تعمیرات یخچال در شهر نوشهر استان مازندران


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: یخساز فقط یخ خرد میدهد و یخ درشت نمیدهد ، علت چیست؟
  پاسخ: استفاده دیر به دیر از یخساز و یا قطع و وصل برق ممکن است باعث ایجاد چسبندگی در یخ های درون باکس یخ شده و امکان خروج یخ به صورت قالبی از بین می رود. همچنین خرابی سلونوئید یا گیربکس یخ ریز نیز میتواند باعث شوند که یخ فقط به صورت خرد شده بیرون بیاید.
 2. سوال: آیا نصب یخچال در کنار اجاق گاز ایراد دارد؟
  پاسخ: یخچال باید دور از منابع حرارتی نصب شود اما در صورتی که ناچار به نصب یخچال در کنار اجاق گاز هستید از یک عایق حرارتی مابین یخچال و اجاق گاز استفاده کنید تا از انتقال حرارت به یخچال جلوگیری شود.
 3. سوال: آیا استفاده از محافظ برق برای یخچال ضروری است؟
  پاسخ: به دلیل اینکه برد الکترونیکی یخچال و کمپرسور و سایر قطعات برقی یخچال در برابر نوسانات برقی آسیب پذیر هستند استفاده از محافظ برق با 5 دقیقه تاخیر برای یخچال الزامی میباشد.
 4. سوال: آیا یخچال و فریزر موتور های جداگانه دارند؟
  پاسخ: تقریبا در تمام یخچال های موجود در بازار از یک موتور استفاده شده است که وظیفه تولید سرما هم در قسمت فریزر و هم در قسمت یخچال بر عهده همان موتور بوده و در بیشتر مدل ها سرمای یخچال از طریق دمپر از فریزر تامین میگردد. در موارد بسیار نادری در یخچال ها از دو موتور مجزا استفاده شده است.
 5. سوال: آیا تعمیر در منزل من انجام میشود یا باید دستگاه به کارگاه حمل شود؟
  پاسخ: در اکثر موارد تعمیرات در منزل مشتری انجام میگردد اما در صورت خرابی قطعاتی همچون برد الکترونیکی ، فقط قطعه دارای ایراد جهت تعمیر به کارگاه حمل میگردد.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 00816.html

۳ فروردین ۱۴۰۲ -

اپل قیمت تعویض باتری آیفون، مک و آیپد را از اسفندماه افزایش می‌دهد

اپل از 1 مارس 2023 (۱۰ اسفندماه ۱۴۰۱) هزینه تعویض باتری اکثر محصولاتش را بین 20 تا 50 دلار افزایش می‌دهد. این افزایش قیمت تنها محدود به کاربرانی خواهد بود که گارانتی دستگاهشان تمام شده ...

اپل از 1 مارس 2023 (۱۰ اسفندماه ۱۴۰۱) هزینه تعویض باتری اکثر محصولاتش را بین 20 تا 50 دلار افزایش می‌دهد. این افزایش قیمت - تعمیرات یخچال در شهر نوشهر استان مازندران - تنها محدود به کاربرانی خواهد بود که گارانتی دستگاهشان تمام شده است و تأثیری روی محصولات با +AppleCare یا دارای گارانتی ندارد.

بااین‌حساب قیمت تعویض باتری تمامی مدل‌های آیفون قدیمی‌تر از آیفون ۱۴ از جمله تمامی مدل‌های آیفون ۱۳، آیفون ۱۲ و مدل‌های قدیمی آیفون، ۲۰ دلار افزایش پیدا می‌کند. همان‌طور که گفته شد مشتریانی که اشتراک AppleCare یا +AppleCare دارند یا دستگاه آن‌ها دارای گارانتی است، از این قاعده مستثنی هستند.

برای مثال کاربرانی که باتری گوشی آیفون آن‌ها ۸۰ درصد سلامتی خود را از دست داده و دچار مشکل شده باشد، - تعمیرات یخچال در شهر نوشهر استان مازندران - با +AppleCare هیچ هزینه‌ای برای تعویض باتری پرداخت نمی‌کنند.

تعمیرات یخچال در شهر نوشهر استان مازندران

 افزایش قیمت تعویض باتری آیفون، مک - تعمیرات یخچال در شهر نوشهر استان مازندران - و آیپد اپل

همان‌طور که گفته شد، اپل قیمت تعویض باتری بدون گارانتی مک و آیپد را نیز افزایش می‌دهد؛ تعویض باتری مک بوک ایر ۳۰ دلار و قیمت باتری مک بوک پرو ۵۰ دلار افزایش پیدا می‌کند. مدل‌های جدیدتر آیپد ۲۰ دلار افزایش قیمت خواهند داشت. این تغییرات قیمت از اول ماه مارس ۲۰۲۳ (۱۰ اسفندماه - تعمیرات یخچال در شهر نوشهر استان مازندران - سال جاری) اعمال خواهد شد.

زمانی که اپل در سپتامبر ۲۰۲۲ سری آیفون ۱۴ را معرفی کرد، قیمت - تعمیرات یخچال در شهر نوشهر استان مازندران - تعویض باتری را نیز از ۶۹ دلار به ۹۹ دلار افزایش داد. اکنون این شرکت می‌‌خواهد هزینه تعویض باتری ۹۹ دلار را برای مدل‌های - تعمیرات یخچال در شهر نوشهر استان مازندران - فعلی حفظ کند، ولی قیمت تعویض مدل‌های قدیمی‌تر را افزایش دهد.

این بدان معنی است که هزینه تعویض باتری تمامی مدل‌های آیفون دارای دکمه هوم از ۴۹ دلار به ۶۹ دلار افزایش پیدا می‌کند. قدیمی‌ترین مدلی که اپل باتری آن را تعویض خواهد کرد نیز آیفون ۵ است. - تعمیرات یخچال در شهر نوشهر استان مازندران - در این - تعمیرات یخچال در شهر نوشهر استان مازندران - طرح قیمت تعویض باتری از آیفون X تا آیفون ۱۳ از ۶۹ دلار به ۸۹ دلار افزایش خواهد - تعمیرات یخچال در شهر نوشهر استان مازندران - داشت.

افزایش قیمت تعویض باتری سیستم مک و آیپد

در طرح جدید اپل، هزینه تعویض باتری مک بوک ایر ۳۰ دلار و هزینه تعویض - تعمیرات یخچال در شهر نوشهر استان مازندران - باتری مک بوک پرو و مک بوک ۵۰ دلار افزایش پیدا می‌‌کند. بااین‌حساب هزینه تعویض باتری سیستم مک - تعمیرات یخچال در شهر نوشهر استان مازندران - به - تعمیرات یخچال در شهر نوشهر استان مازندران - شرح ذیل خواهد بود:

 • هزینه تعویض باتری مک بوک ایر - تعمیرات یخچال در شهر نوشهر استان مازندران - از ۱۳۹ دلار به ۱۵۹ دلار افزایش پیدا می‌کند.
 • هزینه - تعمیرات یخچال در شهر نوشهر استان مازندران - تعویض باتری مک بوک پرو از ۱۹۹ دلار به ۲۴۹ دلار افزایش پیدا می‌کند.
 • هزینه تعویض باتری مک بوک مدل‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ از ۱۹۹ دلار به ۲۴۹ دلار افزایش خواهد یافت.

هزینه تعویض باتری آیپد براساس مدل آن تغییر می‌کند. برای مثال هزینه تعویض آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی (‌نسل پنجم و مدل‌های قبل از آن)، آیپد پرو ۱۱ اینچی (‌نسل سوم و مدل‌های - تعمیرات یخچال در شهر نوشهر استان مازندران - قبل - تعمیرات یخچال در شهر نوشهر استان مازندران - از آن)، آیپد پرو ۱۰.۵ اینچی، آیپد پرو ۹.۷ اینچی و آیپد ایر (نسل پنجم یا قبل از - تعمیرات یخچال در شهر نوشهر استان مازندران - آن) از ۹۹ دلار به ۱۱۹ دلار افزایش پیدا می‌کند. هزینه تعویض باتری نسل ششم آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی نیز کماکان با قیمت فعلی ۱۷۹ دلار باقی می‌ماند و هزینه باتری نسل چهارم آیپد پرو ۱۱ - تعمیرات یخچال در شهر نوشهر استان مازندران - اینچی ۱۴۹ دلار خواهد بود.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone