تعمیرات یخچال در شهر خدابنده استان زنجان


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: چقدر زمان میبرد تا باکس یخساز پر شود؟
  پاسخ: وقتی دستگاه را تازه به برق میزنید 12 ساعت زمان نیاز است تا دمای فریزر به 20- درجه برسد و بعد از آن یخساز شروع به تولید یخ نموده و حدودا دو الی سه روز زمان میبرد تا مخزن یخساز پر شود. فشار آب منزل و حجم مواد غذایی درون فریزر و باز و بسته کردن درب یخچال در طول روز نیز در سرعت ساخت یخ موثر است.
 2. سوال: ترمودیسک با سنسور دیفراست چه تفاوتی دارد؟
  پاسخ: ترمودیسک یک قطعه مکانیکی حساس به حرارت بوده که بر اثر تغییرات حرارتی منقبض یا منبسط شده و عملیات قطع و وصل را انجام میدهد و چون به صورت سری در مدار المنت قرار گرفته است و از نوع NO نرمالی اوپن میباشد با افزایش دمای محیط اواپراتور منبسط شد و ولتاژ اعمالی به المنت قطع میگردد. سنسور دیفراست اما یک مقاومت الکتریکی حساس به دما میباشد که با تغییرات دمایی ولتاژ عبوری از آن تغییر کرده و برد یخچال را از وضعیت دمای محیط اواپراتور مطلع میسازد.
 3. سوال: نقش کمپرسور در یخچال چیست؟
  پاسخ: کمپرسور یا همان موتور یخچال وظیفه متراکم کردن و افزایش فشار گاز را بر عهده دارد که به تبع آن گاز مبرد در داخل سیکل شروع به گردش نموده و با عبور از لوله موئی به دلیل کاهش ناگهانی فشار دمای آن افت شدیدی نموده و فرآیند جذب گرما از محیط فریزر انجام میگردد.
 4. سوال: نقش شیربرقی آب در یخچال چیست؟
  پاسخ: شیربرقی یخچال نقش تقسیم آب بین قسمت آبریز و یخساز را برعهده دارد و با دستوری که از برد صادر میشود و با ارسال ولتاژ برق بوبین شیربرقی عمل کرده و عبور جریان آب از آن اتفاق می افتد.
 5. سوال: دلیل وجود بوی بد درون یخچال چیست؟
  پاسخ: علت بوی بد داخل یخچال میتواند با باقی ماندن طولانی مدت برخی مواد غذایی داخل یخچال باشد. برای جلوگیری از ایجاد بوی بود در یخچال حتما مواد غذایی را داخل ظروف در بسته نگه دارید و یخچال را به طور مرتب هر هفته تمیز کنید و مواد رو به خرابی را از یخچال خارج نمایید.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 00459.html

۳ فروردین ۱۴۰۲ -

واکنش وزارت ارتباطات به اختلال شدید اینترنت: مشکلی فنی در راستای توسعه شبکه است

شرکت ارتباطات زیرساخت بدون اعلام زمان پایان این اختلال‌ها، مردم را به صبر دعوت کرده است.

شرکت ارتباطات زیرساخت در پی اختلال شدید اینترنت که - تعمیرات یخچال در شهر خدابنده استان زنجان - از ساعاتی پیش - تعمیرات یخچال در شهر خدابنده استان زنجان - به وقوع پیوسته، در بیانیه‌ای یک خطی اعلام کرد این اتفاق - تعمیرات یخچال در شهر خدابنده استان زنجان - ناشی از مشکلات فنی در راستای توسعه شبکه است.

بررسی‌های دیجیاتو حاکی از آن است که از ساعت 14:38 امروز، اختلال‌های شدیدی در اینترنت کشور مشاهده می‌شود. در پی این اختلال، حتی دسترسی به برخی پیام‌رسان‌های ایرانی و وب‌سایت‌های داخلی برای بخشی از کاربران امکان‌پذیر نیست و یا به سختی ممکن است.

در پی این اتفاق، شرکت ارتباطات زیرساخت با انتشار اطلاعیه‌ای، توضیح کوتاهی را - تعمیرات یخچال در شهر خدابنده استان زنجان - درباره اختلال ایجاد‌شده ارائه کرد:

«به‌دلیل بروز مشکلات فنی در راستای توسعه شبکه، - تعمیرات یخچال در شهر خدابنده استان زنجان - شاهد افت موقت کیفیت سرویس IXP خواهیم بود. از شکیبایی شما تا رفع مشکل سپاسگزاریم.»

هیچ توضیح بیشتری درباره علت این اختلال یا زمان رفع کامل آن - تعمیرات یخچال در شهر خدابنده استان زنجان - از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت و وزارت ارتباطات ارائه نشده و البته به‌نظر می‌رسد این اختلال درحال برطرف‌شدن است.

اختلال‌های مشابهی نیز دیشب از ساعت 17 - تعمیرات یخچال در شهر خدابنده استان زنجان - تا 19 وجود داشت که - تعمیرات یخچال در شهر خدابنده استان زنجان - در‌این‌باره نیز هیچ شفاف‌سازی صورت نگرفته است.

اختلال‌های شدید اینترنت طی یک سال اخیر بارها تکرار شده؛ آتش‌سوزی در مرکز توزیع اینترنت میان شرکت‌های مختلف، قطع برق شرکت ارتباطات زیرساخت و آتش‌سوزی در حوضچه فیبر نوری مخابرات از‌جمله عواملی بودند که از سوی مسئولان وزارت ارتباطات به‌عنوان عاملان قطعی یا اختلال اینترنت معرفی شده‌اند.

اواخر آذرماه 1401 نیز وزیر ارتباطات در واکنش - تعمیرات یخچال در شهر خدابنده استان زنجان - به گلایه‌ها از کُندی اینترنت، اعلام کرد اختلال‌های جزئی در شبکه وجود داشت که منجر به کاهش سرعت اینترنت شده بود.

او پیش‌تر بابت اختلال‌های رخ‌داده از مردم عذرخواهی کرده و شرکت ارتباطات زیرساخت را - تعمیرات یخچال در شهر خدابنده استان زنجان - مأمور ساخته بود تا با درنظر‌گرفتن تمهیدات لازم از بروز چنین اختلال‌هایی جلوگیری کنند، اما با وجود گذشت 5 ماه از - تعمیرات یخچال در شهر خدابنده استان زنجان - این دستور زارع‌پور، - تعمیرات یخچال در شهر خدابنده استان زنجان - همچنان شاهد اختلال‌های ناکهانی در اینترنت هستیم؛ اختلال‌هایی که همراه‌شدن آن - تعمیرات یخچال در شهر خدابنده استان زنجان - با فیلترینگ، نارضایتی‌ کاربران را بیش از پیش کرده است.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone