تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: دلیل خرابی شیربرقی یخچال چیست؟
  پاسخ: رسوب بیش از اندازه آب ، تعویض دیر هنگام فیلتر تصفیه آب یخچال ، فشار بیش از حد آب ، فشار خیلی کم آب و یا نوسانات برقی و خرابی برد الکترونیکی یا نشتی آب از شلنگ ها میتواند باعث آسیب به شیربرقی یخچال گردد.
 2. سوال: آیا بعد از جابجایی میتوانیم بلافاصله یخچال را به برق بزنیم؟
  پاسخ: معمولا باید بعد از جابجایی بین 8 تا 12 ساعت یخچال خاموش باشد و بعد از آن اقدام به روشن کردن یخچال نمایید.
 3. سوال: وظیفه شیربرقی یخچال چیست؟
  پاسخ: شیربرقی یخچال نقش تقسیم آب بین قسمت آبریز و یخساز را برعهده دارد و با دستوری که از برد صادر میشود و با ارسال ولتاژ برق بوبین شیربرقی عمل کرده و عبور جریان آب از آن اتفاق می افتد.
 4. سوال: آیا تعمیرکاری که مراجعه میکند تخصص کافی برای تعمیر یخچال من را دارد؟
  پاسخ: تمامی کارشناسان ما دارای مدرک فنی تعمیرات لوازم خانگی بوده و دارای تجربه چندین سال در زمینه تعمیرات هستند.
 5. سوال: علت پاره شدن شلنگ یخچال چیست؟
  پاسخ: معمولا پاره شدن شلنگ های یخچال باعث ایجاد نشتی از یخچال میگردد. علت پاره شدن شلنگ یخچال میتواند به دلیل کشیده شدن یا یک ضربه بیرونی و اجسام نوک تیز دچار پارگی شود ، اما در بسیاری از موارد تعویض دیرتر از موعد فیلتر تصفیه آب ، کثیفی کندانسور و گرمای بیش از اندازه موتور ، رسوب زیاد آب یا فشار بیش از اندازه آب محل نصب یخچال میتواند باعث پارگی یا سوراخ شدن شلنگ یخچال شود.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 03357.html

۲۹ اسفند ۱۴۰۱ -

گزارش عملکرد علی‌بابا در سال 1400: ثبت رکورد فروش 1.34 محصول گردشگری در هر ثانیه

علی‌بابا گزارشی از عملکرد خود در سال 1400 را منتشر ساخته که تصویر مناسبی از آنچه که بر صنعت گردشگری در دوران گذر از کرونا گذشته است را ترسیم می‌کند. این شرکت در اواخر 1400 ...

علی‌بابا گزارشی از عملکرد خود در سال 1400 را منتشر ساخته - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - که تصویر مناسبی از آنچه که بر صنعت گردشگری در دوران گذر از کرونا گذشته است را ترسیم می‌کند. این شرکت در اواخر 1400 موفق به ثبت رکورد فروش 1.34 محصول گردشگری در هر ثانیه شده است. افزایش 320 درصدی گردش مالی و رشد 3.45 برابری فروش از جمله آمار قابل توجه این شرکت طی سال گذشته است.

نیم سال اول سال 1400 در حالی سپری شد که هم‌چنان پیک‌های شیوع کرونا، چالش‌های زیادی را برای مردم و کسب‌وکارها ایجاد می‌کردند. صنعت گردشگری یکی از حوزه‌هایی بود که در دوران شیوع کرونا بیشترین ضربه را خورد؛ اما - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - با تسریع فرآیند واکسیناسیون از تابستان سال گذشته، به آرامی محدودیت‌های کرونایی کاهش یافت. مردم نیز پس از تقریبا یک سال و نیم رعایت قرنطینه و خانه‌نشینی، فرصتی مناسب یافتند تا با تدارک سفر، روح و روان خود را تازه کنند.

علی‌بابا به عنوان یکی از شناخته شده‌ترین فعالین صنعت گردشگری آنلاین، در آستانه هفتمین سال از فعالیت خود، گزارشی درباره عملکردش طی - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - سال 1400 را منتشر ساخته است.

براساس گزارش این شرکت، آغاز جدی دوباره سفرها به تیرماه سال گذشته باز می‌گردد که رکورد تعداد فروش سفر در این پلتفرم زده - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - شد. این شرکت در اواخر اسفند 1400 نیز موفق شد با ثبت «هر ثانیه، 1.34 محصول گردشگری» دستاوردی تاریخی برای خود و صنعت گردشگری کشور خلق کند.

گروه علی‌بابا در سال - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - 1393 تاسیس شد و با 9 شرکت زیرمجموعه و 952 نیروی انسانی در عرصه گردشگری و بستر تکنولوژی - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - فعالیت می‌کند.

تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران

پرواز داخلی و خارجی، بلیت قطار، بلیت اتوبوس، هتل داخلی و خارجی، تور داخلی و خارجی و اقامتگاه از جمله محصولات تجاری عرضه شده از سوی این شرکت است. شرکتی که اکنون مدعی است جایگاه اول سفر را در اختیار داشته، 996 مقصد در دنیا را پوشش داده و هر ثانیه، 1.34 محصول گردشگری بر بستر پلتفرم آن عرضه می‌شود.

علی‌بابا سعی کرده‌ تا به عنوان عضوی فعال از چرخه یک سفر، مشتریان و کاربرانش را از همان ابتدای مسیر یعنی رویاپردازی برای سفر همراهی کرده و تا پایان چرخه که همان به اشتراک‌گذاری تجربیات سفر است، با ارائه - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - پلتفرم‌هایی همراه مشتریان خود است.

تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران

حضور پررنگ‌ مشتریان جوان در علی‌بابا

علی‌بابا در بخشی - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - از گزارش خود به میزان حضور کاربران در وب‌سایت و اپلیکیشن خود طی 3 سال اخیر اشاره کرده است. همان طور که انتظار می‌رود، این میزان حضور در سال 1399 و دوران شیوع کرونا افت فاحشی نسبت به سال 98 داشته اما در - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - سال 1400 و در مجموع رکورد 582 میلیون دقیقه از حضور کاربران در پلتفرم علی‌بابا به ثبت رسیده است. این دقایق ثبت شده چیزی معادل 1109 سال است.

تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران

آنطور که این شرکت اعلام کرده است، - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - در سال 1400 حدود 35درصد کاربران از طریق وب‌سایت جدید، 33 درصد از مسیر وبسایت قدیمی و 32درصد نیز - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - با استفاده از اپلیکیشن از خدمات علی‌بابا بهره‌مند شدند. ترکیبی که تقریبا مشابه سال 1399 است.

جالب است بدانید طی سال گذشته 67 درصد مخاطبان علی‌بابا کمتر از 34 سال سن داشته‌اند. این نشان می‌دهد قشر جوانی که به صورت روزمره با اینترنت سر و کار دارد، بیشتر - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - از میان‌سال‌ها به استفاده از خدمات آنلاین در حوزه سفر اعتماد می‌کند. همچنین طبق این گزارش، 62 درصد کاربران علی‌بابا را آقایان و 38 درصد را خانم‌ها تشکیل داده‌اند.

بررسی - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - رفتاری کاربران علی‌بابا نشان می‌دهد آن‌ها بیشتر در اواسط روز، خریدهای خود را انجام داده‌اند. - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - طبق آمار، ساعت 2 - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - بعد از ظهر - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - بیشترین فروش و ساعت 4 صبح کمترین فروش در این شرکت به - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - ثبت میرسد.

رشد 3.45 برابری فروش علی‌بابا در سال 1400

علی‌بابا اگرچه تا سال 98 به خوبی روند رو به رشدی - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - در بحث فروش داشت اما شیوع کرونا باعث شد - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - تا در سال 1399 با افت فروش محصول رو به رو شد. با این وجود این شرکت در سال 1400 توانست دوباره به مسیر رشد بازگردد و مجموع خدمات آن نسبت به دوران قبل از کرونا، 3.45 برابر شده است.

این - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - شرکت در گزارش عملکردی خود، اشاره دقیقی به ارقام فروش نداشته و تنها آن‌ها را به صورت مقایسه‌ای با پیش از کرونا ذکر کرده - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - است.

تعداد فروش پرواز داخلی علی‌بابا در سال 1400 نسبت به دوران قبل از کرونا - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - 1.1 برابر شده است. لازم - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - به ذکر است ظرفیت پروازهای داخلی در - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - ابتدای سال با محدودیت 60 درصدی همراه بود.

تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران

این میزان رشد برای پروازهای خارجی نیز در حالی 1.5 برابر ذکر - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - شده است که اعمال ارزش افزوده و محدودیت‌های کرونایی، چالش‌هایی را برای علی‌بابا به همراه - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - داشت.

تعداد فروش محصول قطار و اتوبوس نیز نسبت به دوران قبل از کرونا به ترتیب 1.27 و 1.38برابر شده است.

اما از حیث میزان رشد محصولات علی‌بابا در سال‌های - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - اخیر، تور و هتل بیشترین رکورد را ثبت کرده‌اند. تعداد فروش محصول هتل در سال 1400 در مقایسه با - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - 1399 حدود 3.32 برابر و در بخش تور حدود 5 برابر شده است. اگرچه میزان خدمات ارائه شده - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - از سوی این شرکت در حوزه هتل و تور به نسبت سال‌های گذشته بیشتر شده است، اما کاهش محدودیت‌های کرونا - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - در ثبت این رکوردهای فروش بی تاثیر نبوده است.

نسبت GMV یا همان ارزش ناخالص کالا علی‌بابا در سال 1400 به 5.13 رسیده است که این عدد در سال 1399 حدود 1.6 بود.

بخش جالب توجه گزارش علی‌بابا، میانگین قیمت محصولات این شرکت در سال 1400 است. در حالی میانگین قیمت پروازهای داخلی 785 هزار تومان بوده که این رقم برای قطار 165 هزار تومان و برای اتوبوس 120 هزار تومان است. این آمار به خوبی صرفه اقتصادی سفر با قطار و اتوبوس - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - را به - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - نسبت پرواز با هواپیما نشان می‌دهد.

تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران

شاید براساس این آمار به توان نتیجه گرفت یک سفر دو نفره با قطار و اقامت سه شب در هتل، به طور میانگین حدود 3 میلیون و 100هزار تومان هزینه بر می‌دارد. چیزی معادل 80 درصد پایه حقوق ماهانه در سالی که گذشت.

ترین‌های 1400

علی‌بابا در بخش دیگری از گزارش 1400 خود به ترین‌های سالی که گذشت اشاره کرده است. به طور - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - کلی تهران، مشهد و شیراز محبوب‌ترین مقاصد برای سفر از - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - سوی کاربران این شرکت بوده است.

بر این اساس سریع‌ترین خرید انجام شده بر بستر - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - این پلتفرم تنها 13 ثانیه زمان برده است، - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - این در حالی است - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - که رکورد دوی 200 متر جهان حدود 19 ثانیه است. طولانی‌ترین خرید نیز 3700 ثانیه یعنی بیش از یک ساعت زمان برده است.

طبق آمارهای فروش، - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - مسیر تهران به مشهد و بالعکس، پر پروازترین مسیرهای - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - داخلی در علی‌بابا بوده‌اند. طبق - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - انتظار نیز مسیر استانبول به تهران و بالعکس نیز پرپروازترین مسیرهای خارجی بوده است.

تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران

تور استانبول و کیش از مبدا تهران نیز پرطرفدارترین تورهای علی‌بابا در سال 1400 بوده‌اند.

پرطرفدارترین مسیرهای ریلی نیز باز هم به مشهد-تهران و بالعکس اختصاص دارد. به نظر می‌رسد حضور بارگاه امام رضا در شهر مقدس مشهد، مسافران زیادی را از تهران به این شهر جذب - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - می‌کند.

تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران

اما مسیر اصفهان به تهران و بالعکس پرطرفدارترین مسیر جاده‌ای یا همان سفر با اتوبوس است که نزدیکی راه در این امر - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - بی تاثیر نبوده است.

این مجموعه روزهای رکورددار فروش را نیز اعلام کرده که - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - بر این اساس بیشترین رکورد متعلق به - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - یکشنبه 8 اسفندماه است. به تفکیک محصولات نیز بیشترین رکوردهای فروش پرواز داخلی و خارجی به اسفندماه سال 1400 باز می‌گرد..

پاسخ‌گویی به دو میلیون تماس در علی‌بابا

بخش دیگر گزارش 1400 علی‌بابا به مرکز مشتریان - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - این مجموعه اختصاص دارد. تیم 342 نفره‌ای وظیفه پشتیبانی از کاربران و مشتریان این شرکت را بر عهده دارد. 144 کارشناس در تهران و 198 کارشناس نیز در دفتر گرگان مسئولیت پاسخ‌گویی به سوالات، مشکلات و درخواست‌های مشاوره‌ای کاربران علی‌بابا - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - را برعهده دارند.

طبق آمارهای ثبت شده، این نیروها به بیش - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - از یک میلیون و 900هزار تماس پاسخ داده‌اند. مجموع زمان صحبت شده نیز به 439میلیون ثانیه می‌رسد که چیزی معادل 14 - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - سال است.

تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران

این زمان پاسخگویی نسبت به سال 1399 حدود 2 برابر شده است اما با وجود افزایش زمان، میانگین امتیازات نه تنها کاهش نیافته بلکه رشدی 0.1 را تجربه و به 4.86 امتیاز از 5 رسیده است. گفتنی - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - است 97.2 درصد کاربران علی‌بابا در سال 1400 از پاسخ‌گویی مرکز پشتیبانی راضی بودند.

پردیالوگ‌ترین روز - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - سال نیز با 14 هزار - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - و 527 تماس در 28 تیر 1400 ثبت شده است. روزی که اولین رکورد فروش علی‌بابا در سال 1400 به ثبت رسید.

این مرکز در سالی که گذشت حدود 909هزار عملیات استرداد را پیگیری کرده که در مقایسه با سال - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - گذشته رشدی تقریبا 50 درصدی داشته است. مبلغ کل این استردادها نیز چیزی در - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - حدود 5هزار میلیارد تومان بوده است.

بیشترین میزان استرداد نیز در 23 مرداد 1400 و حدود 6هزار و 700 مورد - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - استرداد بوده است که به نظر می‌رسد موج جدید شیوع کرونا در - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - این امر بی تاثیر نبوده است.

اما مهم‌ترین دلایل تماس با پشتیبانی علی‌بابا چه بود؟ طبق گزارش این شرکت، «استرداد»، «اطلاع از قوانین سفر» و «راهنمایی خرید از وب‌سایت» سه دلیل پرتکرار - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - برای تماس بوده است.

این شرکت تکنولوژی‌هایی را برای تسریع و بهبود خدمات رسانی به مشتریان خود در مرکز پشتیبانی به کار گرفته است. براساس آمارها بیش از 159هزار کاربر علی‌بابا با تکنولوژی تماس بدون انتظار، در صف انتظار نماندند و کارشناس‌های پشتیبانی در سریع‌ترین زمان با آن‌ها تماس گرفتند.

تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران

همچنین به لطف پشتیبانی آنلاین، درخواست بیش از 105هزار نفر بدون تماس تلفنی در حساب کاربری‌شان - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - ثبت شده است.

از آمار شبکه‌های اجتماعی تا مسئولیت اجتماعی

علی‌بابا همانند بسیاری از کسب‌وکارهای دیگر از شبکه‌های اجتماعی برای تعامل با کاربران و مشتریان خود استفاده می‌کند. طبق - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - آمارهای - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - اعلامی تعداد فالوئر اینستاگرام علی‌بابا در سال 1400 بیش از 296هزار رشد کرد - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - است. تعداد دفعات بازدید یا همان impression پست‌های آن نیز حدود 71 میلیون گزارش شده است. در توییتر نیز فالوئرهای این شرکت 26 درصد رشد داشته و تعداد ایمپرشن‌ هم به 741هزار رسیده است.

این شرکت در قالب مسئولیت اجتماعی خود، موسسه خیریه تامین سفر و اقامت بیماران و نیازمندان را راه‌اندازی کرده که در سال 1400 تعداد سفرهای آن 71 درصد رشد کرده - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - و به 1450 مورد رسیده است. حدود 60 درصد از این سفرها نیز به علت وخامت حال بیمار یا به توصیه پزشک با هواپیما - تعمیرات یخچال در شهر مازندران استان مازندران - انجام شده است.

اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone