تعمیرات یخچال در شهر چالوس استان مازندران


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: آیا گاز یخچال خطرناک است؟
  پاسخ: در یخچال ها از گازهای مختلفی استفاده میشود گاز R12 و R134 که از خانواده گاز فرئون میباشند گاز اشتعالزایی نیستند و فاقد خطر جانی میباشند اما در حجم بالا میتواند به محیط زیست و لایه اوزون آسیب برساند. اما گاز R600 از خانواده گاز بوتان بوده و اشتعالزا میباشد و باید در گاز گیری یخچال نکات ایمنی را رعایت نمود. این گاز برای محیط زیست خطر کمتری دارد.
 2. سوال: در صورت خرابی مجدد دستگاه باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟
  پاسخ: در صورتی که خرابی یخچال شما در بازه گارانتی سه ماهه تعمیرات باشد و خرابی ایجاد شده مجدد در همان قسمتی باشد که قبلا تعمیر شده ، نیازی به پرداخت هزینه نیست.
 3. سوال: فریزر خنک نمیکند اشکال از چیست؟
  پاسخ: خنک نکردن فریزر به عوامل متعددی از جمله کمپرسور ، گاز ، فن و قطعات دیفراست ارتباط دارد که نیازمند بررسی توسط کارشناسان متخصص را دارد.
 4. سوال: آیا تعمیرات در محل انجام میشود یا دستگاه به کارگاه حمل می شود؟
  پاسخ: تمامی تعمیرات در منزل مشتری انجام میگردد و در صورتی که قطعه ای خراب بوده و امکان تعمیر آن در منزل نباشد ، فقط قطعه معیوب جهت تعمیر به کارگاه حمل میگردد.
 5. سوال: ترمودیسک با سنسور دیفراست چه تفاوتی دارد؟
  پاسخ: ترمودیسک یک قطعه مکانیکی حساس به حرارت بوده که بر اثر تغییرات حرارتی منقبض یا منبسط شده و عملیات قطع و وصل را انجام میدهد و چون به صورت سری در مدار المنت قرار گرفته است و از نوع NO نرمالی اوپن میباشد با افزایش دمای محیط اواپراتور منبسط شد و ولتاژ اعمالی به المنت قطع میگردد. سنسور دیفراست اما یک مقاومت الکتریکی حساس به دما میباشد که با تغییرات دمایی ولتاژ عبوری از آن تغییر کرده و برد یخچال را از وضعیت دمای محیط اواپراتور مطلع میسازد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 00822.html

۳ فروردین ۱۴۰۲ -

ال‌جی از Breeze رونمایی کرد؛ ایربادی که با اسکن امواج مغز کیفیت خواب را بهبود می‌دهد

ایرباد Breeze می‌توان با اسکن امواج مغزی کاربر و پخش صداهای متناسب با آن، کیفیت خواب را بهبود دهد.

ال‌جی از - تعمیرات یخچال در شهر چالوس استان مازندران - یک سیستم بهبود کیفیت خواب به نام Breeze رونمایی کرده که درحقیقت یک ایرباد بی‌سیم به‌همراه اپ مخصوص آن است. این ایرباد توسط SleepWave Company توسعه - تعمیرات یخچال در شهر چالوس استان مازندران - پیدا کرده و توسط LG CIC به فروش می‌رسد.

ایرباد جدید کره‌ای‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده است که فرد می‌تواند بدون مشکل در هنگام خواب از آن استفاده کند.

ایربادی با فناوری تشخیص امواج مغز

این ایرباد از فناوری تشخیص امواج مغز بهره می‌برد که با استفاده از امواج مغزی کاربر، صداهای مناسب خوابیدن او را پخش - تعمیرات یخچال در شهر چالوس استان مازندران - می‌کند و کیفیت خواب را بهبود می‌دهد. این ایرباد در کنار طراحی ارگونومیک، از فناوری نانوتکنولوژی بهره می‌برد تا راحت‌تر بتوان آن را تمیز کرد.

ایرباد Breeze در کنار صداهای پیش‌فرض مانند صداهای متناسب با امواج مغزی و صداهای طبیعت، از امکان همگام‌سازی با موسیقی یا ویدیوهای یوتوب هم بهره می‌برد. اپ مخصوص این ایرباد اطلاعات خواب کاربر را تجزیه‌وتحلیل و توصیه‌های مناسب را ارائه می‌کند. این ایرباد همچنین قادر به ثبت زمان‌های خواب و بیداری و ژست‌های بدن در هنگام خواب است.

تعمیرات یخچال در شهر چالوس استان مازندران

این ایرباد با نظارت لحظه‌ای و مداوم روی امواج مغزی، می‌تواند به‌درستی وضعیت هیپنوتیزم (حالت هوشیاری کوتاه پیش از به‌خواب‌رفتن) و REM - تعمیرات یخچال در شهر چالوس استان مازندران - (حرکات سریع چشم) را تشخیص دهد. همچنین قادر به تشخیص خواب سبک و سنگین است تا بتواند بهترین توصیه‌هایی را برای بهبود کیفیت خواب ارائه کند.

در - تعمیرات یخچال در شهر چالوس استان مازندران - حالت کلی هدف توسعه این ایرباد، کمک به کاربر برای خواب بهتر و سرحال‌بودن در هنگام بیدارشدن با استفاده از صداهای متناسب با امواج مغزی و همچنین توصیه‌های شخصی براساس الگوهای خواب - تعمیرات یخچال در شهر چالوس استان مازندران - است.

ایرباد Breeze - تعمیرات یخچال در شهر چالوس استان مازندران - با ارزیابی و کنترل شرایط خواب به‌طور لحظه‌ای، به کاربر کمک می‌کند تا سریع‌تر بخوابد و خواب باکیفیت‌تری را تجربه کند. - تعمیرات یخچال در شهر چالوس استان مازندران - این محصول در نمایشگاه - تعمیرات یخچال در شهر چالوس استان مازندران - CES 2023 به نمایش گذاشته می‌شود.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone