با شما هماهنگ میکنند.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 00093.html

۳ فروردین ۱۴۰۲ -

مرکز پژوهش‌های مجلس با ایجاد صندوق توسعه شبکه ملی اطلاعات مخالفت کرد

بازوی مشورتی مجلس اعتقاد دارد این صندوق انحراف احتمالی در عملکرد بودجه و نفع بعضی شرکت‌های خصوصی را به‌دنبال خواهد داشت.

مرکز پژوهش‌های مجلس اعتقاد دارد ایجاد صندوق توسعه شبکه ملی اطلاعات طی لایحه بودجه سال 1402، موجب انحراف احتمالی در عملکرد بودجه‌ای بخش ارتباطات کشور خواهد شد. ازهمین‌رو، این مرکز خواستار حذف این بند از لایحه سال آینده یا استفاده از ظرفیت سایر صندوق‌های موجود شده است.

بازوی مشورتی - تعمیرات یخچال در شهر خمین استان مرکزی - مجلس طی بررسی لایحه بودجه سال 1402 - تعمیرات یخچال در شهر خمین استان مرکزی - کل کشور به سراغ ماده واحده و منابع بودجه در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات رفته است. این مرکز بندهای مختلف لایحه را که مرتبط با این موضوع هستند، بررسی و نظرات خود را اعلام کرده است.

در بخشی از گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس به مخالفت این نهاد با تشکیل صندوق توسعه شبکه ملی اطلاعات نیز اشاره شده است.

بازوی مشورتی مجلس اعتقاد دارد ایجاد صندوق جدیدی تحت این عنوان و هدایت اعتبارهای دولت به‌سمت - تعمیرات یخچال در شهر خمین استان مرکزی - آن، سبب ایجاد ظرفیت‌هایی برای انحراف در عملکرد بودجه‌ای بخش ارتباطات کشور خواهد شد؛ چرا که با ایجاد چنین صندوقی، ابزارهای نظارتی سازمان برنامه و بودجه کشور بر نحوه تخصیص اعتبارهای - تعمیرات یخچال در شهر خمین استان مرکزی - بخش ارتباطاتی کشور کاهش خواهد یافت.

همچنین به باور او، این بند از - تعمیرات یخچال در شهر خمین استان مرکزی - لایحه در کنار مصوبه 59808 مورخ 7 - تعمیرات یخچال در شهر خمین استان مرکزی - اردیبهشت 1401 هیئت وزیران (حق‌السهم دولت از درآمد خدمات بخش شبکه ارتباطی)، زمینه‌ساز توزیع اعتبارات دولتی به نفع بعضی شرکت‌های خصوصی خواهد شد. ازهمین‌رو، پیشنهاد شده است که بند مرتبط با تشکیل این صندوق از لایحه حذف یا از ظرفیت صندوق‌های موجود و مرتبط استفاده شود.

گفتنی است طبق بند (س) تبصره هفت لایحه بودجه سال 1402، دولت خواستار ایجاد «صندوق توسعه شبکه ملی اطلاعات» به‌منظور شتاب‌بخشی به توسعه این شبکه شده است:

«به دولت اجازه داده می‌شود به‌منظور شتاب‌بخشی به توسعه شبکه ملی اطلاعات، ارتقا و نوسازی زیرساخت‌های ارتباطی و توسعه فیبر نوری منازل و کسب‌وکارها، صندوقی تحت عنوان «صندوق توسعه شبکه ملی اطلاعات»، در سقف پست‌های سازمانی و اعتبارات مصوب وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایجاد کند. اساسنامه و منابع این صندوق به پیشنهاد مشترک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان اداری و استخدامی کشور - تعمیرات یخچال در شهر خمین استان مرکزی - و سازمان برنامه و بودجه کشور با همکاری بانک مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی تدوین و به - تعمیرات یخچال در شهر خمین استان مرکزی - تصویب هیئت وزیران خواهد رسید.»

حال بایستی دید نمایندگان مجلس طی بررسی لایحه بودجه، چه - تعمیرات یخچال در شهر خمین استان مرکزی - تصمیمی - تعمیرات یخچال در شهر خمین استان مرکزی - درباره این بند خواهند گرفت.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone