تعمیرات یخچال در شهر زرین شهر استان اصفهان


انواع خدمات مشاوره و تعمیر یخچال در محل شما

مشاوره رایگان

بسیاری از خرابی های یخچال نیازی به تعمیرکار ندارد و شما میتوانید خودتان مشکل را رفع نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.
02143840
phone


استفاده از قطعات اورجینال

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال دارای ضمانت 90 روزه میباشند تا مشتریان با خیالی آسوده خدمات مطلوب را دریافت نمایند.
02143840
phone


اعزام فوری کارشناس

فقط با یک تماس بلافاصله کارشناس به محل شما اعزام می گردد. همچنین میتوانید به صورت آنلاین درخواست تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید.
02143840
phone


مزایا و برتری الو تعمیر

سوالات متداول

 1. سوال: صدای جیر جیر از پشت یخچال مربوط به چیست؟
  پاسخ: عمدتا صدایی شبیه صدای جیرجیرک که از پشت یخچال شنیده میشود میتواند مربوط به خرابی فن کندانسور باشد که دلیل آن خراب شدن بوش فن و کارکرد ناصحیح فن یخچال میباشد. در صورت شنیدن صدای غیرطبیعی از یخچال حتما کمپرسور وفن یخچال را بررسی نمایید و در صورت مشاهده ایراد در فن کندانسور در سریعترین ضمان جهت رفع این ایراد اقدام کنید زیرا عملکرد نادرست فن کندانسور میتواند باعث آسیب رسیدن به موتور یخچال شود.
 2. سوال: دلیل یخ زدگی مواد غذایی درون یخچال چیست؟
  پاسخ: انتخاب دمای نامناسب برای یخچال ، چیدمان نادرست مواد غذایی ، خرابی سنسور های یخچال ، اشکال در برد الکترونیکی ، خرابی داکت انتقال هوا عواملی هستند که ممکن است باعث ایجاد یخ زدگی در مواد غذایی درون یخچال شوند.
 3. سوال: آیا اتصال یخچال ساید بای ساید به دستگاه تصفیه آب ایراد دارد؟
  پاسخ: در صورتی که فشار دستگاه تصفیه آب کم نباشد اتصال یخچال به تصفیه آب ایرادی ندارد اما اگر فشار آب کم باشد میتواند باعث ایجاد خرابی در شیربرقی یخچال شود.
 4. سوال: نقش سنسور دیفراست در یخچال چیست؟
  پاسخ: سنسور دیفراست مانند یک خبرچین عمل نموده و برد دستگاه را از وضعیت المنت با خبر میکند. در واقع سنسور دیفراست یک مقاومت NTC بوده که در قبال تغییرات دمایی عملکرد منفی دارد و با افزایش دما مقاومت آن کاهش میابد. به تبع این تغییرات مقاومت ولتاژ عبوری و بازگشتی از سنسور دیفراست به برد یخچال تغییر نموده و برد دستگاه متوجه میشود که دمای اواپراتور در چه وضعیتی میباشد و دستور قطع یا ادامه کار المنت را صادر میکند.
 5. سوال: علت بوی بد داخل یخچال چیست؟
  پاسخ: بوی بد یخچال ممکن است بر اثر باقی ماندن طولانی مدت مواد خوراکی درون یخچال باشد. برای پیشگیری از تولید بوی بود در یخچال حتما مواد خوراکی را درون ظرف های در بسته نگه دارید و یخچال را به صورت مرتب هر ده روز یکبار تمیز کنید و موادی که تاریخ انقضای آنها رو به اتمام است از یخچال خارج کنید.
متن مطلب      کل مطالب     

تلفن تماس : 02143840


کد مطلب: 01310.html

۲ فروردین ۱۴۰۲ -

دیپ‌مایند هوش مصنوعی Dramatron را معرفی کرد؛ ابزاری برای نوشتن فیلمنامه

نویسندگان و فیلمنامه‌نویسان، می‌توانند خروجی‌های ایجادشده توسط Dramatron را گردآوری، ویرایش و بازنویسی کنند.

دیپ‌مایند (DeepMind) ابزار هوش مصنوعی جدیدی ساخته که Dramatron نام دارد و می‌تواند با نوشتن توصیف شخصیت‌ها، نقاط طرح، توضیحات مکان‌ها و دیالوگ برای فیلمنامه‌نویسان جالب باشد. نکته قابل‌توجه دیگر اینکه نویسندگان می‌توانند نتایج به‌دست آمده توسط Dramatron را در یک فیلمنامه مناسب سازماندهی، ویرایش و بازنویسی کنند. اساساً این - تعمیرات یخچال در شهر زرین شهر استان اصفهان - ابزار مانند ChatGPT است، اما می‌توانید خروجی آن را - تعمیرات یخچال در شهر زرین شهر استان اصفهان - ویرایش کنید.

برای - تعمیرات یخچال در شهر زرین شهر استان اصفهان - شروع کار با Dramatron، به یک کلید OpenAI API و اگر می‌خواهید در - تعمیرات یخچال در شهر زرین شهر استان اصفهان - خروجی خود - تعمیرات یخچال در شهر زرین شهر استان اصفهان - متن توهین‎‌آمیزی وجود نداشته باشد، به یک کلید API Perspective نیاز - تعمیرات یخچال در شهر زرین شهر استان اصفهان - دارید. پس از آن، می‌توانید ایده فیلم خود را به مدل هوش مصنوعی جدید دیپ‌مایند ارائه کنید تا به‌سرعت عنوان، توصیف شخصیت‌ها، صحنه و محیط آن را به شما ارائه کند.

صحت خروجی‌های هوش مصنوعی Dramatron

تعمیرات یخچال در شهر زرین شهر استان اصفهان

هرچند براساس گزارش‌هایی که درباره آن منتشر شده است، Dramatron توضیحات منطقی و - تعمیرات یخچال در شهر زرین شهر استان اصفهان - درستی از ایده کاربران ارائه می‌کند، اما ظاهراً دیالوگ‌های ایجاد‌شده توسط آن، علی‌رغم منطقی بودن، بسیار پیش پا افتاده و ساده هستند.

طبق توییت‌های منتشر‌شده توسط دیپ‌مایند، ظاهراً نمایشنامه‌نویسان نیز از این ابزار راضی بوده‌اند. برای آزمایش آن، محققان 15 نمایشنامه‌نویس و فیلمنامه‌نویس را برای نوشتن یک فیلمنامه به دور هم جمع کردند. البته نمایشنامه‌نویسان هیچ‌وقت قصد نداشتند تا از این ابزار برای ساخت یک نمایشنامه کامل استفاده کنند و خاطرنشان کردند که هوش مصنوعی می‌تواند برای «تولید ایده خلاق» بسیار مفید باشد.

استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی ممکن است این سؤالات را در مورد نویسندگی و اینکه چه کسی باید اعتبار یک اسکریپت را دریافت کند، ایجاد کند. سال گذشته، دادگاه استیناف بریتانیا حکم داد که هوش مصنوعی را نمی‌توان از نظر قانونی به‌عنوان مخترع در یک پتنت معرفی کرد.

ابزارها و مدل‌های هوش مصنوعی در چند وقت گذشته بسیار مورد‌توجه کاربران بوده‌اند. اخیراً شرکت دیزنی از ابزار جدیدی رونمایی کرده بود که بازیگران را - تعمیرات یخچال در شهر زرین شهر استان اصفهان - در عرض - تعمیرات یخچال در شهر زرین شهر استان اصفهان - چند ثانیه پیر یا جوان می‌کند. همچنین ابزار دیگری تحت عنوان AI Time - تعمیرات یخچال در شهر زرین شهر استان اصفهان - Machine معرفی شده بود که با کمک آن می‌توان عکس خود را در دوره‌های تاریخی - تعمیرات یخچال در شهر زرین شهر استان اصفهان - مختلف ببینید.

- تعمیرات یخچال در شهر زرین شهر استان اصفهان -
اشتراک گذاری این صفحه با دوستانتان
ارسال نظر
نام شما
ایمیل
نظر
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی برای این صفحه ثبت نشده استطراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone